Pozorovatel 2B - jsi přihlášen, liga 2B, herní den 14

Svrhnutí Dark Elfa: cílem této ligy je v sedmi zemích postavit sedm největších magických věží, poté založit kult a vyzvat ostatní vládce, aby ho podpořili. Má-li kult podporu 151 zemí, otevře se vojsku cesta do země Dark Elfa a silnější zvítězí...

Odměňování hráčů

V této lize se hraje o 44,1
Vítěz získá odměnu: 13,2
Hráči si rozdělí za země: 30,9

Dnešní cena za 1 zem: 0,073
Cena všech tvých zemí: 0
Vstup do hry
Komentáře k lize 2B

8. 11. 2018 14:57

I pres odlog jednoho z branici strany, clena Royal Guard 2B, je to porad neuveritelne vyrovnane. Velmi blizky rozdil pouhych 6 zemi ale celych 15 tisic bodu dava Iluminátská výprava znat a obycejne poslobijectvim ziv team RG se musi holt vic snazit! A taky ze jo! Snad! Je totiz jen 8 zemi k strate dalsiho clena, Iluminati maji nejblizsi zanik za 6 pro wiaredikum2 nebo Lord Amrod. I kdyz Lord Amrod dnes asi zanadaval, kdyz videl hlaseni - stratil 7 zemi z puvodnich 17, zatim co uz par dni kolisa kolem 8 u hobita teehee, ktery uz od zacatku neuproste a hrdinsky odolava tlaku Incanuse a Andele Smrti., nikdo si na nem jako na barbarovi totiz nechce nicit hodnost.
Kdyz odhledneme od detailu a koukneme se spis globalne na mapu zvycejne posly poseta mapa sviti vlajkama hracu. Kez by sa dala vypichnout nejzajimavejsi linie. Cele je to promichane a hranice zdili temer kazdy s kazdym. Nekterym stastnym prokukuje nepratelske ocko jen par zemema, zatim co ostatni maji krvechtive nepratele za kazdym rohem. Nutno spomenout jen jednoho skretiho neutrala jmenem Turecká káva 2 s 31 zememi.
Kazdy dalsi den odhaluje vic a vic moznosti jak to zneprijemnit tem ostatnim.... Uvidime, kdo to bude mit na konci nejneprijemnejsi!