10%20%40%60%100%

Dark Elf online webové hry

(reg. 28022 hráčů, v ligách 879)

ark Elf je online strategie ze světa Pána Prstenů. Jedinečnost této webhry je v ohromné mapě, na které bojuješ s ostatními hráči o stovky zemí. Tvá strategie rozhodne, zdali uspěješ.

Po registraci do hry dostaneš chudou zemi, pár vojáků a hrdinu - nováčka. Tvůj rádce ti bude dávat úkoly, takže budeš vždy vědět, co máš dělat. Budeš bojovat s okolními hráči, den za dnem dobývat sousední země a verbovat další vojáky. A hrdina bude sílit bojem a mocnými artefakty.

Cílem hry je dobývat země ostatních hráčů a nakonec porazit Dark Elfa, který vládne světu.

Zažiješ mnoho zábavy a najdeš nové přátele. Pokud jsi schopný velitel, můžeš řídit ostatní hráče! Hraní této super hry je zdarma. Vzhůru do boje! Zde je popis hry + porovnání naší hry s jinými.

Redaktorský sloupek

22.9.2014 09:58

Bitva slovanských kmenů v 9. století v RK1!

Historie slovanských kmenů

První písemné zprávy pochází ze 6. století od římského historika Jordana, který zmiňuje kmen Venetů, jehož příslušníci se nazývají především Slovany (Sclaveni) a Anty, sídlící v 4. století mezi Dunajem a Dněprem.
Až v první polovině 6. století, kdy začali napadat a zabírat byzantská území za Dunajem, se jim dostalo většího zájmu. Od druhé poloviny 6. století byl osud velké části Slovanů spojen s Avary, kočovným etnikem, jehož expanze z východu byla také nejspíš jedním z faktorů expanze slovanské směrem na západ.

Ačkoliv příchod Avarů znamenal pro Byzantskou říši zprvu úlevu, protože se část Slovanů dostala do avarského područí, jiná část s nimi navázala spojenectví a tak vznikla Byzanci nová a silnější hrozba. V roce 626 dokonce společně obléhali Konstantinopol, i když neúspěšně.

Útoky proti Franské říši přispěly na konci 6. století k expanzi Slovanů do východních Alp. Na přelomu 8. a 9. století však byla avarská říše zničena Franky a Bulhary a Avaři z historie mizí. Část Slovanů se na konci 7. století spojila s jiným kočovným etnikem, Protobulhary, kteří osídlili okolí delty Dunaje a smísili se s místními, už dříve usazenými kmeny čímž dali základ současným Bulharům.

Na přelomu prvního a druhého tisíciletí dochází k částečnému ústupu Slovanů. Na některých územích, jako v Rumunsku, Albánii, Řecku a Bavorsku byli asimilováni původním obyvatelstvem, na severu zase začali na Polabské Slovany útočit Frankové a Sasové a postupně došlo ke germanizaci a christianizaci těchto etnik.

A tato rasovka je časově umístěna právě do doby 9. století a uvidíme, který národ bude nejúspěšnější. Vyhrát může jen jeden!Ceny pro vítěze

Osm arefaktů ze setu mág / nekro nebo 2000 zkušeností pro hrdinu.


Týmy (100% počty všichni)

Tým 1: Lužičtí Srbové = Skřeti (Sasko)
Tým 2: Slezané = Trpaslíci (Slezsko)
Tým 3: Vislané = Temní Elfové (Polsko)
Tým 4: Čechové = Lidé (Západní Čechy)
Tým 5: Slavníkovci = Hobiti (Východní Čechy)
Tým 6: Moravané = Nekromanti (Morava)
Tým 7: Frankové = Elfové (Bavorsko)
Tým 8: Bavoři = Skuruti (Rakousko)
Tým 9: Slováci (Nitr. knížectví) = Barbaři (Slovensko)

Počasí bude nastaveno na 100-100-100.


21.9.2014 20:57

Kandidatura uzavřena, od zítra volíme nové Radní!

Seznam všech kandidátů a jejich proslovy si můžete přečíst zde!.

Volby proběhnou od 22.9.-28.9.2014

20.9.2014 10:32

Zítra začíná R1! Kdo bude lepší?    Barbaři nebo Lidé?   

Zítra (neděle) si to rozdají proti sobě Lidé a Barbaři o to, která rase je lepší. Ale ještě se jim do toho zamotají Mágové a Nekromanti, ale jen maličko, protože jen každý desátý člen týmu bude Mág či Nekromant.


Pro oba týmy je takticky důležité ochránit si aliančního mága. Uvidíme, komu se to lépe podaří (né že by lidé nebyli dobří mágové, ale počasí bude 100-100-100).
Aby byla hra zajímavější, nelze se registrovat do prostředního "pruhu mapu" oblasti mapy: Země Draka, Země Dark Elfa a Říše Nekromantů.
Ceny pro vítěze

Vítězný tým si rozdělí osm artefaktů ze setu Mág / Nekromant a nebo 2000 zkušeností pro hrdinu (musí hrát v lize).


Týmy

Tým 1: Barbaři (100%)
Tým 1: Nekromanti (10% = každý desátý člen týmu)
Tým 2: Lidé (100%)
Tým 2: Mágové (10% = každý desátý člen týmu)


Tak přátelé, na jakou stranu se přidáte?    Komu pomůžete?    To záleží jen na vás v této vyjímečné bitvě v lize R1 za železný klíč!

19.9.2014 13:18

Zpravodaj Klanové extraligy - FAVORITI SELHÁVAJÍ?   
1. kolo klanové extraligy je v plném proudu a tak je na čase podívat se, co nám první kolo zatím přineslo.

PRVNÍ DIVIZE

M1 nám přináší souboj Kruhu světla s Lamkami, kde jak se zdá, zatím mají navrch druzí jmenovaní. Sledujte tento napínavý souboj Lamek a Kruhu světla, za zmínku stojí zejména Zavulonův zajatý hero v kobkách Armaka. Podaří se Kruhu vrátit do hry?    Nebo si Lamky kráčí ke snadnému vítězství?   

V lize M2 se nám představuje další z "favoritů" turnaje, temní borci z Masters of Darkness proti Divokým. Mnozí považovali tento souboj skoro za formalitu, přesto jak se ukazuje Divocí jednoznačně nebudou tak snadným soupeřem jak se mnozí domnívali. Za zmínku zejména stojí výkon Starojdy (využití steroidů, nezávisle na jménu nebylo prokázáno), který jednoznačně spolu s H.M.Patrickem drží šance Divokých hodně vysoko.

M3 se stala dějištěm souboje Masters of Light a Our Generation. První jmenovaní využili lépe kontaktního logu a zatím to vypadá, že liga bude vcelku jednoznačná. Za zmínku stojí Klikorohův bránící barbar kdy se mu podařilo odrazit Redisův útok a zároveň mu dobýt zemi, ze které útočil. Hodně bude záležet jak se s ligou popasuje jediná větší naděje OG Cade Skylwalker

M4 nejdříve představila opravdu nepovedený log Legions of Doom, kteří alespoň podle prvního pohledu měli jednoznačně horší pozici, než-li konkurenční Paliči z Mexika. Za zmínku stojí zejména výkon dosluhujícího stařešiny vakuu.m.2, který z takřka smrtelné postele povstal a jak to vypadá boj si přímo užívá. Liga je vyrovnaná a je otázkou kdo nakonec rozhodne.

DRUHÁ divize

M5 přináší velice pikantní souboj Kings of Battles a DeviLs, tento takřka bratrovražedný souboj (v lize najdeme hned 6 bývalých hráčů SOADu) je zatím naprosto otevřený, neb obě strany utrpěli značné ztráty, uvidíme jak se bude situace vyvíjet dál.

VM6 můžete sledovat souboj Orleánu s trošku netradičním soupeřem 5 trpaslíky z klanu Äuleho děti. Liga je o to zajímavější, že oba klany zvolili silně nekontaktní log a tak se oba soupeři k sobě v podstatě teprve blíží. Vyhraje lepší rasové složení Orleánu nebo zarputilost trpaslíků?    Sledujte právě teď v M6

V M7 se střetli Renegades of Darkness s navrátivší se Královskou Legií, souboj je prozatím vyrovnaný vojensky mají mírně navrch temní pání, Královská Legie zatím mírně dominuje počtem zemí.

M8 Green Hobbitt vs Pretoriáni temnot. Pro mnohé by podle jmen klanů byl jasný favorit Green Hobbitt. Opak je ovšem pravdou a lize zatím dominují Pretoriáni temnot, sledujte tento zajímavý souboj v lize M8

15.9.2014 09:21

Akce DE-kredity: kup si DE-kredity a dostaneš jich 2x tolik!

Máš málo DE-kreditů?    Potřebuješ výcvik pro hrdinu nebo chceš koupit artefakt na aukci?    Pak využij tuto výjimečnou slevovou akci!

do 23. září se koná slevová akce DE-kreditů. Pokud pošleš libovolně velkou částku na účet Dark Elfa, získáš automaticky dvojnásobek DE-kreditů!

Příklad Češi: za 200,- Kč dostaneš 20 DE-kreditů a dalších +20 zdarma navíc!
Příklad Slováci: za 8,- Euro 20 DE-kreditů a dalších +20 zdarma navíc!


Jak poslat peníze - návod

Akce neplatí pro kupování DE-kreditů přes SMS. Peníze můžeš poslat mnoha způsoby. Z internetové bankovnictví, z bankomatu, zajít do banky a vložit hotovost přímo na účet nebo vyplnit složenku (cz, sk) na poště. Zpožděné platby uznáme, důležité je datum odeslání.

Díky za podporu hry.

Super hry Internet.er.cz pletron@volny.cz

Nejlepší klany

Lamky: 5365 bodů
Divocí: 5218 bodů
Boží Bojovníci: 3202 bodů
our generation: 3139 bodů
Masters of Darkness: 2640 bodů

Nejlepší hráči

Bóža: 1283 bodů
Lomir5: 1011 bodů
Ufin: 878 bodů
Gurth: 833 bodů
Almir: 722 bodů

Nejlepší hrdinové

Fensalir: 249569
Witch King of Angmar: 235078
Kulík Chluponožka: 218704
Julek: 216753
*Jamellinka*: 215300

Nejukecanější fóra

Meziligové: 139 zpráv
Dotazy: 81 zpráv
Liga x: 840 zpráv
Liga M8: 100 zpráv
Liga M4: 66 zpráv
Liga RK1: 61 zpráv
Liga 3Aa: 59 zpráv
dark elf webové hry zdarmadark elf super hrydark elf webhrydark elf online hry1000 her zdarma