Pozorovatel 1 - jsi přihlášen, liga 1, herní den 11

Svrhnutí Dark Elfa: cílem této ligy je v sedmi zemích postavit sedm největších magických věží, poté založit kult a vyzvat ostatní vládce, aby ho podpořili. Má-li kult podporu 151 zemí, otevře se vojsku cesta do země Dark Elfa a silnější zvítězí...

Odměňování hráčů

V této lize se hraje o 74,7
Vítěz získá odměnu: 22,4
Hráči si rozdělí za země: 52,3

Dnešní cena za 1 zem: 0,124
Cena všech tvých zemí: 0
Vstup do hry
Komentáře k lize 1

15. 9. 2017 17:41

Den 6.

Hudba na dokreslení atmosféry: zde

Almir byl unavený. Zase byla válka. Od vylodění v Loděnici neuplynulo ani šest dnů a celý kolotoč se roztočil na novo. Neutrální země nekladli téměř žádný odpor. A všechno se točilo v kruhu. Pro většinu byla válka řež. Pach krve, výkalů a lidského strachu. Pro něj to byli jen čísla. Vždycky to bylo stejné. Za mír a civilizaci! V každé zemi bylo potřeba postavit sýpku. První bylo potřeba lid nakrmit. Potom jim dát práci. Stavěli a opravovali se domy, otevíraly se zlaté a rudné doly a zbytek se nahnal do dílen. Někdo musel financovat válečnou mašinerii. A tak se mohli vybrat daně. A pak tu byli mágové.
Osobně je neměl příliš v lásce. Ne že by nebyli užiteční, ale byli… byli drazí. První chtěli postavit zřídla. Tak se hloubili studny ze kterých čerpali manu. Čert ví jak. Pak založili cech magie a bylo jich čím dál více. Prý aby kouzla byla silnější. Dosáhla dál a bylo jich více. Odplivl si. Dobře viděl co dokážou udělat. Když vypustili démony. Viděl ležet v ratolišti krve mnoho dobrých vojáků. Viděl celé armády trhané na kusy těmi démony smrti. To nebylo dobré, ale bylo to potřeba.
Posel donesl zprávu. V Královské pevnosti našli při opravách kryptu. Čert vem tyhle výtvory. Člověk dopředu nikdy nevěděl kde budou, ale věděl že budou problémy. Ve zprávě znělo, že u vchodu jsou rozházené kosti a vnitřek je cítit sírou. Draci. Nenáviděl draky. Nikdy nepřinesli nic dobrého. Už vydal příslušné rozkazy. Přijde Lovec. Generalissimus je armád. Přijde Hunter. Nemělo smysl plýtvat životy jiného vojevůdce on byl nejlepší.
Odpor. Odpor?    Místní se ani nezmohli na odpor. Na severu bylo pár místních vládců. Byli smeteni lavinou nových časů. Nových pořádku. Měnícího se světa. Tekla krev, ale to bylo daleko. Pro něj to byli jen čísla. Obsadit spálené země. Rozebrat obrané vozy. Postavit sýpky. Přemístit lidi a zaplatit žold. Cena nového území byla měřena počtem zlatých. Ale i to pomine. Poslední z nich brzy padne a pak?    Pak už nic Kruh se uzavře.

By Almir

Akce DE-kredity: kup si DE-kredity a dostaneš jich 2x tolik!

Od této chvíle, když pošleš peníze na bankovní účet Dark Elfa, dostaneš v akci dvojnásobek DE-kreditů! Akce platí do 30.9.2017 (sobota). Neplatí pro kupování kreditů přes SMSky!

Příklad Češi: za 200,- Kč dostaneš 20 DE-kreditů a dalších +20 zdarma navíc!
Příklad Slováci: za 8,- Euro 20 DE-kreditů a dalších +20 zdarma navíc!


Jak poslat peníze - návod

Peníze můžeš poslat mnoha způsoby. Z internetové bankovnictví, z bankomatu, zajít do banky a vložit hotovost přímo na účet nebo vyplnit složenku (cz, sk) na poště. Zpožděné platby uznáme, důležité je datum odeslání.

Díky za podporu hry.

  1. Beru na vědomí

    Hlasů: 31 (100%)
Hlasovalo hráčů: 31