Pozorovatel 2F - jsi přihlášen, liga 2F, herní den 7

Svrhnutí Dark Elfa: cílem této ligy je v sedmi zemích postavit sedm největších magických věží, poté založit kult a vyzvat ostatní vládce, aby ho podpořili. Má-li kult podporu 151 zemí, otevře se vojsku cesta do země Dark Elfa a silnější zvítězí...

Tato nevíkendová liga "nového typu" má zastavené vyhodnocování útoků a kouzel o víkendu. Vyhodnotí se až v pondělí.

Odměňování hráčů

V této lize se hraje o 49,5
Vítěz získá odměnu: 14,8
Hráči si rozdělí za země: 34,6

Dnešní cena za 1 zem: 0,086
Cena všech tvých zemí: 0
Vstup do hry
Komentáře k lize 2F

21. 4. 2017 11:43

Černé peklo, smrt a jatka a Dáme osmičku?   

Tak nějak to bude vypadat v následujících dnech v oblasti Říše Trpaslíků. Nelze si nevybavit dnes již pověstnou scénu z Comebacku, kde Simona nabízí Tomášovi řízky z exotického masa (epizoda ke zhlédnutí ZDE). No a řízky z lamy budeme mít i zde, neboť se chystá revival jatek z jedničky. O co v jedničce šlo?   

Po všeobecném koncensu na zdražení klíče došlo k organizovanému logu Kruhu světla a deseti neutrálů. Dva neutrálové to zabalili do třetího dne, zbytek alespoň ze slušnosti vytvořil alianci. No a dnes, 11. Den ligy, zbývá pouze organizátor aliance neutrálů, který se zjevně řídí heslem „kapitán loď neopouští“ a na poslední zemce se připravuje na odchod do věčných lovišť. No a jak již na ligovém avizoval Raj, MOD mírovat rozhodně neplánují.

Konkrétními řízky, o kterých je řeč, jsou dzaffa a Wattos. Těžko říct, jestli logovali záměrně k sobě, nebo se jedná o pouhou shodu okolností, faktem však zůstává, že hned první bojový přepočet je bude čekat podobný osud a na jejich setrvání v lize alespoň do pátého dne by nevsadil ani ten největší optimista.

Dají osmičku?    Možná. Poslední tři volní hráči (vyjma dvou výše zmíněných) jsou v bezprostřední blízkosti Aaarrghu, což je vzhledem k tomu, že dva z volných hráčů hrají za magické rasy a oba jsou na čtyřech zemích. Nejlepší výchozí pozici ze všech tak mají MOD a pokud do hry nevstoupí politika, budou mít jednotlivé aliance velké problémy s konkurenceschopností.