Popis povolání hrdinů

Každý hrdina má přiřazeno jedno z povolání. Povolání určuje, které vlastnosti půjdou hrdinovi rozvíjet lépe a které hůře. Úplně nový hrdina s nulovou zkušeností má všechny vlastnosti na levelu 0. Za boj získává hrdina zkušenosti, a nasbírá-li jich dostatek, může si vylepšit libovolnou vlastnost (zvýšit level). Cena levelů se liší právě podle zvoleného povolání. Přiklad: hrdina Mág má drahé levely bojové a levné magické, a hrdina Bojovník zase naopak.

Povolání hrdiny Popis
ZaklínačMá vyrovnané schopnosti, v ničem nevyniká, ale ani neztrácí. Je to univerzální charakter, který jde rozvinout všemi směry.
Bojovník útočníkVýborný v boji, nejlepší v útoku. Slabý v magii a v ostatních vlastnostech podprůměrný.
Bojovník obranářVýborný v boji, nejlepší v obraně. Slabý v magii a v ostatních vlastnostech průměrný.
Bojovník ničitelDobrý v boji, nejlepší v plenění zemí a bourání domů, v ostatních vlastnostech průměrný.
Mág útočníkVýborný v magii, nejlepší v magickém útoku - zvyšuje sílu všech kouzel. Slabý v boji, v ostatních vlastnostech podprůměrný
Mág obranářVýborný v magii, nejlepší v magické obraně země. Slabý v boji, v ostatních vlastnostech průměrný
Zloděj záškodníkPodprůměrný v boji a průměrný v magii. Nejlepší v kradení, přežití, útěku.
Bojovník stavitelVýborný v boji, nejlepší v stavění domů = sleva ceny. Slabý v magii a v ostatních vlastnostech podprůměrný.
Hrdina pro nováčkyHrdina se dává zdarma při registraci. Je nejslabší ze všech hrdinů. Nejde převádět jiným hráčům a má zakázanou aukci.
Extra válečník (útočník)Nejlepší v boji a v obraně, jde vycvičit nejdál. Slabý v magii (ale lepší než bojovník útočník) a v ostatních vlastnostech průměrný.

Nápověda - popis povolání a vlastností
Seznam všech typů hrdinů, které lze najmout
Seznam akcí za které získává hrdina zkušenost