Pozorovatel P16 - jsi přihlášen, liga P16, herní den 0

Alianční deathmatch: cílem této ligy je porazit ostatní aliance, zvítězí ta aliance, která poslední zůstane na mapě. K registraci do této ligy potřebujete zakoupit dle ligy buď Bronzový nebo Stříbrný Klíč.

Tato nevíkendová liga "nového typu" má zastavené vyhodnocování útoků a kouzel o víkendu. Vyhodnotí se až v pondělí.

Odměňování hráčů

V této lize se hraje o 0
Vítěz získá odměnu: 0
Hráči si rozdělí za země: 0

Dnešní cena za 1 zem: 0
Cena všech tvých zemí: 0
Liga P16 : Tato liga byla pozastavena či trvale ukončena. Zaregistrujte se do jedné ze spuštěných lig. Registrace do ligy

Zpět na úvodní stranu
Komentáře k lize P16

22. 3. 2017 10:40

poslední komentář k proběhlému Balurovu podzimnímu turnaji 2016

Komentátorská exhibice se postarala o to, že se podzimní turnaj 2016 protáhl až do jara 2017. Opakovaný vtip je stále vtipem. Nicméně se v průběhu celé exhibice ukázalo, že komentátoři vládnou obstojně a šikovně svým perům a jsou schopni vyprodukovat obrovské množství slov, které správně seřazené v některých případech i pobaví. Jenže když dojde na hru a vládnutí armádě, nedá se na to koukat.

Stručně shrnu dění a veškeré herní chyby. Zpětně se dá říct, že liga byla rozhodnuta během prvních tří dnů a následným dobře zahraným prvním bojovým přepočtem od Glímy a Kyslíka. Jenže předtím také udělali spoustu chyb. První den měli na takto malé mapě, kde se snadno strefují nespa do útoku, k dispozici 50 many. Seslali tedy pouze jedno nespo, naštěstí aspoň trefili Pajarillův útok. Naopak Devil s Pajarillem měli k dispozici many 400. A trefili nespo do útoku Glímovi i Kyslíkovi. Druhý den, kdy měli Glíma s Kyslíkem dohromady šest zemí a rozhodli se poslat co nejméně útoků a pošetřit co nejvíce kol, udělal Pajarillo na 4 zemích přesně opačné rozhodnutí. Poslal co nejvíce útoků, aniž by pošetřil kola. Čímž sice dosáhl krátkodobého momentu překvapení - nečekali jsme, že to takhle zahraje - ale třetí den neprorazil plošně na jistotu postavené hobití obranné vozy, zatímco Kyslík mu vzal všechny zemky, se kterými sousedil.

Tady se přece jenom osvědčila logovací taktika týmu Glíma + Kyslík (náhodný log s jednou povolenou Opětovnou registrací). Kyslík trval na tom, že bude hrát hobity a kontaktní log s barbarem mu, pokud není výrazně špatné počasí na domky, poměrně vyhovoval. A počasí se z defaultního 100/100/100 v průběhu věku změnilo na krásných 100/150/50, takž hobiti jásali. Glíma lognul enta proto, abychom měli hráče do špatného počasí. A proto, že mi chtěl dokázat, že ent jako rasa funguje. Musím přiznat, že nebyl v našem týmu úplně k ničemu.

Pak už to byla poměrně jasná záležitost, zkomírající Pajarillova ekonomika nedokázala financovat dostatečně silné útoky a než mohl do věku jakkoliv promluvit Devil, který farmil relativně nedotčen aktivitou dua Glíma + Kyslík. Pajarillo odlogl a Devil v reakci na to přestal tahat... Takže posledních pár dní to bylo v lize čekání na vymazání Devila a vítězství entohobitího tandemu.

Poděkování:
Děkujeme Balurovi za vymyšlený turnaj,
děkujeme Delariovi za hezkou soutěž pro komentátory,
děkujeme LPmu za odměny pro soutěžící i komentátory
a děkujeme Pajarillovi a Devilovi, kteří pro nás byli zajímavou výzvou a na ligovém fóru i zajímavými soupeři.


Za hobity Ent kyslík, za enty Glíma.

Sraz hráčů Darkelfa v Brně je tu!

Kdy: Sobota 22. dubna od 17:00
Kde: Brno (místo bude upřesněno - nekuřácká restaurace poblíž centra města)

Na co se lze těšit: Tombola, kvíz, pivní štafeta a ověření hypotézy, že hráči DarkElfa opravdu žijí :-)

Informujte tedy, prosím, své manžele, manželky, přítelkyně, přítele a děti v pubertě o tom, že toto sobotní odpoledne nebude možné jet do nákupní centra z důvodu doplnění šatní skříně.

V případě zájmu pro ty, co neznají nejzajímavější místa centra Brna jsem ochoten zorganizovat i krátkou "guided tour" nejzajímavějšími kouty (Špilas, Drak, "Cock clock", "Ballfie" a další) před srazem. Deštník bude!

Sraz organizuje hráč Lomir (dotazy do pošty jemu)

Dorazíš?   

 1. Ano, určitě přijdu

  Hlasů: 3 (11%)
 2. Spíše ano, ještě váhám

  Hlasů: 5 (19%)
 3. Spíše nedorazím

  Hlasů: 3 (11%)
 4. Nepřijdu

  Hlasů: 15 (57%)
Hlasovalo hráčů: 26