g < > w u d - k f e z s a*www.darkelf.cz*Dark Elf*/a 1 2 3 4 5 6 7 8
Výběr ligy:    

Nejukecanější fóra: 1(101 zpráv)    K1(90 zpráv)    x(74 zpráv)    Rm(33 zpráv)    2C(24 zpráv)   

:) :! 8) | 8- 8| ) :P 8x 8O :/ :( :+ :O :X :p :d r t v q
Systémová zpráva
21.9. 0:02:43

Klasická liga 2B - dohraná

Alfons Mucha a jeho odvážní Barbaři dobyli vládnoucí zemi a pokořili mocného Dark Elfa. Alfons Mucha se stal nejmocnějším vládcem tohoto světa a ukončil tento věk! Aby jeho jméno nebylo zapomenuto, bude vytesáno na věčné časy v Síni slávy.

Liga skončila. V registraci se můžeš svým účtem přeregistrovat do jiné ligy. Nebo si počkej do zítřka, tahle liga se zrestartuje a ty se do ní můžeš znovu zaregistrovat. Přejeme ti hodně dobytých zemí!
Apophis  1/20
2B
zase září-me
15.9. 0:09:52
darkgarm : *:)* *:)* *)* *)*
darkgarm  4/20
2B
zase září-me
14.9. 19:13:45
Apophis : Replikátorská bašta. A jak to chutná?    *8)*
Systémová zpráva
14.9. 0:02:52
Systém hry vylosoval tyto nováčkovské hrdiny a dal jim 1000 zkušeností:


1. hráč Dead Master 3 získal 1000 zkušeností pro svého hrdinu Joachim

2. hráč Gumová Kačenka získal 1000 zkušeností pro svého hrdinu Greta T.

3. hráč Dead Master 3 získal 1000 zkušeností pro svého hrdinu Hasan


Další věk se budou 7. den opět losovat tři hrdinové hráčů, kteří splní podmínky.

Podmínky losování pro dvojkové ligy: losuje se 7. herní den a hráč musí mít alespoň 5 zemí a jeho hrdina musí mít maximálně 20000 zkušeností (včetně našetřených).
Apophis  1/20
2B
zase září-me
12.9. 10:39:38
Komentář - den 5:

Lord Death Master v kleštích - ze severu galaxie se na něj tlačí síly vládce soustavy darkgarma. Z jihu je lord Death Master již plně napaden replikátory. Vede je zde replikátor s lidskou podobou - Posel 4 (2).

Starý blázen vládce Alfons Mucha je plně obklíčen replikátorským morem. Na své hranici má prakticky 4 bašty replikátorů - 1 z bašt nově začíná růst v galaxii nekromantů. Tuto již bombarduje vládce Apophis flotilou alkešů.

Na jiných frontách se daří. Menší "4koví" replikátoři se již nevyrovnají spojeneckým silám vládců soustavy. *)* Nejhůře se s válkou zatím vyrovnává vládce demonek, který byl i na hranici ztráty statusu vládce soustavy!

Apophis  1/20
2B
zase září-me
11.9. 10:12:34
Komentář - Den 4:

Boje v galaxii začaly naplno. Replikátor Žoldák Gudwulf 2 byl zničen rychlým úderem skoro celé pěchoty vládce soustavy demonka. Boje s dalšími replikátory v srdci galaxie vládců trvají.

Nejhorší je situace v galaxii pouště a ostrovů. Zde se již prakticky spojuje triáda 3 replikátorů a lze očekávat masivní boje. Ztráty na mateřských lodích Hatak i tisíce mrtvých jaffů je to, co zde lze v následujících dnech očekávat. Vládce soustavy Alfons Mucha mobilizuje i dětské milice, ozbrojeni jsou dokonce i jaffští mniši.

Lord Dead Master 3 a jeho hanebnost dosáhly vrcholu. Opět si osvojuje právo útočit na vládce soustavy a také opět ignoruje meziplanetární komunikaci. Jeho síly by však měly být zničeny válkou s vládci a z "jihu" se na něj tlačí replikátoří mor.
Apophis  1/20
2B
zase září-me
9.9. 22:08:48
Komentář - Den 0 a 1:

Nacházíme se ve velmi odlehlé, okrajové části goauldské galaxie. Je tu jen malá koncentrace sil vládců soustavy. Toho se pokusil využít Lord Death Master, který sem převelel pár svých jaffských jednotek.

Jenomže právě okrajovost této galaxie je pro vládce soustavy problém. Je tu enormně vysoký výskyt replikátorů (poslů). Na to doplatil právě i Lord Death Master, jehož skromné síly se budou muset brzy s replikátory utkat.

Dále např. vládce soustavy Alfons již požádal všechny spojenecké síly vládců soustavy o pomoc. Čelí totiž 2 silných baštám replikátorů (2koví poslové) a hrozí mu tak, že nepřijde jen o velké množství jaffů, ale také o významné goauldské důstojníky (hrdiny). I přes maximální rychlost hyperpohonů goauldských lodí bude trvat několik dní, než dorazí flotila vládců Gumové kačenky a Apophise k Alfonsovi.

Vážnější je také situace kolem vládce soustavy demonka - je sevřen v kleštích 3 replikátorů. Na rozdíl od vládce Alfonse je mu však nablízku pěchota ostatních vládců.

Systémová zpráva
7.9. 0:02:54

Klasická liga 2B - cíl hry

Svrhnutí Dark Elfa: cílem této ligy je v sedmi zemích postavit sedm největších magických věží, poté založit kult a vyzvat ostatní vládce, aby ho podpořili. Má-li kult podporu 151 zemí, otevře se vojsku cesta do země Dark Elfa a silnější zvítězí...

úsporný vzhled okrasný vzhled