Pozorovatel Rm - jsi přihlášen, liga Rm, herní den 5

Deathmatch týmů (ras): tvůj tým musí porazit všechny ostatní týmy. Na mapě nesmí zůstat žádná zem obsazená cizím týmem. Všichni hráči vítězného týmu budou zapsány do Síně Slávy.

Odměňování hráčů

V této lize se hraje o 28,8
Vítěz získá odměnu: 0
Hráči si rozdělí za země: 28,8

Dnešní cena za 1 zem: 0,161
Cena všech tvých zemí: 0
Vstup do hry
Komentáře k lize Rm

21. 11. 2017 09:50

Fake news

Novinky ve hře.
Vzhledem k faktu, že Rm je nejelitnější ligou DEčka, kde se odehrávají ty nejtužší a nejzajímavější boje, bude tato liga počínaje zítřkem oddělena od zbytku DE, což umožní otestovat v uzavřeném prostředí chystané změny. Tyto změny jsou diskutovány na úrovni velitelů jednotlivých týmů, kteří je dále konzultují s ostatními hráči. Věříme, že se tento systém ligy pokusných králíků osvědčí, a že oceníte možnost si s určitým předstihem osahat, co bude nového. Samozřejmě je zde (naprosto minimální) šance, že tyto změny se nakonec do živé verze nedostanou. O tom vás zajisté budeme s BloodTearsem informovat.

Hrdinové, kteří nejsou v ligách, leniví.
Hrdinům budou ubývat zkušenosti, pokud nebudou hrát v ligách. První den v pekle ubude 1 xp, druhý den 2 xp, třetí den 4 xp atd. Zároveň bude zaveden nová schopnost hrdiny: „Workout“ – Ten sníží ztrátu xp o tolik %, kolik je level této schopnosti. Mágové budou mít výrazně nižší koeficienty a zároveň možnost si za 1,5 deku koupit službu, která u něj permanentně přejmenuje schopnost „Workout“ na „Luštění sudoku.“

Důvodová zpráva: Mnoho hráčů si stěžuje na fakt, že proti silným hrdinům nejde hrát. My jsme se po dlouhých diskuzích rozhodli konečně přiznat, že máte pravdu, a že veškerá naše rétorika o tom, že ti lepší hráči jsou v prvé řadě lepší a až poté mají lepší hrdiny, byl jen blud. My víme, že hráč trojky je po herní stránce nejen stejně dobrý, ale často dokonce i lepší než hráč jedničky. Vezměte si třeba délku odtahu. Zatímco hráč trojky může mít hotovo klidně za 15 minut a je přesvědčen, že to zahrál dobře, ten druhý se moří s odtahem více než hodinu a stejně je plný pochybností.

Základním faktorem je cílená podpora hráčům, kteří nevlastní vánoční stromečky. Tím, že budou nuceni hrát pořád toho samého hrdinu, dojde k tomu, že jej konečně někdy vycvičí. Též věříme, že strach o svůj zbytečně vysoký počet hrdinů povede hráče k tomu, že opustí svá zaměstnání a budou hrát tolik lig, kolik mají hrdinů. Budeme pečlivě monitorovat počty hráčů v ligách, počátkem března budou data vyhodnocena a případně otevřeny další ligy.

V úvahu byly vzaty i LPho požadavky, že hrdinové mají umírat, a že by bylo tak nějak fajn, aby ty velké pevnosti na obranných vozech nehnily v pekle a platily údržbu. Pokud si teď dáte od DE pauzu, budete po zásluze potrestáni. Hrdina bude lenivět v pekle a budou se mu snižovat bojové vlastnosti. Až se po pěti letech vrátíte, sice bude mít +0% do útoku, ale na druhou stranu se můžete těšit na bonus +15% k pěstování kukuřice a +300% šanci zapomenout, kde má bačkory.

AI-odtah
S výše popsanou změnou přijde do hry i související nová služba, na které se podílel Lord z MoDu. Lord má hrozně moc rád hru proti poslům, a tak se mu podařilo přesvědčit LPho, aby zavedl službu „AI odtah.“ Za cenu 30 deků na půl roku bude za váš účet hrát posel čtvrté kategorie. Hrdina vám nebude lenivět v pekle, a naopak může posbírat nějaké zkušenosti. Nespornou výhodou bude úspora času. Pokud patříte mezi movitější hráče, můžete si za 60 deků koupit službu AI odtah de luxe, kde vás bude klikat trojkový posel. Protože to však podle Lorda není pro hráče vůbec žádná výzva, rozhodl se prvním 20 zájemcům na první půlrok zaplatit službu super-ultra-mega-AI odtah de luxe za 120 deků, který z vás udělá posla dvojkového. Tato nabídka je omezená a tak neváhejte a rychle pište do pošty na účet Lord.

Volby do Rady Starších 2017/18 (nejvyšší soud Dark Elfa)


Právě začaly volby do Rady Starších. Rada Starších je hráčskou obcí volený pětičlenný orgán, mající na starost dohled nad chodem a dodržováním pravidel ve hře. Hlavní náplní jejich práce je posuzování sporů mezi hráči, jinými slovy plní úlohu soudní moci ve hře. Mimo to se zabývají udržování Kodexu DE a jeho aktualizováním podle vývoje hry.

Z osmi kandidátů se dle hlasů v této anketě zvolí pět Radních, kteří si mezi sebou tajným hlasováním vyberou Stařešinu, ten má extra pravomoce a vede Radu. Každý Radní dostává měsíční plat 10 DE-kreditů a Stařešina 20.Přečtěte si jejich volební programy. Nezabere to letos moc času, to mi věřte. Kliknutím na jméno se zobrazí informace o hráči (odehraných dnů, výhry, charakter). Volte toho hráče, u kterého jste přesvědčeni, že vydrží vykonávat tuto funkci svědomitě celý volební rok (do září 2017) a o kterém si myslíte, že bude aktivní!

Volební programy jsou na stránce Volební programy kandidátů

Hlasů můžete dát v anketě více kandidátům. Pro hlasování musíte splnit tyto podmínky:

1) odehráno na nicku alespoň 200 dnů
2) mít 5 vítězných bodů (součet klasických a akčních lig)
3) za posledních 365 dnů mít koupené DE-kredity (poznáte to podle aktivní služby Speciální rasová kouzla)

Volby končí v neděli 21.11.2017 ve 23:59.

 1. aladinn

  Hlasů: 26 (7%)
 2. Almir

  Hlasů: 41 (12%)
 3. cursed

  Hlasů: 50 (15%)
 4. Dar-Kunor

  Hlasů: 41 (12%)
 5. Figo1

  Hlasů: 46 (13%)
 6. chesstik

  Hlasů: 57 (17%)
 7. Lomir

  Hlasů: 50 (15%)
 8. lorm

  Hlasů: 19 (5%)
Hlasovalo hráčů: 124