Pozorovatel DM3 - jsi přihlášen, liga DM3, herní den 4

Deathmatch: cílem této ligy je porazit všechny soupeře, zvítězí ten vládce, který poslední zůstane na mapě. K registraci do této ligy potřebujete zakoupit dle ligy buď železný nebo bronzový klíč.

Odměňování hráčů

V této lize se hraje o 8,1
Vítěz získá odměnu: 2,4
Hráči si rozdělí za země: 5,7

Dnešní cena za 1 zem: 0,19
Cena všech tvých zemí: 0
Vstup do hry
Komentáře k lize DM3

15. 10. 2017 13:05

Zdravím vás, páni a pánové. Dnes se opět podíváme na události v Dm3. *)*
Jak už jsem minule zmiňoval, logli sem 3 hráči. Dál jsem ale nezmínil, za co se logli. Vzhledem k dobrému počasí se hráči rozhodli vzít vícekolové rasu. Máme tu dva skřety a jednoho skuruta. Teď pronikneme do jejich soukromí a zjistíme si o nich něco! *:)*

Začneme Horst von Horstmann: Toto je on - kandidát na výhru. Sice se logl a úplně na kraj, ale v jeho případě to neznamená, že by na tom byl špatně. Zvolil si rozjezd přes 2 zemky a taky mu do nich (nejspíš) nikdo nekouzlil. Momentálně ho nejspíš zaráží neplánované hlášené snižování zlatých. Ty totiž potřebovat bude a nejspíš mu kápku zpomalí rozjezd.

Dále rozebereme hráče Culween. Toto je sekundární kandidát na výhru. Proč sekundární?    Protože si myslím, že gangbang dvou skřetů moc dávat nebude. Mám takové tušení, že Helia začne ničit a pak sám kvůli špatné ekonomice zahyne. Toto se ale stát nemusí. Může nás překvapit a rozbije oba skřety jak nic.

Teď už nám zbyl poslední hráč. Je to Helium - náš čtyř nukleonový kamarád. Helium jako prvek často bývá neškodné.... to ale nemusí být vždy pravda. Například | alfa záření = Helium bez el. obalu |, a i tato slabší radioaktivita umí zabíjet. Doufám, že se to vyplní a nenechá se tak snadno sežrat. Chceme boj! Teď se na něj podíváme z druhého pohledu. Rozjezd vybral neklasický. Já osobně ho vidím asi poprvé. Poslal jeden útok s možností přeposlání. Když se nad tím zamyslím, úplně špatná volba to nebyla... ale dobře. Uvidíme, co z toho vzejde.

14. 10. 2017 23:19

Zdravím vás a vítám vás u nového komentáře. *)*
Dnes se podíváme na ligu Dm3. Je to taková hezká liga za bronzový klíč a tentokrát sem logli 3 lidi. První se logl ještě ráho Helium, potom někdy po osmé Horst von Horstmann a nejpozději Culween. Jak to říci… Culween Helia pěkně blokl – určitě se těšil jak si nabere zemky a najednou todleto. V tuto fázi má asi nejlepší pozici Horst von Horstmann. To ale neznamená, že musí vyhrát. Každopádně držím palce, ať je to co nejpovedenější a pokud možno i vyrovnaná liga. *)*

Dneska to zakončíme takovým hezkým ftipem, který bude černější než uhlíkové nanovlákna:

Víte, že židé byli kouzelníci?   
Přijeli vlakem a odletěli komínem. *:P*