g < > w u d - k f e z s a*www.darkelf.cz*Dark Elf*/a 1 2 3 4 5 6 7 8
Výběr ligy:    

Nejukecanější fóra: x(54 zpráv)    1(29 zpráv)    3E(24 zpráv)    Rm(21 zpráv)    3B(12 zpráv)   

:) :! 8) | 8- 8| ) :P 8x 8O :/ :( :+ :O :X :p :d r t v q
Systémová zpráva
21.7. 13:09:11
Vylepšená registrace jednotlivých ras v rasovkách Rm a R1, R2, ...

V rasovkách se nyní mnohem lépe rozmisťují hráči za jednotlivé týmy a rasy. Šlo hlavně o to, aby se v případě scénáře, kdy se hraje za více ras a jsou různá procenta nestalo, aby jeden tým registroval dvě rasy, tj. aby "neodskočil" o dva hráče. Tahle korekce nastává samozřejmě také, ale až mnohem později, dle scénáře třeba až u registrace 12 hráče.

Algoritmus nebyl úplně triviální. Děkuji adminu Orbrinovi za spolupráci, byl to docela oříšek to dobře odladit.
Systémová zpráva
16.7. 11:05:54
Zítra (středa) startuje rasovka - Enti vs Skřeti+Skuruti + extra úkol!

Orbrin (si) vymyslel zajímavý scénář, ve kterém chtěl dát kolo navíc jen jedné rase - Entům (tedy ne všem rasám v lize).
A to je problém, protože jsem to neměl naprogramované. Orbrin si toužil zahrát za Enty s jedním kolem navíc... a tak jsem musel pracovat... :-)))

Takže jsem sedl k PC a naprogramoval novou vlastnost, že jde přidávat (i ubírat!) herní kola každé rase zvlášť. V budoucnu uděláme scénář, kde budeme kola ubírat :-))
Takže toto je první scénář, ve kterém mají Enti +1 kolo navíc. Skřeti a skuruti mají stále stejně. Limit kouzel byl zvýšen o +20.Byl objeven nový kontinent pokrytý obřím hvozdem, kde roste dřevo nevídaných vlastností. Poptávka po knihovnách či židlích z tohoto magii posilujícího materiálu je ohromná, ale úspěšnost výprav mizivá.
Ale... vždy se najede nějaký temný mág z věže za 13 horami, 2 hvozdy a 4 řekami co má k dispozici armádu skřetů a skurutů. Ti se vylodili v pouštní oblasti a i přes nepříznivé počasí zahájili těžební operace. A co na to chudáci Enti?    Napili se elixíru, která jim dodal na rychlosti a vyrazili do boje!
Speciální úkol pro prohrávající tým! Pět speciáních zemí!

Pokud sedmý den (středa 25.7.) bude mít některý tým méně zemí a zároveň bude ovládat alespoň 3 z 5 vypsaných zemí, musí si ten den zvolit hráče a LP mu na účtu aktivuje na 30 dní Velké kouzlo času! Pokud nevyberou nikoho nebo se neshodnou, získá jej ten, kdo bude držet více z pěti speciálních zemí, pokud tam bude rovnost, tak velitel aliance.

Speciáních země: Jezerní království, Hadí hrob, Anshar, Smutné jezero a Krvavé pole


Ceny pro vítěze

Vítěz ligy obdrží 6 artefaktů ze setu Mág/Nekromant nebo 2000 zkušeností pro hrdinu.
Velitel každého týmu získá 1000 zkušeností pro hrdinu v lize.

Týmy

Tým 1: Enti +1 herní kolo, +20 limit kouzel 125% (oblasti mapy: Země Temných Elfů, Říše Nekromantů a Ostrovní království)
Tým 2: Skřeti +20 limit kouzel 50% (oblasti mapy: Pouštní království)
Tým 2: Skuruti +20 limit kouzel 50% (oblasti mapy: Pouštní království)


Počasí bude excelentní: 80-100-120

Tak přátelé, na jakou stranu se přidáte?    Komu pomůžete?    To záleží jen na vás v této výjimečné bitvě za železný klíč!
Chacharian  
K3
15.7. 20:54:36
cink cink: ano ano, panové a dámy, je to tady, vyzyvatel v levém rohu, mistr trpasličí váhy Deathwing: sám ještě nemůže uvěřit co se to vlastně stalo, jeho nástup byl famozní, rychlý , levý (vtipný) a pravý (uderný) hák. Už už se zdálo, že je to jiná kategorie a po svých prohlášeních s přehledem zvítězí... nicméně, ti zkušenější ,už tušili, že to nemusí dobře dopadnout, protože denní příspěvky začaly velice ztrácet kvalitu a jejich obsah se zmenšoval a změnšoval... až nakonec byl uplně mimo ring (téma) ....


Byť u trpaslíku a to mi dá Gimli za pravdu, se oceňuje hlavně výdrž neboď jak v trilogii sdělil, trpaslíci jsou běžci na dlouhou trať. Tdy to ovšem tento případ není... uprostřed zápasu, kolaps Deathwing:a z ničeho nic, mu začal docházet dech až nakonec sám upadl a 1,2......10 , byl odpočítán... Nyní sedí v rohu a pořád to jeho hlava jakoby nepobírá... co se vlastně stalo, vždyť on přece neprohrává... ano ano vážené dámy a pánové, tohle bylo K.O. neskutečné... dokonce i tak šokujicí že si poražený sebou do šatny bere i všechny příspěvky ...

CVka cvak ozvalo se z rádiového příjímače... *:P* *8x* *f*

tak snad někdy příště *w*
Chacharian  
K3
7.7. 16:35:43
Určitě to tady odkomentujes lépe. Nemám potřebu si tady pomerovat “pindiky” :) ;)
Chacharian  
K3
7.7. 15:58:40
nehledě na to, že jsem napsal xy zpráv koaličnímu nováčkovi, každy den. (což samozřejmě nemůžeš vědět a nemám ti to za zlé)
Chacharian  
K3
7.7. 15:57:11

Deathwing :
minulý věk byly komenty co Tři dny dokud se bojovalo, což je menší frekvence, než obvykle, ale byly poměrně rozsáhle a věnovali se každému aliančnímu hráči.


(celkem 4 poměrně rozsáhlé komenty na "bojových" 10 dní) .

viz:

http://chacharian.blog.cz/1907/7-vek-3i

Po odlogu Pajose 9.den, následoval odlog prakticky všech divokých a nebylo co komentovat, liga se dohrála- mohl sem psát, že jsme dobrali xy neutrálek po odlognutých soupeřích to je fakt, respektive kopirovat tabulku z počtu zemí což mi přišlo zbytečné...


---
Ty "ringu" *:!* *:P*
Chacharian  
K3
7.7. 14:52:07
škoda, že se přímo nemohu zapojit. Pokud chcete nabidnu komentovanou ligu -alespoň 5 hlasů. něco mi říká, že tohle bude zajímavý věk.

Sotva se mi tady podařilo vyštípat divoké, už jsou tady další zájemnci.. *:!* *w*
Chacharian  
K3
7.7. 14:46:57
ooo kdopak nám to tady zavítal Äuleho děti.. to vypadá zajímavě.
Učitelé
7.7. 0:02:34

Pozvánka pro nováčky do klanu Učitelé učí nováčky

Potřebuješ učitele do začátku? Chceš, aby se ti osobně věnoval zkušený hráč?
Není nic jednodušího, než si podat přihlášku do klanu Učitelé učí nováčky. Přihlášku si podej zde
Po přijmutí do klanu se ti objeví na této stránce nový odkaz Klanové fórum
Klikni na něj a napiš svůj dotaz či žádost o přidělení učitele.

Doporučuji pro správné odehrání jednoduchý průvodce krok za krokem: zde

Na tvé otázky ti nejrychleji odpovíme na veřejném fóru Dotazy
Systémová zpráva
7.7. 0:02:34

Klasická liga 3I - cíl hry

Svrhnutí Dark Elfa: cílem této ligy je v sedmi zemích postavit sedm největších magických věží, poté založit kult a vyzvat ostatní vládce, aby ho podpořili. Má-li kult podporu 151 zemí, otevře se vojsku cesta do země Dark Elfa a silnější zvítězí...

úsporný vzhled okrasný vzhled