10%20%40%60%100%

Dark Elf online webové hry

(reg. 21155 hráčů, v ligách 324)

ark Elf je online strategie ze světa Pána Prstenů. Jedinečnost této webhry je v ohromné mapě, na které bojuješ s ostatními hráči o stovky zemí. Tvá strategie rozhodne, zdali uspěješ.

Po registraci do hry dostaneš chudou zemi, pár vojáků a hrdinu - nováčka. Tvůj rádce ti bude dávat úkoly, takže budeš vždy vědět, co máš dělat. Budeš bojovat s okolními hráči, den za dnem dobývat sousední země a verbovat další vojáky. A hrdina bude sílit bojem a mocnými artefakty.

Cílem hry je dobývat země ostatních hráčů a nakonec porazit Dark Elfa, který vládne světu.

Zažiješ mnoho zábavy a najdeš nové přátele. Pokud jsi schopný velitel, můžeš řídit ostatní hráče! Hraní této super hry je zdarma. Vzhůru do boje! Zde je popis hry + porovnání naší hry s jinými.

Redaktorský sloupek

29. 3. 2023 21:03

Hra o 500 *-* kousky nového "rozjezdového" hrdiny, kladivo (nejen na čarodějnice), služby, a další super ceny jde do finále

Chceš se na DE zvěčnit? Pojmenovat si zemi, udělat popisek a navždy tak zanechat svůj odkaz v této hře. V rámci tvorby nové ostrovní mapy k tomu máš příležitost. Desítky nových zemí čekají na svá jména a některá z nich mohou být právě od Tebe. Zbývají poslední desítky hodin, kdy se můžeš účastnit!

A o co hrajeme?

*>* 10 *-* za každý návrh, který použijeme celý, nebo 5 *-* za každý návrh, z něhož použijeme část
*>* Artefakt Esence , který půjde získávat i v nové Ostrovní mapě, 7x Esence = Nový "rozjezdový" hrdina
*>* 3 hráči, kteří nejvíce pomohou nové mapě (bude použito nejvíce jejich návrhů, v případě shody počtu budou vybrány "hezčí" návrhy) získají sadu služeb na rok zdarma (VSK, VKS, vlajka, malíř)


*>* LOSOVÁNÍ
*>* *>* ze všech účastníků soutěže vylosujeme náhodně hráče, pro získání odměn 50, 40, 30, 20, 10 *-* (do losování se zařazuje každý kdo pošle alespoň jeden návrh, počet zaslaných návrhů od daného hráče v tom nehraje žádnou roli.
*>* *>* !NOVÉ! Nesetový artefakt Kladivo , který podpoří nový budovatelský level u hrdiny, vylosujeme 3 vládce, kteří ho získají, ovšem pouze z těch, kteří byli v soutěži úspěšní (použili jsme alespoň 1 jejich návrh)

*z* T E R M Í N *z*
Své nápady posílejte na nick ZEME do 31.3.2023, v dubnu pak proběhne losování a také vyhlášení vítězů.
Počet celkově vybraných vítězných příspěvků (použitých na mapě) není garantován

Tak neváhejte, zanechte svůj nezaměnitelný podpis na nové vznikající mapě!

DODATEK: Taktický nákres nové mapy
Velmi hrubý nákres severního sektoru (jižní bude zrcadlově + země DE na moři)*/c*

29. 3. 2023 13:13

Grafická úprava levelů hrdiny

Aby se u nabušených hrdinů ošklivě nezalamovaly grafy, které rozšiřovaly šířku tabulky a zobrazovaly posuvníky, tak byly grafy upraveny: po dosažení libovolného 48. levelu se měřítko grafu zmenší, ale čáry grafu jsou širší. Od 80. levelu jsou nejširší.


A jak na nápadech napsal vakuu.m.2, že tloušťka je vždy lepší nežli délka *8-* *:P* , tak jsem si dovolil grafy rozšířit do tloušťky. *:)* *w* *w* *w*


26. 3. 2023 11:13

Hráč Beny získal Trofejního dráčka

Jean splnil všechny trofeje, porazil v Aréně AT2 posla a získal tak trofejního dráčka Nemesis. Jak mi napsal, bitva s poslem byla skutečně výživná...

Gratulujeme!

6. 3. 2023 10:36

Až 500 *-* a další ceny v soutěži

Jak jste asi zaznamenali, na letošek pro Vás chystáme NOVOU MAPU. Mapa to bude zajímavá, malá, středově souměrná, ostrovní. Čítat bude celkem 88 zemí + zemi DE. No a ty země POTŘEBUJÍ POJMENOVAT.

Zbývá zhruba padesátka zemí, které ještě nemají svá jména a popisky! Přístavy, pobřežní země bez přístavů, ostůvky i vnitrozemí. A vymyslet je bude na Vás, hráčích, hráčkách a hráčech DE.

Pravidla

*>* Návrhy posílejte poštou DE na nick ZEME a označte jako nesmazatelné
*>* Vždy je třeba uvést navrhované jméno země a s ním i krátký popisek země (co je vidět při rozkliknutí země). Z existujících na klasické mapě budiž příkladem Větrný dvorec - Úrodná zemědělská oblast. Daří se zde bramborám a konopí.
*>* Název země musí být v Češtině, Slovenštině nebo v Darkelfštině
*>* Popis země by měl být Česky nebo Slovensky a jeho délka by měla odpovídat zvyklostem u stávajících zemí na používaných mapách, mohou být však vtipné a nekonvenčním.
*>* Země se nachází ve fantasy světě DE, mapa je tematicky laděna k původní klasické mapě DE (nejedná se tedy o niž tematicky speciálního jako byla mapa českého království), tomu by měly odpovídat navrhované názvy a popisky.
*>* Názvy ani popisky nesmí být stejně, nebo zásadně podobné již existujícím zemím na stávajících mapách ve hře
*>* Zaslání názvu země bez popisu, nebo popisu bez názvu, nebude akceptováno
*>* Počet návrhů od jednoho hráče není omezen, více návrhů lze zaslat v jedné zprávě (ale přehledně, aby bylo zjevné který popis patří ke kterému názvu)
*>* *>* Každý návrh, který vybereme a použijeme na nové mapě bude odměněn 10 *-* a artefaktem esence (sbíraný pro získání plánovaného nového hrdiny, bude jich potřeba celkem 7ks)
*>* *>* Každý návrh, z něhož do nové mapy použijeme alespoň část (jen název, nebo jen popis) bude odměněn 5 *-*
*>* *>* Počet těchto odměn na jednoho hráče není omezen (tedy, pokud použijeme 10 vašich návrhů, dostanete 100 *-* a 1O esencí)
*>* *>* 3 hráči, kteří nejvíce pomohou nové mapě (bude použito nejvíce jejich návrhů, v případě shody počtu budou vybrány "hezčí" návrhy) získají sadu služeb na rok zdarma (VSK, VKS, vlajka, malíř)

*>* LOSOVÁNÍ *>* ze všech účastníků soutěže vylosujeme náhodně hráče, pro získání odměn 50, 40, 30, 20, 10 *-* (do losování se zařazuje každý kdo pošle alespoň jeden návrh, počet zaslaných návrhů od daného hráče v tom nehraje žádnou roli.

*z* T E R M Í N *z*
Své nápady posílejte na nick ZEME do 31.3.2023, v dubnu pak proběhne losování a také vyhlášení vítězů.
Počet celkově vybraných vítězných příspěvků (použitých na mapě) není garantován

Tak neváhejte, zanechte svůj nezaměnitelný podpis na nové vznikající mapě!

DODATEK: Taktický nákres nové mapy
Velmi hrubý nákres severního sektoru (jižní bude zrcadlově + země DE na moři)

Super hry Internet.er.cz pletron@volny.cz

TOP klany 182 dní

Lamky: 1030 bodů
Legion of Doom: 340 bodů
Mysteriarchové: 340 bodů
BoB: 296 bodů
Divocí: 294 bodů

TOP hráči 182 dní

Velký Bubin: 145 bodů
Djerun: 116 bodů
Thalic: 114 bodů
Ufin: 113 bodů
.maxpol.: 102 bodů

Nejlepší hrdinové

Fensalir: 626351
Atrei:-: 555216
Enslaver of Souls: 448451
NeZnámý :: 444940
Ohnomet: 419013

Nejukecanější fóra

Meziligové: 69 zpráv
Dotazy: 42 zpráv
Liga Rm: 34 zpráv
Liga x: 30 zpráv
Liga 3N: 9 zpráv
Liga 3D: 4 zpráv
Liga K1: 4 zpráv
dark elf webové hry zdarmadark elf super hrydark elf webhrydark elf online hry1000 her zdarma