10%20%40%60%100%

Dark Elf online webové hry

(reg. 18873 hráčů, v ligách 348)

ark Elf je online strategie ze světa Pána Prstenů. Jedinečnost této webhry je v ohromné mapě, na které bojuješ s ostatními hráči o stovky zemí. Tvá strategie rozhodne, zdali uspěješ.

Po registraci do hry dostaneš chudou zemi, pár vojáků a hrdinu - nováčka. Tvůj rádce ti bude dávat úkoly, takže budeš vždy vědět, co máš dělat. Budeš bojovat s okolními hráči, den za dnem dobývat sousední země a verbovat další vojáky. A hrdina bude sílit bojem a mocnými artefakty.

Cílem hry je dobývat země ostatních hráčů a nakonec porazit Dark Elfa, který vládne světu.

Zažiješ mnoho zábavy a najdeš nové přátele. Pokud jsi schopný velitel, můžeš řídit ostatní hráče! Hraní této super hry je zdarma. Vzhůru do boje! Zde je popis hry + porovnání naší hry s jinými.

Redaktorský sloupek

28. 9. 2021 00:28

Předsrazový akční turnaj – včetně hmotných cen!
8. a 9. října (týden před srazem)

Bude se jednat o dvě kola v akční lize S1a. V pátek od 20:00 do 23:00 se bude hrát první kolo, ve kterém si to rozdají dvojice hráčů. Po skončení herního dne nejlepší čtyři dvojice (podle počtu zemí a statistiky celkově) postoupí do sobotního finále hraného od 20:00 do půlnoci, kde se utkají o zajímavé ceny. Snažíme se zajistit i stream celé akce, nebo alespoň její části.

! Do turnaje se přihlašují hráči sami za sebe jako jednotlivci a soutěžní dvojice jim bude určena losem (losovat bude LP)
! Celá akce bude pro omezený počet účastníků, konkrétně 16 hráčů. Pouze pokud by byl o akci nadměrný zájem, mohlo by dojít k otevření druhé akční ligy a první kolo by se odehrálo ve dvou akčních ligách zároveň. O případném otevření další ligy rozhoduje organizátor.
! Pokud bude větší zájem než 16 hráčů ale menší než pro otevření další ligy, o hráčích, kteří budou moci do turnaje nastoupit, rozhodne Lord Pletron (vybere 16 hráčů, kteří budou hrát).
! Organizátor zveřejní dvojice ras, ze kterých si hráči budou muset vybrat. Jinými slovy – hráči si nemůžou vybrat libovolné rasy, za které nastoupí, ale budou si muset vybrat jednu z kombinací, za které nalogují. Věříme, že tímto oživíme ligu a nebude v ní 16 hráčů za stejnou rasu. Kombinace ras budou s dostatečným předstihem zveřejněny.
! Zájemci o tuto akci ať se prosím hlásí do pošty na účet Organizátor a zprávy označí jako nesmazatelné.
! Registrace do lig bude za bronzový klíč a budou se udělovat kredity za země.
! V rámci logování musí jeden z dvojice hráčů logovat do jednoho ze severních sektorů a druhý z dvojice do jednoho z jižních sektorů (nemůžou oba logovat do jižní nebo oba do severní části mapy).

Ceny, které můžete v akci získat (uvedené odměny dostane každý ze dvojice):
1. Dekorativní dýka předaná Lordem Pletronem na srazu* + hrdina pouštní mág + artefakt ze setu SV / DE / život pro hrdinu / dračí část libovolné barvy / 6000 xp
2. 2x Artefakt ze setu DE / SV / dračí část libovolné barvy / život / 3000 xp (za 2. místo se budou udělovat 2 artefakty / zkušenosti pro hráče, ale dračí část může být vybrána za každého hráče pouze 1x)
3. 2x Artefakt ze setu nekromant / mág / 2000 xp
4. 1x Artefakt ze setu nekromant / mág / 2000 xp

Všechny zmíněné odměny (artefakty a zkušenosti) se udělují pouze na hrdiny hrající ve finále. Změna pravidel vyhrazena – a to i v průběhu věku dle aktuální situace a případných problémů. Poslední slovo má vždy organizátor akce.

* (nejedná se o primárně vražednou zbraň, je to spíš nožík na dopisy, ale jeden nikdy neví, kdy se bude muset bránit hordě hobitů, kteří mu budou chtít ukrást soukromou korespondenci...)

27. 9. 2021 10:01

Volby do RS jsou tu! Prosím, hlasujte v anketě!

26. 9. 2021 16:38

Na 8. a 9. října se plánuje akce v akční lize. Je tady nějaká dvojice, která by si chtěla zkusit tuto miniakci ve večerních hodinách streamovat? Zájemcům můžu předat klíče na DE Twitch a případně i poradit se základy streamování (s komplexnějším nastavením by museli za někým jiným, to neovládám).

Pokud si to chcete zkusit, napište mi do pošty.

25. 9. 2021 20:38

Vážení hráči, Vážené hráčky.

O Vaše hlasy ve volbách se bude ucházet celkem devět kandidátů.

Jejich kandidátské proslovy jsou k dispozici na stránkách rady.

Volba bude možná od pondělí. (Pokud se náš svrchovaný pán a vládce Lord Pletron nerozhodně jinak)

Vybírejte dobře.

Za Radu Starších dosluhující Stařešina Almir

25. 9. 2021 19:08

Akce K1 maraton mění název na Magická skřetí pokladnice.

Ahoj,

přejmenoval jsem akci na něco konkrétnějšího a dodal k ní podrobnější výklad, který naleznete na DE Discordu v kanálu #Magická-skřetí-pokladnice.

Pro věk začínající zítra pro vás mám současně důležitou informaci: Naleziště vzácné rudy byly nalezena ve všech zemích se zlatým portálem. Z každého naleziště pod vaší kontrolou vytěží vaše aliance 10ks rudy denně. Rozjetí těžby ale zabere nějaký čas a začíná se tedy počítat až od 4. přepočtu (tzn. po prvních vyhodnocených útocích na hráče).

Pro více informací sledujte, prosím, Discord.

prisnak

23. 9. 2021 12:01

Pozor!!! Pozor a pozor! Vražda - smrt - zabití.

Připomínám všem, že máte poslední dva dny se přihlásit do to Rady Starších!

Potom už začne celé kolečko volebního boje: letáčky, rozdávání koblih, billboardy a všemi oblíbené očerňování protikandidátů.

Tak neváhejte a pište!

Za Radu Starších dosluhující Stařešina Almir

21. 9. 2021 23:09

Poslední dobou zlobí zobrazování roletek v DE.

Někomu (Arekino, Pluhtik a další) se záhadně změnilo řazení centrování položek z leva na střed! Ve správě aliance, stavby, kouzla, smlouvy. Dost podivné...

Další hráči hlásí, že to mají stále pěkně postaru centrované doleva.

A já se ptám, který způsob centrování se vám líbí? Dle výsledku ankety upravím centrování.


PROSÍM HLASUJTE V ANKETĚ!

14. 9. 2021 15:39

V sobotu 16. října od 18:30 se koná v Praze sraz hráčů! *r* *r* *r*Sraz je tradičně v naší hospůdce U Voraře. I tentokrát se můžete těšit na prima večer a na bohatou tombolu o spoustu DEKů (zde ceny *-* v tobole), pivní štafety a na známé i neznáme tváře bývalých i nových hráčů.

Sraz je od 18:30 v hospůdce U Voraře (Na Výtoni 12, Praha 2). Metrem je to z Karlova náměstí 8 minut pěšky.

Stránky restaurace: Restaurace U Voraře

Google maps: mapa

Hlasuj v anketě, jestli dorazíš na sraz!

Super hry Internet.er.cz pletron@volny.cz

TOP klany 182 dní

Lamky: 904 bodů
Mysteriarchové: 344 bodů
Legion of Doom: 290 bodů
Hašišácké doupě: 258 bodů
Ilumináti: 212 bodů

TOP hráči 182 dní

Feinschmecker: 169 bodů
Azazel01: 132 bodů
Forest: 129 bodů
Hodor: 118 bodů
Ufin: 114 bodů

Nejlepší hrdinové

Ohnomet: 474699
Enslaver of Souls: 448451
Fensalir: 431859
Atrei:-: 407573
NeZnámý :: 370002

Nejukecanější fóra

Meziligové: 62 zpráv
Dotazy: 103 zpráv
Liga Rm: 74 zpráv
Liga x: 62 zpráv
Liga 1: 26 zpráv
Liga K1: 10 zpráv
Liga 3N: 8 zpráv
dark elf webové hry zdarmadark elf super hrydark elf webhrydark elf online hry1000 her zdarma