g < > w u d - k f e z s a*www.darkelf.cz*Dark Elf*/a 1 2 3 4 5 6 7 8
Výběr ligy:    

Nejukecanější fóra: 3I(222 zpráv)    1(67 zpráv)    DM2(32 zpráv)    3M(27 zpráv)    K1(24 zpráv)   

:) :! 8) | 8- 8| ) :P 8x 8O :/ :( :+ :O :X :p :d r t v q
Djerun  12/32
1
S diakritikou
28.5. 11:38:37
ffv vy : Bastard z krpole : Hodor : co blnete, nekončete to, zrovna jsme si udělal zásobu dvou pytlíků máslového popcornu...Potřebuji kontent...prostě nějaký flame...
Keep going!
ffv vy  24/32
1
DeMix
27.5. 18:41:45
Hodor :
Diskuzi už končím. Co mě asi zklamalo nejvíc. A uráží tak jak tebe uráželo. Je. Když jsem ti teda psal, jak si to vlastními chyby prohráváme. Tak si napsal, že tě uráží, prtz u toho travite apoustu času a vlastní píli jste se dostlai, kam jste se dostali. Napsal jsem hned omluvu, že máš pravdu.

Když nastane stejná situace začneš mluvit o vlastní tragické hře. Pak k tomu přidáš to, že se soustredis jen na sebe. A aby se neřeklo, tak napíšeš, že hraju nevyzpytatelně. To je jako by starší brácha musel nějak pochválit mladšího, aby se neřeklo. Situace je taková, že jsem tě prošel 3. den s trpaslíky bo jsi počítal, že mám nespo. A já počítal s tím, že tě projdu. Pak jsem se utábořil a spálil si na mě tak 4 útoky, nebo i víc? A moc nechybělo, a probil bych vám i hobita. A to, že jsem dá se říct vyždímal, co jsem mohl, možná i víc. Tak nazves nevyzpytatelnou hrou. Tak to zas urazilo mě, očividně máš problém oproti mně cokoliv uznat. Dík za pokec. Tohle už bych psal do pošty, ale když je u tebe veřejná, tak to pošlu rovnou sem.
ffv vy  24/32
1
DeMix
27.5. 17:58:36
Hodor :
To zas vytrhávas, ale už jsem si zvykl :D
Hodor  22/32
1
S diakritikou
27.5. 17:16:47
ffv vy : Tak třeba příště nefňukej v situaci, kdy píšeš o cti a spojíš se 4. den s jinou ali :D

ffv vy  24/32
1
DeMix
27.5. 17:12:32
Hodor :
Pokud z tohoto důvodu někoho oznacujes rovnou za idiota, tak to by mě zajímalo, jak oznacujes horší pripady :D ..

Tak jsem rád, že ze spoustu jiných hráčů jaem mohl pokecat přes poštu (ano s tebou moje komunikace nebyla nejlepší) a zatímco to nikam nemuseli přeposílat. Těch si vážím :) v naší komunikaci jsem ani jednou ničím neznacil jakoukoliv nabídku, ani náznakem, takže tvoji nutnost nechápu.. ale asi to bylo spíš pro pobavení :) jasný už to přes tu poštu a přes to ligový přehráním, však já si pak zase zalezu na chvíli.. svým způsobem jsem to zde chtěl i ozviit a to se povedlo :) I přesto, že svým spoluhráčům taky věřím, tak nevím proč bych jim kopíroval svoou soukroumou konverzaci s někým jiným.. pokud to není ke hře přímo.. tam to bylo takový moje fnukani hloupý, takže nvm kde si bral tu nutnost to přeposílat.. já bral, že co píši, píšu jen tobě.. taky si dám na to dopředu pozor :) popřípadě upozorním spoluhráče kdekoliv, kde se potkáme, aby zvažovali veškerou komunikaci s tebou, jelikož není soukromá :)Bastard z krpole :
Však to je dobře, přeháněl jsem to *8-*
Bastard z krpole  7/20
K1
Elektroporace
27.5. 16:51:51
ffv vy : Nah, my to jako útok nebereme. Jen když jsi nám to 5x vmetl do tváře tak pak člověk pocítí jakousi škodolibou radost při pročítání místního ligáče *)*
Hodor  22/32
1
S diakritikou
27.5. 16:44:23
ffv vy : Ještě jednou. Pořád píšu, že vidíme nějaké věci jinak. Vždy jsem psal, že na mne v něčem působíš jako idiot, že to je můj názor, moje stanovisko atp.

Pošta, kde se baví velitelé dvou aliancí není za mne soukromá věc, je to záležitost, která se týká všech jejich hráčů. Já svým spoluhráčům věřím (jenom hrbsovi bych nepůjčil hera) a jsem k nim upřímný.

A ještě jednou píšu, že na mne působíš jako idiot, proto, jak vystupuješ, píšeš A, myslíš B, čekáš C. Nebo to tak působí. Že hraješ diplomaticky a spojuješ se, je něco, co sice můžu kritizovat, ale není to moje věc. Kdyby ses spojil s celou mapou a řekl na rovinu - nazdar, tohle není nic proti kodexu, takhle se to hraje na výhru. Nemůžu říct nic. Ale ty se pořád vytáčíš, hledáš alibistické cestičky, jak obhájit něco, co já bych neudělal, píšeš cosi o cti atp. Pak fakt působíš trochu jako blbec. Promiň.
ffv vy  24/32
1
DeMix
27.5. 16:26:18
Bastard z krpole :
On to není až tak útok na tebe či vás. Celkově tady a hlavně v životě mi lezou krkem lidi, co něco tvrdí a přitom vím, že kdyby ta situace nenastala, tak to neudělají. A občas se mi to pak i potvrdí :)
ffv vy  24/32
1
DeMix
27.5. 16:25:08
Bastard z krpole :
To je právě to, pokud řeknete, že nemirujete a hlídate si celou mapu. Pak to druhý věk poprete :) nicméně já nic z toho nikdy neřekl
ffv vy  24/32
1
DeMix
27.5. 16:24:07
Bastard z krpole :
Vidíš to, já jsem oproti vám nikdy neřekl, že nehraji diplomaticky *:P* zato vy jste to tvrdili *8-*

úsporný vzhled okrasný vzhled