g < > w u d - k f e z s a*www.darkelf.cz*Dark Elf*/a 1 2 3 4 5 6 7 8
:) :! 8) | 8- 8| ) :P 8x 8O :/ :( :+ :O :X :p :d r t v q
pajarillo
x
28.9. 0:30:28
Na sloupku jsem zveřejnil informace k předsrazovému akčnímu turnaji pořádanému Pletronem (já jen zprostředkovávám informace). Nechci dlouhou zprávou spamovat fóra a tak je zaspamuji pouze touto krátkou s odkazem právě na sloupek. Myslím, že minimálně kvůli odměnám se vyplatí udělat si na ty dva dny večer volno *8)*
Arekino
x
28.9. 0:27:47
ratafak : Nieco mi hovori, ze aj keby ti to potvrdili vsetci hraci, tak ich oznacis vsetkych ako kamarati *:)*
Morx
x
27.9. 22:13:55
ratafak : Mě by zajímalo, koho budeš letos volit do RS *:)* . V normálních volbách takoví lidé volí většinou takové ty protestní strany, zajímá mě koho tu považuješ za vhodné a "slušné" kandidáty *:!*
Morx
x
27.9. 22:11:11
Stínový vlk : Nikdy neříkej nikdy.. Třeba jednou nebude dost kandidátů a ejhle *z*
ratafak
x
27.9. 21:08:53
Apophis : Poslovia dodrzuju kodex viac ako RS a admini *:!*
ratafak
x
27.9. 20:42:00
pajarillo : Na zaklade toho co pises si predstavujem tvoju komunikaciu s LP nejak takto: Ahoj LP mozem v lige utocit na poslov a expovat si na nich hrdinov? Budem vykradat hracom krytpy a namiesto hrania s poslami budem na nich utocit a teda prekrutim celu rasovku? A Lp ti na to odpisal ano samozrejme ze mozes.

Nejak sa mi to nechce verit ze to bolo takto.

Podla mna sa iba schovavas pod Lpho ,,suknu,, aby si nedostal trest. Ved uz raz ti LP pomohol ked si svoj osobny spor riesil zabanovanim Thala ... bol to LP kto ti vratil adminovanie a nedostal si ziadny trest. Aj ked si zneuzil komentatorske prava a svoj osobny spor s ratafakom si si riesil na uvodnej stranke hry kde si provokoval ... a opet si nedostal ziadny trest.

Ak hovoris pravdu nech nam to potvrdia hraci co v tej lige boli ...ale nech to niesu tvoji dobry kamarati s ktorymi tu porusujete pravidla a ktory za par zlatych minci zapredaju aj vlastnu mater.
vakuu.m.2  26/37
1
Blue Oyster Bar
27.9. 17:01:03
Arekino : pajarillo : *u*

Apophis : Oberoth se ničeho nebojí, Asurané jsou velmi vyspělí a nekompromisní!
Apophis  1/3
A3
Wampires
27.9. 12:10:08
vakuu.m.2 : A dodržují replikátoři (poslové) tento paragraf? *:)* *:)*
pajarillo
x
27.9. 10:22:21
V době, kdy se liga hrála, jsem vyhazování poslů z aliance řešil s LP. Vzhledem k tomu, že za posla nehraje lidský hráč, nebylo možné zaručit, že posel dodrží výpovědní lhůtu stanovenou kodexem a nebylo by možné vymáhat země zpět. Proto jsem se po dohodě s LP v této tuto situaci rozhodl postupovat tak, jak jsem postupoval.

Co se týká krypt, tuto situaci jsem probíral nejen s Pletronem, ale také s členy hráčské aliance. Na můj přímý dotaz mi velitel aliance a několik dalších hráčů odpovědělo, že s tímto problém nemají a souhlasí s tím, abych si povolal hrdinu na krypty, na které nikdo z hráčů už nemohl.
Arekino
x
27.9. 9:44:27
vakuu.m.2 : Potom je otazka ci je posol hrac.
Vzhladom k charakteru scenaru, mi nepride nic zle na tom, ze tam bral poslom zemky(zemku?).

Vyberat krypty so svojim herom mozno bolo troska nestastne. Bola to vsak jedna specialna liga a taktiez v tom nevidim zasadny problem, ze vyuzil situaciu v ktorej sa ocitol. *w*

úsporný vzhled okrasný vzhled