Pozorovatel NE - jsi přihlášen, liga NE, herní den 2

Svrhnutí Dark Elfa: cílem této ligy je v sedmi zemích postavit sedm největších magických věží, poté založit kult a vyzvat ostatní vládce, aby ho podpořili. Má-li kult podporu 151 zemí, otevře se vojsku cesta do země Dark Elfa a silnější zvítězí...

Tato nevíkendová liga "starého typu" má zastavené posílání útoků a kouzel o víkendu, ale páteční se vyhodnotí v sobotu.

Odměňování hráčů

V této lize se hraje o 27
Vítěz získá odměnu: 8,1
Hráči si rozdělí za země: 18,9

Dnešní cena za 1 zem: 0,3
Cena všech tvých zemí: 0
Vstup do hry
Komentáře k lize NE

24. 11. 2017 08:35

Vážené dámy, vážení pánové, vážené transgenderové bytosti!
Vítejte v lize NE! Snad není třeba připomínat, že je to nevíkendová liga (proto to NE, kapírujem?   ), tedy přes víkend se netahá. Kola však přibývají a v pondělí si užijete trojitou dávku kol. Pozor, víc kol systém našetřit neumožňuje a pokud tedy v pátek nějaké to kolo neodtaháte, nenávratně o něj přijdete. Ano, bystřejší z vás si jistě uvědomili, že je dnes pátek...
V minulém věku lehce zvítězila aliance !!!Nas Mnogo!!!, když obhajující aliance Smoking vzdala boj ještě předtím než začal. Doufáme tedy, že to bude tento věk lepší. Hráčů je zde dost, i když pět lidí nedokázalo dobýt ani jednu zemičku, takže to asi nemyslí úplně vážně. I tak se dají poskládat dvě vyrovnané aliance a porvat se o vítězství. Nebo jste sem snad přišli pěstovat mrkev?   

Volby do Rady Starších 2017/18 (nejvyšší soud Dark Elfa)


Právě začaly volby do Rady Starších. Rada Starších je hráčskou obcí volený pětičlenný orgán, mající na starost dohled nad chodem a dodržováním pravidel ve hře. Hlavní náplní jejich práce je posuzování sporů mezi hráči, jinými slovy plní úlohu soudní moci ve hře. Mimo to se zabývají udržování Kodexu DE a jeho aktualizováním podle vývoje hry.

Z osmi kandidátů se dle hlasů v této anketě zvolí pět Radních, kteří si mezi sebou tajným hlasováním vyberou Stařešinu, ten má extra pravomoce a vede Radu. Každý Radní dostává měsíční plat 10 DE-kreditů a Stařešina 20.Přečtěte si jejich volební programy. Nezabere to letos moc času, to mi věřte. Kliknutím na jméno se zobrazí informace o hráči (odehraných dnů, výhry, charakter). Volte toho hráče, u kterého jste přesvědčeni, že vydrží vykonávat tuto funkci svědomitě celý volební rok (do září 2017) a o kterém si myslíte, že bude aktivní!

Volební programy jsou na stránce Volební programy kandidátů

Hlasů můžete dát v anketě více kandidátům. Pro hlasování musíte splnit tyto podmínky:

1) odehráno na nicku alespoň 200 dnů
2) mít 5 vítězných bodů (součet klasických a akčních lig)
3) za posledních 365 dnů mít koupené DE-kredity (poznáte to podle aktivní služby Speciální rasová kouzla)

Volby končí v neděli 21.11.2017 ve 23:59.

 1. aladinn

  Hlasů: 26 (7%)
 2. Almir

  Hlasů: 41 (12%)
 3. cursed

  Hlasů: 51 (15%)
 4. Dar-Kunor

  Hlasů: 41 (12%)
 5. Figo1

  Hlasů: 47 (14%)
 6. chesstik

  Hlasů: 58 (17%)
 7. Lomir

  Hlasů: 51 (15%)
 8. lorm

  Hlasů: 19 (5%)
Hlasovalo hráčů: 126