g < > w u d - k f e z s a*www.darkelf.cz*Dark Elf*/a 1 2 3 4 5 6 7 8
Výběr ligy:    
:) :! 8) | 8- 8| ) :P 8x 8O :/ :( :+ :O :X :p :d r t v q
Systémová zpráva
2.11. 11:54:33
Zítra začíná rasovka RM! Bitva o dýmkové koření!

Jak asi každý ví, jedno z největších trpasličích potěšení je od nepaměti pokuřování z dlouhé dýmky... A hobití tabáček je to nejlepší pokouřeníčko ze všech.

Trpaslíci to dobře ví, a tak když skřeti vtrhli do hobitího Kraje, neváhali a přispěchali slabým hobitům na pomoc. Bitva byla na spadnutí.

Bohužel, skřetí armáda měla náskok, rychle se blížila ke Kraji. Trpaslíci měli málo času, dle rčení rychlá pomoc - dvojnásobná pomoc - zariskovali a vzali to zkratkou přímo přes Elfí hvozd! To se ukázalo jako osudné rozhodnutí...

Elfové, odvěcí nepřátelé trpaslíků, pozvedli své luky a kouzla a napadli trpaslíky. Takže nastal nepřehledný boj Hobitů a Trpaslíků na jedné straně, proti Skřetům a Elfům na druhé.

Elfové pomáhají Skřetům?    Neslýchané! Ano, jak už to tak bývá, občas je mým největším spojencem nepřítel mého nepřítele...

A teď pozor! Tým, který bude mít 7. den (sobota 10. listopadu) méně zemí, dostane do alianční kasy 200 000 zlata! Možná stojí za to tomu přizpůsobit i taktiku?    Kdo ví, jaké bude situace a jak toho využijí velitelé...




Ceny pro vítěze

Osm artefaktů ze setu Mág / Nekromant nebo 3000 zkušeností pro hrdiny (musí hrát v lize).
Nebo druhá možnost, čtyři unikátní artefakty libovolně dle výběru: Saykovy vidle, Torgova hůl, Roderikovo kopí a Pletronův pohár.
Přehled unikátních artefaktů naleznete v nápovědě




Týmy

Tým 1: Hobiti 100% (všechny čtyři oblasti)
Tým 1: Trpaslíci 100% (všechny čtyři oblasti)
Tým 2: Skřeti 100% (všechny čtyři oblasti)
Tým 2: Elfové 100% (všechny čtyři oblasti)


Počasí bude: 120-100-80

Tak přátelé, na jakou stranu se přidáte?    Komu pomůžete?    To záleží jen na vás v této výjimečné bitvě za železný klíč!
Systémová zpráva
23.10. 11:56:19
Zítra začíná Rm: Temná strana proti světlé! A bonus 10. den!

Zítra (středa) začne rasovka, kterou navrhl hráč Ja Nefiim. Jak sám poznamenal: Skuruty, skřety, elfy a trpy jsou v tomto počasí dobře rozjíždějící, lidé a Nekromanti na obou stranách zosobují určitou sílu rasy. Veterán Ja Nefiim doporučoval hrát ve velké R1, ale protože hráčů je málo, tak přeci jen zvolím ligu Rm. Tak uvidíme, jestli bude mít tato rasovka úspěch.



A teď pozor! Tým, který bude mít 10. den (sobota 3. října) méně zemí, dostane do alianční kasy 200 000 zlata!


Ceny pro vítěze

Osm artefaktů ze setu Mág/Nekromant (nebo 3000 zkušeností) pro hrdiny - ti musí hrát v lize (což se často neděje)!


Týmy

Tým 1: Nekromanti 100% (všechny 4 oblasti)
Tým 1: Skřeti 100% (všechny 4 oblasti)
Tým 1: Skuruti 100% (všechny 4 oblasti)

Tým 2: Lidé 100% (všechny 4 oblasti)
Tým 2: Elfové 100% (všechny 4 oblasti)
Tým 2: Trpaslíci 100% (všechny 4 oblasti)


Počasí je: 130-110-110

Tak přátelé, na jakou stranu se přidáte?    Komu pomůžete?    To záleží jen na vás v této výjimečné bitvě za železný klíč!
Systémová zpráva
7.10. 13:47:45
Zítra začíná Rm. Boj Elfů a Trpaslíků! Rozdáváme životy!

Ceny pro vítěze

Čtyři životy pro hrdiny a nebo 3000 zkušeností. Podmínka je, že musí hrát v lize a není možné dát jednomu hrdinovi více než 1 život (zkušenosti ano)!


Týmy

Tým 1: Elfové 100% (oblast: všechny čtyři oblasti)
Tým 2: Trpaslíci 100% (oblast: všechny čtyři oblasti)


Počasí je: 100-100-100

Tak přátelé, na jakou stranu se přidáte?    Komu pomůžete?    To záleží jen na vás v této výjimečné bitvě za železný klíč!
Systémová zpráva
1.10. 16:55:49
Volby do Rady Starších 2018/19 (nejvyšší soud Dark Elfa) - VOLTE!


Právě začaly volby do Rady Starších. Rada Starších je hráčskou obcí volený pětičlenný orgán, mající na starost dohled nad chodem a dodržováním pravidel ve hře. Hlavní náplní jejich práce je posuzování sporů mezi hráči, jinými slovy plní úlohu soudní moci ve hře. Mimo to se zabývají udržování Kodexu DE a jeho aktualizováním podle vývoje hry.

Z osmi kandidátů se dle hlasů v této anketě zvolí pět Radních, kteří si mezi sebou tajným hlasováním vyberou Stařešinu, ten má extra pravomoce a vede Radu. Každý Radní dostává měsíční plat 10 DE-kreditů a Stařešina 20 DE-kreditů.




Kandidáti a volební programy jsou zde!

Přečtěte si jejich volební programy. Nezabere to letos moc času, to mi věřte. Volte toho hráče, u kterého jste přesvědčeni, že vydrží vykonávat tuto funkci svědomitě celý volební rok (do září 2019) a o kterém si myslíte, že bude aktivní!

O volebním programu a vážnosti, kterou kandidáti dávají pozici Radního, si můžete udělat obrázek sami. Vybírejte uvážlivě, až vás pak Radní v případě nějakého vážného sporu nechají zabanovat nick či odebrat hera, abyste se nedivili, komu jste dali svůj hlas...



Hlasů můžete dát v anketě více kandidátům. Pro hlasování musíte splnit tyto podmínky:

1) odehráno na nicku alespoň 200 dnů
2) mít 5 vítězných bodů (součet klasických a akčních lig)
3) za posledních 365 dnů mít koupené DE-kredity (poznáte to podle aktivní služby Speciální rasová kouzla)

Volby končí ve středu 10.10.2018 ve 23:59.




Kandidáti a jejich volební programy

Zde je abecedně seřazený seznam kandidátů do dalšího funkčního období.


Almir

Dobrých deset deků.


Djerun

Již bylo dost diskriminace trpaslíků. Trpaslíci jsou také bytosti a chtějí mít stejná práva (i když jsou poloviční) jako ostatní národy. Musíme zastavit příval skuritích hord z jihu, připlouvající za pomocí lodí provozujících nekromanty, kteří si na tom mastí kapsy.

Budu lobovat za práva všech trpaslíků.

Dark Elf First!!! Make Trpaslíky greate again!



Figo1

Rád bych navázal na dosavadní práci!


Hodor

Hodor Hodor Hodor Hodor


chesstik

Zdravím hráče DE,

jsem dlouholetým členem klanu Lamky a právě mi končí druhá Vaše nominace v Radě Starších. RS dohlíží nad chodem a dodržováním pravidel ve hře. Rád bych opět v této činnosti pokračoval a proto Vás žádám o hlas. Děkuji.

Váš Chesstik



Lomir

Vzhledem k počtu hráčů a počtu případů asi stačí, když budou v radě sedět lidé, o kterých víte, že se budou chovat rozumně a objektivně.


lorm

Postavím poštolčí hnízdo. Všem dám všechno a nikomu nic neseberu. A na srazu pívo s koblihou. A všechno proti mě je KAMPAŇ!!!


ratafak

Moj prejav si mozete precitat na tomto linku pretoze tato birokracia ohladom volebneho prejavu 1000 znakov aj s medzerami mi nedovoli ani napisat myslienku ktoru chcem povedat a vyslovit https://textsaver.flap.tv/lists/265c



Systémová zpráva
19.9. 15:25:01
Zítra začíná Rm. Boj Skurutů a Trpaslíků!




Ceny pro vítěze

Osm artefaktů ze setu Mág / Nekromant nebo 2000 zkušeností pro hrdiny (musí hrát v lize).

Nebo druhá možnost: 2x unikátní Hůlka Naginaty (+3 útok, 3% útok, 3% obrana) a 2x Zelího smaragd, který je jedinečný na pozici prstenu a má +8 obrana, 8% obrana a 1% útok!





Týmy

Tým 1: Skuruti 100% (všechny 4 oblasti)
Tým 2: Trpaslíci 100% (všechny 4 oblasti)


Počasí je: 100-100-100

Tak přátelé, na jakou stranu se přidáte?    Komu pomůžete?    To záleží jen na vás v této výjimečné bitvě za železný klíč!

úsporný vzhled okrasný vzhled