10%20%40%60%100%

Dark Elf online webové hry

(reg. 18057 hráčů, v ligách 504)

ark Elf je online strategie ze světa Pána Prstenů. Jedinečnost této webhry je v ohromné mapě, na které bojuješ s ostatními hráči o stovky zemí. Tvá strategie rozhodne, zdali uspěješ.

Po registraci do hry dostaneš chudou zemi, pár vojáků a hrdinu - nováčka. Tvůj rádce ti bude dávat úkoly, takže budeš vždy vědět, co máš dělat. Budeš bojovat s okolními hráči, den za dnem dobývat sousední země a verbovat další vojáky. A hrdina bude sílit bojem a mocnými artefakty.

Cílem hry je dobývat země ostatních hráčů a nakonec porazit Dark Elfa, který vládne světu.

Zažiješ mnoho zábavy a najdeš nové přátele. Pokud jsi schopný velitel, můžeš řídit ostatní hráče! Hraní této super hry je zdarma. Vzhůru do boje! Zde je popis hry + porovnání naší hry s jinými.

Redaktorský sloupek

2. 3. 2021 10:51

Před více než 30 dny byl vyhlášen scénář S1, Vymetení kraje: Survival rasovka hobitů proti týmu jedničkových poslů vedených mágem Šarkanem.

Po 30 dlouhých dnech se liga konečně chýlí ke konci. Hobiti se drželi statečně a díky Morxově taktice vypálené (vlastní) země se jim dlouho dařilo držet posly na uzdě. S postupem času ale byli nakonec usoudňákováni a teď v lize zůstává jen pár posledních hobitů.

V lize je komentář shrnující vývoj posledních dní, tak pokud máte chvíli čas, přijďte se podívat a podpořte Axé von Klátismrka, Paramounta, Tradici z krabice a Tulaka v jejich zoufalém boji o přežití!

1. 3. 2021 18:13

Komentátorský sprint – vyhlášení vítězů!

Je mi ctí vyhlásit vítěze komentátorského sprintu za měsíc únor. Gratuluji k cenám. Užívejte, zasloužíte si je! Napište mi do pošty, na jakého hrdinu jakou výhru chcete ve tvaru Název_hrdiny – id_hrdiny – výhra.

Bomi - 1. místo – 2 artefakty ze setu Sv. Václav/Darkelf
Redisman - 2. místo – 1 artefakt ze setu Sv. Václav/Darkelf a 1 ze setu nekromant/mág
Huapango - 3. místo – 1 artefakt ze setu Sv. Václav/Darkelf
Morx - 4. místo – 1 artefakt ze setu nekromant/mág
Devil123 – nic (zaspal na startovní čáře)


A na další měsíc březen se nám opět přihlásilo to samé osazenstvo (ale bez Devila). Jsem zvědav, zda se pořadí prohodí a aktivita sprinterů se nějak změní. Sprinteři by měli až na Morxe zůstat ve stejných ligách – údajně by si to rád zkusil i v nějaké „méně intenzivnější lize“. Proč ne.

28. 2. 2021 17:52

Drobné změny v ligách a vylepšení v DE...

Pokud máte 14 a více zemí, tak se nyní v okně "Hromadné kupování mágů" zobrazují tlačítka 2x, jednou dole a nyní i nahoře. Abyste nemuseli rolovat okno.A1 - přibyl zde "dvojkový" posel (jsou zde zakázané veškeré služby)
A2 - změněn "trojkový" posel na "dvojkový" + povolen nákup všech služeb
A3 - zde jsou dva poslové, ale zapnuli jsme úkoly od Rádce a povolili všechny služby

D1a, D2a a D3a - vyplácejí DE-kredity země i výhru za výhru (stejně jako v klasických DM)

D3a - byl zde dán trojkový posel, takže je zde možnost si poprvé zkusit boj proti poslovi v "a-k" lize (akční-klasické). Snad to systém hry zvládne. Ligu D3a může individuálně zapnout Pajarillo.

ZZ1 - zde se často bojuje stylem všichni hráči proti poslům, proto je počet hráčů v alianci zvednut z 8 na neomezeně.

2Aa a 2Ba mají sníženu úroveň krypt na "trojkové krypty" = žádná/nízká nebezpečnost


Děkuji Pajarillovi, který to se mnou umí a citlivě mi (po kapkách) připomíná, co bych měl udělat. *:)*

27. 2. 2021 09:30KOMENTÁTORSKÝ SPRINT

S potěšením Vám oznamuji, že od 1.3.2021 startujeme Komentátorský sprint pro měsíc březen!

Co je komentátorský sprint?
Souboj/závod komentátorů o nejlepšího komentátora měsíce začínající prvním dnem měsíce a končící posledním dnem v měsíci. Komentátoři budou několik dní před začátkem nového měsíce vyzváni k zaslání přihlášek.

Kdo se může přihlásit?
Jakýkoliv komentátor (kdo jím není, nechť mě požádá poštou na nick Jean), pokud už kapacita ve sprintu není obsazena (max. 8 komentátorů ve sprintu, kdo se dříve přihlásí poštou na nick Jean po jeho výzvě na sloupku a fórech DE).

Co se hodnotí?
Čtivost, nápaditost, vtáhnutí čtenáře do děje, přehled, nezaujatost (pro 1 stranu), zajímavost obsahu, pravopis, četnost komentářů, „grafika“ apod. Komentátor musí celý měsíc komentovat alespoň 1 za 3 dny. Hodnotí Jean dle svého nejlepšího svědomí.

Jak to bude probíhat?
Několik dnů před začátkem nového měsíce na sloupku, inzertním a meziligovém fóru sdělena výzva k přihlášení do sprintu pro následující měsíc. Dva až tři dny před začátkem měsíce budou vyhlášeni noví sprinteři, Jean přidělí každému komentátorovi příslušnou ligu. Celý měsíc komentátoři píši komenty k ligám. Pár dnů po konci měsíce proběhne vyhodnocení, vyhlášení vítězů a rozdání odměn (tou dobou už je v běhu další sprint dalších sprinterů a zase znova).


Tímto spouštím přihlášpvání ke Komentátorskému sprintu březen! Závazní zájemci, přihlašujte se do 1.3. 10:00 do pošty na nick Jean zprávou ve tvaru „Sprint 03/2021“ + o kterou ligu máte největší zájem. Prvním osmi odepíši potvrzení o účasti v soutěži. 1.3. do 18:00 pak přijdou vybraným komentátorům do pošty další instrukce a přidělená liga pro komentování. Hodně štěstí!


Ceny pro měsíc březen:

1. místo – 2 artefakty ze setu Sv. Václav/Darkelf
2. místo – 1 artefakt ze setu Sv. Václav/Darkelf a 1 ze setu nekromant/mág
3. místo – 1 artefakt ze setu Sv. Václav/Darkelf
4. místo – 1 artefakt ze setu nekromant/mág
5. místo – 1 artefakt ze setu trpaslík/elf/rytíř

27. 2. 2021 01:54

Meteorolog

Cítíš se být odborníkem v meteorologii? Miluješ předpovědi počasí a rád bys své umění předvedl? Právě teď je tvá příležitost! Liga 3C tě potřebuje! Již dnes, každý hráč, registrovaný do ligy má možnost se stát prognostikem počasí a za každou správnou odpověď obdrží 1DEk! Soutěž bude probíhat pouze pro zaregistrované hráče v lize, kteří vydrží až do konce ligy (i bez zemí) či do 18.dne věku! Tak se neboj a přijď si nejen zahrát! (podrobnější podmínky zítra v lize)

By Huapango

25. 2. 2021 12:48

Nové zobrazování kouzel a útoků na mapě je tu!

Tak od teď je pro všechny mapy spuštěn Prisnakuv a Arekinuv script, který zobrazí letící tvá a alianční kouzla / útoky.

Navíc byla doplněna i horní hnědá tlačítková lišta. Zatím vím jen o drobné chybě u hrdinů, kteří se zobrazují chybně POD kryptami. To se doladí.

Zde je popisný obrázek mapy: https://ctrlv.cz/TRYW

Snad novou mapu oceníte, pro alianční práci je skvělá!

Ať vás DE baví!

22. 2. 2021 19:38

Únorový sprint

Komentátorský sprint pro měsíc únor se nám pomalu ale jistě žene do cílové rovinky. Zatímco někteří zaspali na startovní čáře, čtveřice Redisman II., Morx, ~BOMI~ a Huapango s vypětím všech sil bojují v ligách 1, 2A, K3 a 3C o vítězství. Podpořte je na ligovém fóru! A za pár dní už se začne chystat další tentokrát březnové kolo. Pomalu přemýšlejte, kdo by si to chtěl rozdat o nejlepšího březnového sprintera.

Super hry Internet.er.cz pletron@volny.cz

TOP klany 182 dní

Lamky: 819 bodů
Legion of Doom: 360 bodů
Královská Legie: 248 bodů
Vidláci: 217 bodů
Divocí: 208 bodů

TOP hráči 182 dní

lamas: 119 bodů
Walter: 111 bodů
Reno: 102 bodů
ShadowDancer: 102 bodů
Štěstí: 97 bodů

Nejlepší hrdinové

Ohnomet: 467542
Enslaver of Souls: 448451
NeZnámý :: 361809
Sloní hlava: 346773
Green II: 340394

Nejukecanější fóra

Meziligové: 144 zpráv
Dotazy: 80 zpráv
Liga x: 132 zpráv
Liga 3H: 45 zpráv
Liga S1: 44 zpráv
Liga 1: 37 zpráv
Liga 2B: 34 zpráv
dark elf webové hry zdarmadark elf super hrydark elf webhrydark elf online hry1000 her zdarma