g < > w u d - k f e z s a*www.darkelf.cz*Dark Elf*/a 1 2 3 4 5 6 7 8
Výběr ligy:    
:) :! 8) | 8- 8| ) :P 8x 8O :/ :( :+ :O :X :p :d r t v q
Lomir5  9/14
K1
Lords of Dogtown
21.4. 15:41:56
3, 2, 1 ... už si také odpočítáváte zbývající dny do srazu?    Ano, je to tak! V Brně se již zítra koná další sraz hráčů Dark Elfa plný zábavy a přátelských rozhovorů protkaných znalostní (kvíz) a dovednostní (pivní štafeta) soutěží. A na výhru v tombole se jistě těší nejeden z vašich hrdinů, kterému již koroduje jeho dlouho neopravovaná zbroj.

Kdy: V sobotu 22. 4. 2017 od 17:00
Kde: U Dřevěného orla v nekuřácké salónku (po vstupu sejdete po schodech dolů a salónek by měl být přímo naproti vám). Kdyby se někdo ztratil - rezervace je na jméno "Dark elf". Organizátoři (Lomir a Decado) by tam měli doraziti včas ;-)

Na shledanou zítra!
Lomir5  9/14
K1
Lords of Dogtown
11.4. 23:03:14
Zdravím všechny spoluhráče i protihráče!

Rád bych všem připomenul, že se neúprosně blíží brněnská událost jara 2017 - sraz hráčů Dark Elfa. Nalistujte si tedy v diářích sobotu 22. dubna a ověřte si, prosím, že již máte rezervován večer od 17:00 na popíjení vody, čajů a piv a plamnenné rozhovory s lidmi, kterým do života také vstoupila tato nádherná hra. Sraz se bude konat klasicky ve stejkovém a pivním baru U Dřevěného orla (tentokráte v nekuřácké místnosti).

Můžete se těšit na bohatou tombolu, mozek zatěžující kvíz či mozek vymývající pivní štafetu.

Prosím všechny, kteří se na sraz chystají, aby mne kontaktovali na nick Lomir5 (pro případné upřesnění počtu rezervovaných míst).
Lomir5  9/14
K1
Lords of Dogtown
23.3. 10:20:46
Baví vás vysedávání u DarkElfa do půlnoci, počítání příjmů zlata a many u soupeře o sto zemkách a nebo se jen necháte rádi vytáčet na fórech?    Pojďte si rozšířit své zážitky o nový rozměr na sraz hráčů Darkelfa do Brna - největšího města České Republiky (Praha je kraj).

Kdy: Sobota 22. dubna od 17:00
Kde: Brno (místo bude upřesněno - nekuřácká restaurace poblíž centra města)
Na co se lze těšit: Tombola, kvíz, pivní štafeta a ověření hypotézy, že hráči DarkElfa opravdu žijí

Informujte tedy, prosím, své manžele, manželky, přítelkyně, přítele a děti v pubertě o tom, že toto sobotní odpoledne nebude možné jet do nákupní centra z důvodu doplnění šatní skříně.

V případě zájmu pro ty, co neznají nejzajímavější místa centra Brna jsem ochoten zorganizovat i krátkou "guided tour" nejzajímavějšími kouty (Špilas, Drak, "Cock clock", "Ballfie" a další) před srazem. Deštník bude!

úsporný vzhled okrasný vzhled