g < > w u d - k f e z s a*www.darkelf.cz*Dark Elf*/a 1 2 3 4 5 6 7 8
:) :! 8) | 8- 8| ) :P 8x 8O :/ :( :+ :O :X :p :d r t v q
X-treme  9/36
3O
25.7. 13:35:46
Oko Sauronovo : díky
hurtas  1/4
3Ba
Aliance prázdné ligy
25.7. 10:30:16
Dobré ráno přeji, při útoku na zemi DE se výsledný útok z více zemí s velkými magickými věžemi spojí, nebo z toho bude několik postupných útoků?    Předem díky! *:!*
Lord Pletron  
T6
25.7. 10:30:06
Panove, tohle jsou DOTAZY, pokracujte si na Meziligovem foru.
Oko Sauronovo  3/3
DM3
25.7. 9:21:11
BloodTears : sayka odesel kvuli me *:!* , prijmul jsem jeho zadost na ICQ, nevite jeslti to jeste furt funguje?   

lorm : narcisky ti nevoni *:)* *:)* *:)* celou dobu mlcis a pak zacnes jeste navadet (viz to tvoje osloveni, troll to uplne vybizi k trollormingu *:)* a nebo rovnou k trololo)
https://www.youtube.com/watch?   v=KaqC5FnvAEc

Faust1 : moje rec, taky nechapu tzv. faustovo kyvadlo.
lorm
x
25.7. 5:10:00
Faust1 : protože si na nich měl zakázaný přístup ty trolle.


Tohle se pořád opakuje. Hraje tu X hráčů, ale jedině faustovi se ubližuje. Čím to je?    Jestli to nebude spíš jeho chování k ostatním, než chování ostatních k němu. Umí se chovat normálně to všichni víme, ale těch případů je tak málo... Většinou musí v rasovce velet a všem poroučet, když to dělá někdo jemu, tak je hned rebel a pokud se mu něco nelíbí, tak odlogne. Minule odlognul, protože ho jeden hráč neposlouchal, předminule zase protože on nebude poslouchat jiného hráče. Není problémovější člověk zde na DE. Bohužel narcismus se nedá léčit.
Faust1  
Rm
škola čar a kouzel
25.7. 0:59:13
Dark Wolf II. : na staryych uctech sme mell prs 2K dnu uz to byli ty s tech top 20 veteranskecj bohuzel po trilete pauze jsou pryc..
ostatne to je i to proc BT nema pravdu kdybych tu byl anonymě proc bych si nechal smazat ucty se krejma sem hral 10 let a byl tam kopec zapisu a odehranych dni... Neprossto nelogicke
Faust1  
Rm
škola čar a kouzel
25.7. 0:57:53
BloodTears : sayka kvuli me nikdy neodesel to ti potvrdi o on sam kecko sayka odesel kvuli tomu ze nemel cas na DE ma rodinu. Se saykou sme byl i na srazu v pohode sme se bavili jeste nek jsou i fotky.. po te co sme si na srazu rekli vse comse chteli sme byli v pohoe a nikdy uz zadnej konflikt nebyl.
a jinak lighttgram ma pravdu.. ja neddavam odlogy bezduvodne ale pokdu em tam ifernal nadava jak na ali tak ligovym i v poste a admin si to z radnim pradhazuji jak brambor.. a on na to ze pokud bude pokracovat dam odlog nereaguje a urazi dal tak sorry ale s takovym hracem hrat nebudu.
Pokud by radnni a admin fungoval jak má a tyhle hrace okamzite za nadavky a vulgarity banoval byl by klid.. Já si nenecham kazit hru kvili 2-3 hracum co maj komplexy a neustale mě urazi.
Co se tyce tych niku co tvrrdis tak to je kravina.. Dokonce i paprsek rekl ze spojitost mezi nimy se nikdy nenasla.. Nevím co třebež tak se uklidni a vyber baterky. *8)*
Jediny ceho si dosahnul je to ze se do Rka ted loguje min hracu ale to neni muj problem.. ja tam chodim s hracema co semnou problem nemaj (Izzy, skagerak, lightgram, Ishan atd.) Ti co mě zanjí ví kde je pravda ti ostatní mě neznaj tudíž je mi u prdele co si myslí včetně tebe *8)*
BloodTears  1/3
DM3
Kruž!
25.7. 0:24:26
Dark Wolf II. : on tu bol stále, ale stále dokola sa mu blokovali nicky. Potom tu bol chvílu inkognito ako Pagan Witch a podobne, ale profláklo sa to.

je to ten istý hráč, ktorý urýchlil saykov odchod *:!*
Dark Wolf II.  2/3
DM3
25.7. 0:12:24
BloodTears : Na to kolik má faust odehráno, tak je asi zkušený hecíř... Nebo také z mrtvých vstal?    Mno pánbůh má nejrůznější čeládku.
BloodTears  1/3
DM3
Kruž!
24.7. 23:53:19
lightgarm : a popravde, už ma nebaví ako z neho pár hráčov robí mučeníka iba preto, že sa 2-3 dni chová normálne

je k zamysleniu, keď doviedol k výbuchu aj Orbrina, ktorý je obvykle v takomto niečom zdržanlivý *:!*

úsporný vzhled okrasný vzhled