g < > w u d - k f e z s a*www.darkelf.cz*Dark Elf*/a 1 2 3 4 5 6 7 8
Výběr ligy:    

Nejukecanější fóra: K1(37 zpráv)    2Bm(25 zpráv)    P4(25 zpráv)    3B(11 zpráv)    P1(9 zpráv)   

:) :! 8) | 8- 8| ) :P 8x 8O :/ :( :+ :O :X :p :d r t v q
Systémová zpráva
9.12. 0:03:05

Klasická liga P7 - dohraná

Aliance Mysteriarchové P7 porazila všechny nepřátele a ovládla tento svět. Název aliance a jména udatných bojovníků budou navždy vytesána v Síni slávy. Tím končí tento věk.

Liga skončila. V registraci se můžeš svým účtem přeregistrovat do jiné ligy. Nebo si počkej do zítřka, tahle liga se zrestartuje a ty se do ní můžeš znovu zaregistrovat. Přejeme ti hodně dobytých zemí!
turnaj2019
x
3.12. 22:49:23
Korekce: omlouvám se tímto Zerovi. Do turnaje má přihlášený tento účet, ale já ho omylem zapsal za účet Magico (který mi posílal jako účet s nejvyšším počtem bodů pro výpočet PR). Oficiální napomenutí tedy stahuji a v lize je vše OK.
turnaj2019
x
3.12. 22:38:43
Provedena kontrola nicků, expů a artefaktů:

(do turnaje přihlášený) Magico lognul s účtem Zero a o této skutečnosti neinformoval na ligovém fóru. Účty má naštěstí propojené, a proto je mu dle pravidel uděleno pouze oficiální napomenutí (o čemž bude za několi málo okamžiků informován na účtu, který má v této lize)
Systémová zpráva
3.12. 11:42:55
10-denní slevová akce je tu! Dáváme 2x více DE-kreditů!

Máš málo DE-kreditů?    Potřebuješ výcvik pro hrdinu nebo chceš koupit artefakt na aukci?    Pak využij tuto výjimečnou slevovou akci!

Do 12. prosince (čtvrtek) se koná velká slevová akce DE-kreditů. Pokud pošleš libovolně velkou částku na účet Dark Elfa, získáš automaticky dvojnásobek DE-kreditů!

Příklad Češi: za 200,- Kč dostaneš 20 DE-kreditů a dalších +20 zdarma navíc!
Příklad Slováci: za 8,- Euro 20 DE-kreditů a dalších +20 zdarma navíc!


Jak poslat peníze - návod

Peníze můžeš poslat mnoha způsoby. Z internetové bankovnictví, z bankomatu, zajít do banky a vložit hotovost přímo na účet nebo vyplnit složenku na poště. Máš-li platební kartu, některé platební bankomaty umí posílat peníze na účet také. Akce neplatí pro kupování DE-kreditů přes SMS.

Zpožděné platby uznáme, důležité je datum odeslání.

Díky za podporu hry,

Lord Pletron *)*
Systémová zpráva
3.12. 0:02:40

Klasická liga P7 - cíl hry

Alianční deathmatch: cílem této ligy je porazit ostatní aliance, zvítězí ta aliance, která poslední zůstane na mapě. K registraci do této ligy potřebujete zakoupit dle ligy buď Bronzový nebo Stříbrný Klíč.

úsporný vzhled okrasný vzhled