Pozorovatel 1 - jsi přihlášen, liga 1, herní den 4

Svrhnutí Dark Elfa: cílem této ligy je v sedmi zemích postavit sedm největších magických věží, poté založit kult a vyzvat ostatní vládce, aby ho podpořili. Má-li kult podporu 151 zemí, otevře se vojsku cesta do země Dark Elfa a silnější zvítězí...

Odměňování hráčů

V této lize se hraje o 63,4
Vítěz získá odměnu: 19
Hráči si rozdělí za země: 44,4

Dnešní cena za 1 zem: 0,135
Cena všech tvých zemí: 0
Vstup do hry
Komentáře k lize 1

28. 3. 2017 11:07

Den 2.

Hudba na dokreslení atmosféry: zde

Toho dne se slunce rozhodlo, že toho má dost a přestalo svítit. Rozhodlo se, že se podívá zase někam jinam a vydalo se putovat vesmírem. Vlastně mu to nikdo neměl za zlé, protože průměrně prý člověk vydrží v práci 7 let, slunce to vydrželo několik miliard, takže i nejuznalejší HR specialisté konstatovali, že lehce přesluhovalo. Následkem toho se stalo hned několik věci.
V prvé řadě reagovali představitelé řady světových náboženství. Bůh sestoupil znovu na zem, ale než na sebe stihl vzít všechny naše hříchy a vysvětlit celou tu patálii s trojjediností tak ho stihli zavřít do blázince se slovy, že už je tento týden třetí a spasení se tedy nekonalo.
Odin sestoupil do Antarktidy hledat ledové obry, což mělo velmi neblahý následek na tamní populaci ledních medvědů (ledový – lední, když jste bůh tyhle detaily prostě neřešíte) a velmi pozitivní dopad na několik meteorologů, kteří zdokumentovali první bouřku na Antarktidě.
Skalní fanoušci Platonova jeskynního mýtu můžou být nadále v klidu, stíny vrhány budou, neb světlo bylo zajištěno mrtvým plivačem věčného ohně. Ten se ujal své práce velmi zodpovědně a v minutových intervalech plival oheň, který osvětloval planetu. Jednou za hodinu vyplivl větší a táhlejší plamen. Což mělo velmi neblahý dopad na všechny hodináře, protože hodiny rázem nebyli nijak zásadně potřeba. Naproti tomu vznikla řada nových firem – typu McNealovi kotlety grilované na věčném ohni atp. Pár firem na burze krachlo. Pár dravců se dostalo nahoru a celý svět se točil dál.
No technicky vzato netočil, ale kdo by se v tom rýpal. Krom jednoho kmenu v Jižní Americe, který byl přesvědčený, že země se zastavila když byli vzhůru nohama. A protože když je něco vzhůru nohama tak to logicky musí spadnout. Díky tomu začali nosit body zatížené olovem a ti méně majetní kamením. Jejich život se výrazně zpomalil až když o několik let později k jejich kmenu zavítal cestovatel a vysvětlil jim, že ze země nespadnou se stali v zásadě dvě věci. Tamní šaman přišel o práci a Jižní Amerika několik let dominovala v závodech v běhu.
A tak život běžel dál a lidi si na to pomalu zvykli. Vlastně to zase tak mimořádné nebylo, lidi si zkrátka zvyknout na všechno. Jen jednu věc v tom čase nikdo nedokázal pochopit a to je prozatím částečný odlog aliance Masters of Darkness. I když všechno se dá vykládat různými způsoby. A to třeba proto, že hledají výzvy tak se raději rozhodli hrát ve čtyřech! Kdo ví. Některé věci vysvětlit prostě nejdou.

All By Almir

26. 3. 2017 01:11

Den 0. - Lízátko pro Luboše
V místnosti sedělo šest postav. Místnost byla dokonale Kruhová, růžově vymalovaná a na zdech po celém jejím obvodu byli jednorožci různého tvaru s různými rohy (některé i vibrovaly – tedy pokud nebyly vybity baterky. Poslední dobou trpíme na nedostatek baterek, BloodTears je stále sám a Kruhová místnost bývá často obsazena jím samotným. Ze zdi už se ztratili dva jednorožci, oba s docela mohutnými rohy.) Uprostřed místnosti byl kulatý stůl a okolo několik židlí. Šest postav sedělo mlčky u stolu a čekalo na zbývající opozdilce.

Do místnosti vešla sedmá postava. Byla pohublá, doslova anorektická. Kalhoty na ní plandaly a objemná mikina měla dodat postavě na mužnosti, nicméně ba naopak postavě přidala spíše na komičnosti. Epiq dorazil. Čekalo se již na posledního, nováčka. Epiq jej potkal, kochal se výzdobou chodeb, jak se domníval. Pravděpodobně ale spíš bloudil a hledal onu Kruhovou místnost. Zanedlouho rozrazil dveře i on. Nejdříve mu nešlo vidět do tváře a jeho popelníky osvítily celou místnost. Pod nosem náznak panického kníru, vlasy mastné, že kdybyste je zmáčkli, máte oleje na smažení na celý rok. Typickej nerd. Sezení mohlo započít. Ovšem hned, jakmile se osazenstvo dosmálo Epiqově vzhledu. Už ho zase dlouho neviděli.

„Tak pánové, vítám mezi námi Luboše,“ ujal se slova Majk s lehce anglickým přízvukem.
„Ahoj Luboši,“ sborově Kruh.
„Luboš je naše posila na náš tajný plán.“
„Jaký plán?   “ pohublý Epiq.
„No jo, Tys zase chyběl. Nebo si byl minule pod stolem, už ani nevím. Vysvětlete mu to někdo,“ nadřazeně Almir, jehož plešku osvěcovalo světlo z malého okýnka za ním a házelo prasátka na BloodTearse, který seděl naproti.
„Už dlouho nebyl flejm a tak je třeba zase jednou začat táhnout do jedničky a vyzvat MoD,“ uvedl na pravou míru málomluvný Lomir.
„Jojo, potrolit Raje a Lorda, to já rád!“ nadšeně Klikoroh, jehož žluť se v růžově vymalované místnosti téměř ztrácela.
„Už jsme jim poslali tu pozvánku?   “ otázal se lehce zmateně Figo, který se taktéž často neprojevoval a když už, tak leda nějakou nepodstatnou maličkostí.
„Jojo, je dávno vyvěšená Figo,“ odvětil BloodTears, který stále ještě byl oslepen Almirovou pleškou.
„Takže, jak to provedeme?   “ otázal se Dolek alias Luboš.
„Kdo ho sem pozval?    Proč je tady a neprošel rituálem?   “ zmateně Epiq.
„Rituálem?   “ otázal se Dolek.
„No ano, každý nováček musí projít lízátkovou výzvou. Jinak v Kruhu nemá místo. Měří se čas, za jak dlouho se dostaneš ke žvýkačce. Rekord drží BT při zaškolováni Forultem,“ poučil Dolka Epiq, který se očividně chtěl zbavit své funkce služebně nejmladšího Kruháka.
„Zatraceně Epiqu přestaň. Je tu na hostovačku, žádné lízátko nebude, už ne vůbec to Tvoje. Držme se jádra debaty!“ pokáral Majk Epiqa, ten si jako malé dítě nasadil kukuč uražence a sjel po židličce.
„Pojďme vymyslet konečně nějakou strategii, nemám na to celý den!“ přísně Lomir, který vypadal nervózně.

Nějakou dobu se debatovalo o plánech. Pak však debata nabrala naprosto jiných rozměrů, které byly naprosto bezpředmětné. Po nějaké době se však vše vrátilo do roviny „vážnosti“ (pokud můžeme vůbec mluvit o vážnosti jako takového, když se pohybujeme v oblasti Kruhu).
„Slyšel jsem, že MoD nemaj osobní život. Že prej nesnáší víkendy,“ nadnesl Almir, jehož pleška již neoslňovala BloodTearse, neboť slunce již zacházelo.
„No ale stejně budou muset logovat přes víkend, vždyť se brzy bude logovat,“ namítnul Majk.
„A co když se jednička protáhne?   “ otázal se Dolek.
„To se přece nestane, vždyť to musí už zavřít,“ přísně Klik.

Nastaly konspirační teorie o zavíratelnosti jedničky, výpočty, dohady, mýty a nakonec vše rozetnul Epiq.
„Právě jsem dopsal dopis Radě. Udal jsem je, za protahování věku za účelem toho, aby log byl přes týden. Je to jasné jako facka, výpočty sedí, všechno sedí. Před chvíli jsem to poslal klasickou formou Radě – na zádech té největší prasnice z celého panství. Takhle je zdiskreditujeme!“
„Ty umíš počítat?   “ škodolibě BT.
„Ty umíš psát?   “ přidal se Almir.
„Vtipné, opravdu…“
„Takže vlastně jen škádlíš hada bosou nohou, je tak?   “ optal se Figo.
„Tak chceme to trošku vyhrotit ne?   “ na svou obranu Epiq.
„No, Tys tomu zase dal korunku Epiqu,“ uzemnil ho Majk.
„Hele tak co pánové, vymyslíme konečně něco, když už to Epiq tak hezky započal?   “ otázal se Lomir.
Místnost naprosto utichla. Byly slyšet jen nějaké nepatrné vibrace. Ostatní se začali po sobě otáčet a když zjistili, odkud zvuk vychází …
„Zatraceně BT! To už je třetí jednorožec tenhle tejden! A ještě před ostatníma!“
„Sorry kluci, já.. já už to nevydržel.“

Opět zavládlo hrobové ticho. To pročísl Epiq.
„A myslíte, že vůbec dorazí?   “

Sraz hráčů Darkelfa v Brně je tu!

Kdy: Sobota 22. dubna od 17:00
Kde: Brno (místo bude upřesněno - nekuřácká restaurace poblíž centra města)

Na co se lze těšit: Tombola, kvíz, pivní štafeta a ověření hypotézy, že hráči DarkElfa opravdu žijí :-)

Informujte tedy, prosím, své manžele, manželky, přítelkyně, přítele a děti v pubertě o tom, že toto sobotní odpoledne nebude možné jet do nákupní centra z důvodu doplnění šatní skříně.

V případě zájmu pro ty, co neznají nejzajímavější místa centra Brna jsem ochoten zorganizovat i krátkou "guided tour" nejzajímavějšími kouty (Špilas, Drak, "Cock clock", "Ballfie" a další) před srazem. Deštník bude!

Sraz organizuje hráč Lomir (dotazy do pošty jemu)

Dorazíš?   

 1. Ano, určitě přijdu

  Hlasů: 3 (11%)
 2. Spíše ano, ještě váhám

  Hlasů: 5 (19%)
 3. Spíše nedorazím

  Hlasů: 3 (11%)
 4. Nepřijdu

  Hlasů: 15 (57%)
Hlasovalo hráčů: 26