Zdeněk Pletka Lord Pletron Zdeněk Pletka = Lord Pletron (pletron@volny.cz)

autor hry, provozovatel, původní myšlenka
Ondřej Merta Celegorn Ondřej Merta = Celegorn (celegorn@seznam.cz)

hlavní grafik hry a poradce
Kamil Kutina Kamilos Kamil Kutina = Kamilos (Kamil.os@seznam.cz)

původní grafik hry, tvůrce původní mapy a stylu hry
Václav Kroupar vkvkv Václav Kroupar = vkvkv (vkvkvk@post.cz)

programátor hromadných nákupů, poradce Javascript a DOT.Net
Jan Podloucký Pixelmaster Jan Podloucký = Pixelmaster (pixelmaster@seznam.cz)

grafik ikonek domů a staveb všech ras, grafika některých hrdinů
Miroslav C. = BloodTears (miroslav.cabon@gmail.com)

šéfredaktor, šéfkomentátor, admin fór a odkazů
František Fuka František Fuka (fuka@fuxoft.cz)

autor úvodní melodie Dark Elfa
Martin Klusák Martin Klusák (klusak@gmail.com)

zremixovaná úvodní melodie od Františka Fuky
Jakub Procházka Sayka Jakub Procházka = Sayka (sayka@atlas.cz)

admin, mazač mulťáků
Jiří Svoboda Patton Jiří Svoboda = Patton (jirissv@seznam.cz)

admin, mazač mulťáků
Viktor Smolík paprsek3 Viktor Smolík = paprsek3 (viktor.m.smolik@gmail.com)

admin, mazač mulťáků
Petr Zelinka zeli Petr Zelinka = zeli (petr.zelinka@seznam.cz)

původní admin, poradce vybalancování hry
František Varga Yakushi František Varga = Yakushi (franta.v@atlas.cz)

pokladník - vyplácí DE-kredity hráčům za reklamu
Vladan Kadlec Balticus Vladan Kadlec = Balticus (balticus@volny.cz)

překladatel do angličtiny

Pozdravujeme:

Lukáš Franěk, Mirek Dobiáš a ing. Vladislav Bartůněk
a hráče veterány: Br, Corwin, Digital Fury, Maximus, Merlin23, Mollar a Zuko

a hlavně ...

UI - Tajemného Dark Elfa...Dark Elf

Datum spuštění Dark Elfa: 19.3.2001