Pozorovatel K1 - jsi přihlášen, liga K1, herní den 8

Dobýt Pražský Hrad: cílem této ligy je v sedmi zemích postavit sedm největších magických věží, poté založit kult a vyzvat ostatní vládce, aby ho podpořili. Má-li kult podporu 128 zemí, otevře se vojsku cesta na Pražský Hrad a silnější zvítězí...

Odměňování hráčů

V této lize se hraje o 52,2
Vítěz získá odměnu: 15,7
Hráči si rozdělí za země: 36,5

Dnešní cena za 1 zem: 0,119
Cena všech tvých zemí: 0
Vstup do hry
Komentáře k lize K1

25. 5. 2018 16:12

Legíny Otylé Divošky maji nenapadne navrch s 20 000 body a 20 zemkami, ale pozici jsou na tom hur.
Absurdní anarchie melo totiz vecsinu svych velkych clenu v otevrenem prostranstvi, kde jejich rapidni rust nemel kdo, krome kouzel spomalit. Ted uz neutralnich zemi pomalu ubyva, porad je jich ale dost aby to kousek zatocilo ligou.

Jen tak ve skratce nekolik bodu, podle kterych muzeme hadat dalsi postup a vyvoj ligy....

Prave ted jsou s otaznikem dva hraci, kazdej z jedne aliance, kde to vypada neslavne a mozna dojde k brzkemu odlogu nebo spis zredukovani jejich hrozby a mozna i smazani.

Vrsek tabulky maji prvnich 7 mist Legíny Otylé Divošky s dramatickym naskokem bodovym naskokem, co je asi spis diky vhodnejsim rasam vzhledem k vyrazne zmene pocasi od pocatku ligy.

Nejsilnejsi utok i kouzlo maji taktez v rukou oni, strasidelna velmistrova farma ale jen nenapadne napovida, ze to neni vsechno.

Tezce rict, jak se to posune dal. Prave ted, kdy se startuji pomalejsi ekonomiky a meni se pocasi, budou nejdulezitejsi momenty hry. Jestli projdou utoky na klicove zemky stejne jako ve Vratislavi, kde ale eellff sikovne odcizil skrze zlaty portal Olomouc.

22. 5. 2018 23:22

Nakonec to vypada, ze se h4des nezapoji a bude mit rolu jedineho neutralniho hrace v lize. Divoka karta nebo prijemny soused?    To se asi uvidi opravdu jen casem.

Mame jiz rozdeleno docela pekne, dve konkurencni aliance se 6 proti 8 hracum. Z tech sesti je vecsina lize vladnouci aliance klanu Legion of Doom nevkusne pojmenovana Legíny Otylé Divošky. Na jejich cele je uz docela zvykem hrace uzivajici mylneho pojmenovani: lamas. I kdyz straceji 2 zeme, vyhravaji na body - coz muze byt prave jen tim, ze odpalili vice tahu.

Jejich opozici je klan Aica amrún v alianci snad ne jasnovidecky pojmenovana Absurdní anarchie. Sorin, skutecny skuseny a schopny hrac vede proti docela sehrane particce nemene sehranou partu sikovnych klikacu. Jejich pozice jsou vic nez vyhodne, porovname-li uzavrene a uz obsazene udoli kolem LoD. Potencial je tedy na vyraznou vyhodu zemi, jestli tedy vsechno pujde dobre...

Tesim se na zitra, kdy urcite uvidime mapu vyrazneji porostlou vlajeckami a i hlasiteji uslysime narek umirajicich. Na ten se tesim asi nejvic....

ZMĚNA JE VE HŘE!
Anketa ohledně posílení Mágů: vylepšení speciální stavby Pentagram


Stručně napsáno: Pentagram se zlevní na 400 zlata a 5 many a bude produkovat +3 many za kolo. Cílem je posílit mága jako sólo hráče mezi 3-6 dnem věku.


Současná funkce Pentagramu

Cena: 300 zlata a 30 many
Tuto stavbu mohou stavět pouze Mágové. Zvýší sílu každého kouzla vždy o +1. Tuto stavbu umějí používat (ne stavět) všechny rasy.


Navrhovaná změna Pentagramu

Cena: 400 zlata a 5 many
Tuto stavbu mohou stavět pouze Mágové. Zvýší sílu každého kouzla vždy o +1 a produkuje každé kolo 3 many. Tuto stavbu umějí používat (ne stavět) všechny rasy.


Tuto stavbu mohou stavět pouze Mágové. Zvýší sílu každého kouzla vždy o +1. Tuto stavbu umějí používat (ne stavět) všechny rasy.

Pokud bude nadpoloviční počet hráčů hlasovat v této anketě pro změnu, bude změna zavedena za týden, tedy ve středu 23.5.2018 v 00:01.

  1. Souhlasím se změnou Pentagramu

    Hlasů: 116 (84%)
  2. Nesouhlasím

    Hlasů: 22 (15%)
Hlasovalo hráčů: 138