Pozorovatel P1 - jsi přihlášen, liga P1, herní den 6

Alianční deathmatch: cílem této ligy je porazit ostatní aliance, zvítězí ta aliance, která poslední zůstane na mapě. K registraci do této ligy potřebujete zakoupit dle ligy buď Bronzový nebo Stříbrný Klíč.

Odměňování hráčů

V této lize se hraje o 59,4
Vítěz získá odměnu: 17,8
Hráči si rozdělí za země: 41,6

Dnešní cena za 1 zem: 0,118
Cena všech tvých zemí: 0
Vstup do hry
Komentáře k lize P1

19. 9. 2018 20:15

P 1 liga kde 11 maníků bojuje proti 11 maníkům , nemaj brankáře a není to fotbal.

Stalo se, že Pluhtik dal dokopy dva mančafty po jedenácti, což samo o sobě je na metál, protože najít tolik aktivních ( a schopných) hráčů DE nejni co bejvalo.

OSN - velí Chrabromir ( ten muž s vlkem) , za pomoci Haralda. Další jsou Desperado, Spunt, maximus Decimus, ishan shade, Twister, HUHUH, Danius, maxpol a ._._.

Citadela Temnoty pod velením Pluhti za pomoci SunWu. Dále Incanus, @ngel, Cosac, Trp, Dolek, Oriin, Forest, Lord Amrod a Vik velký.

Harald a Sun jsou největší želízka v ohni, takže okolo Suna se nalogovali snad všichni ze soupeřící aliance. Zajímavé je, že Cosac měl na zemi kam se logl hned dvojnespo od Ishana. Je to honička, být jednička. *e*

DEN 5. Už se to mydlí dubovou židlí
Počasí stále přeje vícekolovým 150-60-60 a v lepších pozicích je OSN, které mírně vede. Největší počet zemí ( 20) HUHUH s entama. Zatím nikomu země nijak extra neubývají a útoky jsou vyvážené výměnou zemek. Místa už je pomálu, jen v Králích, Trpaslících a Nekrech jsou volné neutrálky, střed mapy je skoro plný a Desperado povolal druhého hera na betonování.

Můj tajný tip je ishan shade... když se octnu ve stejné lize, čumím s otevřenou hubou. Ale všechno jsou zkušení hráči, takže žádná ali není složením ve výhodě.

Sněhurka *f*

17. 9. 2018 19:54

Ačkoliv jsou v lize dva hrající komentátoři, ukecala jsme se, že to okomentuju, aneb " nic nevím, ničemu nerozumím, do všeho kecám".

Dvě aliance o 11 lidech, za každou rasu jeden hráč. na první pohled to vypadá že vede OSN (tfujtajxl) ale navrch má Citadela Temnoty. Zatím..


Nejhezčí vlajka - Pluhtik, na mém monitoru jako triko na štangli. Další zajímavá je Chrabromirova, což má být možná vlčí hlava..ale nevím, no.

Hrdinové - modrý drak Sunfyre a fialový Bezzubka, což je pravděpodobně paní Bezzubková , manželka oblíbeného hrdiny z pohádky. Nejnabušenější je Cosacův Cosac ( ne, není to ten oživený stříbrný jen obyčejný zeleňák). Zatím je největší legrace číst popisky u hrdinů, na mapě žádné vzrušující akce neprobíhají nebo nejsou z hlediště viditelné. Ale členové aliancí jsou promíchaní po celé mapě, brzo bude čoro moro.

Nejvíce zemí třetí den po 12 Enti -Lord Amrod a HUHUH a skurut *Forest*. Pěkná porce. Počasí přeje spíše vícekolovým ( 120-60-60)

Kupte si popcorn, otevřete pivo ( mládež colu) a sledujte P1, bitva začíná.

Snehurka *f*

Akce DE-kredity: kup si DE-kredity a dostaneš jich 2x tolik!

Od této chvíle, když pošleš peníze na bankovní účet Dark Elfa, dostaneš v akci dvojnásobek DE-kreditů!
Akce platí do 19.9.2018 (středa). Neplatí pro kupování kreditů přes SMSky!

Příklad Češi: za 200,- Kč dostaneš 20 DE-kreditů a dalších +20 zdarma navíc!
Příklad Slováci: za 8,- Euro 20 DE-kreditů a dalších +20 zdarma navíc!


Jak poslat peníze - návod

Peníze můžeš poslat mnoha způsoby. Z internetové bankovnictví, z bankomatu, zajít do banky a vložit hotovost přímo na účet nebo vyplnit složenku (cz, sk) na poště. Zpožděné platby uznáme, důležité je datum odeslání.

Díky za podporu hry. LP.


  1. Beru na vědomí

    Hlasů: 39 (100%)
Hlasovalo hráčů: 39