Pozorovatel 3I - jsi přihlášen, liga 3I, herní den 7

Svrhnutí Dark Elfa: cílem této ligy je v sedmi zemích postavit sedm největších magických věží, poté založit kult a vyzvat ostatní vládce, aby ho podpořili. Má-li kult podporu 151 zemí, otevře se vojsku cesta do země Dark Elfa a silnější zvítězí...

Odměňování hráčů

V této lize se hraje o 27
Vítěz získá odměnu: 8,1
Hráči si rozdělí za země: 18,9

Dnešní cena za 1 zem: 0,048
Cena všech tvých zemí: 0
Vstup do hry
Komentáře k lize 3I

8. 12. 2017 13:14

4. den - odhalené karty

Tak vás zase všechny zdravím u mých skromných komentářů. Jelikož se tento věk bude něco dít a jelikož vím, že zde mám plno fanoušků mé komentátorské magie, tak to tu zase pořádně rozjedeme.

Tento věk se bude točit okolo dvou aliancí a to Smoking a Princ dvojí krve. Princátka se začínají pomalu, ale jistě zabydlovat v horních oblastech, ale nemyslím si, že to bude zabydlování zcela poklidní, jelikož kuřáci jsou hnedka na hranicích a jak kuřáky známe, jsou otravní.

Když se podíváme na rozložení mágů, tak Princové budou mít jistě výhodu jelikož StvN je perfektně krytý a Smoking k němu nebude mít přístup. tak stejně Matyso má solidní pozici a přístup k němu nebude taktéž lehký.
Smoking oproti tomu má magické rasy sice tři, ale všichni budou mít na práci minimálně se bránit,takže úplný klid mít nebudou.

Nelehkou situaci v tomto věku bude mít určitě Majesticc jelikož na něho dotírají hned tři hráči Nomi, Cas a neutrál Sailo. Věříme, že se s tímto nelehkým úkolem popere se ctí a jeho kolegové ve zbrani mu dopřeji plno podpory (například já, držím palce).

Abychom se podívali na druhou stranu barikágy, tak zde určitě to nebude mít lehké Pivo z Oltecu jelikož mu hrozí reálné vypití od barbarského Sanda a přítulného Elfskikra. Ovšem již nyní můžeme vidět, že mu na pomoc jde "nenápadně" Kragh, který to má ještě celkem daleko a tak pár dní do boje ještě nezasáhne.

Samozřejmě se zde vyskytují ještě další zajímavé konflikty, ale ty analyzujeme v příštím komentáři.

Příště uvidíte:
- udělá si newmikeII kosťěný nábytek z Pelyho?   
- bude mít Sando a Hunter nějaké portálové neshody?   
- bude Nomi do začátku týdne po tlakem od nepřátelských krasavců?   

odpověď na tyto otázky se dozvíte nikde jinde než v příštím komentáři s vašim oblíbeným lordem gimlim!

Vtip dne:

Jdou dva skřeti a jeden se ptá
-Co máme dnes k večeři?   
-Elfa
-Á, konečně teplé jídlo...