10%20%40%60%100%

Dark Elf online webové hry

(reg. 17843 hráčů, v ligách 497)

ark Elf je online strategie ze světa Pána Prstenů. Jedinečnost této webhry je v ohromné mapě, na které bojuješ s ostatními hráči o stovky zemí. Tvá strategie rozhodne, zdali uspěješ.

Po registraci do hry dostaneš chudou zemi, pár vojáků a hrdinu - nováčka. Tvůj rádce ti bude dávat úkoly, takže budeš vždy vědět, co máš dělat. Budeš bojovat s okolními hráči, den za dnem dobývat sousední země a verbovat další vojáky. A hrdina bude sílit bojem a mocnými artefakty.

Cílem hry je dobývat země ostatních hráčů a nakonec porazit Dark Elfa, který vládne světu.

Zažiješ mnoho zábavy a najdeš nové přátele. Pokud jsi schopný velitel, můžeš řídit ostatní hráče! Hraní této super hry je zdarma. Vzhůru do boje! Zde je popis hry + porovnání naší hry s jinými.

Redaktorský sloupek

27. 1. 2021 23:49

Připomínám, že ještě máte jen několik hodin přihlásit se do únorového komentátorského sprintu (pravidla a informace najdete na inzertním, meziligovém nebo sloupku). Neváhejte *:!* Čtenáři a výhry čekají!

26. 1. 2021 00:15

Novinka ve hře – akční DM bez bojeschopnosti

V “pyramidě” lig si můžete všimnou, že tam přibyly dvě šedé ligy D2a a D3a. Jedná se o DM ve stylu akční klasiky, které si můžete na přání nechat otevřít. Díky úpravě otevírání lig stačí odchytnout LP nebo Pluhtika a domluvit si otevření konkrétní ligy. Můžete si vybrat, kdy má být herní den této ligy (v jaký čas se bude hrát), v jaké oblasti a s jakým počasím. Ideální pro jednodenní souboje a/nebo vyřizování si účtů!

25. 1. 2021 16:00

Je hodně naivní myslet si, že lognout mága, ke kterýmu přistupujete jen přes data z mobilu a posílat si spoka do útoku nebo nespa soupeřům, Vás ochrání a že jste se systémem pěkně vydrbali.
Hovořím k těm, kteří si tak zvykli, že mají o něco pohodlnější rozjezd než zbytek ligy.

Byl jsem docela mírný v předchozích případech, ale protože mě až šokuje na kolik takových případů jsem narazil, když jsem si projel ligy, tak oznamuji, že od této chvíle to budou 3 měsíce ban na hlavní účet a permanentní na ten vedlejšák.

24. 1. 2021 13:09

Rada Starších jen bere deky a nic nedělá?
Admini jsou parta neschopných a vyhořelých hráčů?


Myslet si to můžete :- )

Realita je taková, že třeba dneska na popud Rady byli smazaní hráč z lig K3 a K1 a dostali tresty za to, že si z druhého účtu házeli spokojenosti pod nohy.

Mulťačení se prostě nevyplácí.

By Almir

24. 1. 2021 12:59

Pár vylepšení hry a oprava pozicování hrdinů na mapě

1) Opravna chyba pozice více hrdinů ve stejné zemi na mapě. Už se nestane, aby hrdina podivně odskočil daleko do sousední země.

2) Na titulní stránce hry vyměnily statistiky TOP klany za TOP klany 182 dní a TOP hráči za TOP hráči 182 dní.

Průběžné 182 denní statistiky lépe zobrazují aktuální obraz hry a výkonu hráčů a klanů.

3) Kouzla a útoky v nevíkendovkách se již nezobrazují na titulní stránce ve statistice v SO a NE.

Až doteď bylo možné si zjistit sílu kouzla či útoků v nevíkendovkách na titulní stránce hry, protože sobotní a nedělní přepočet tyto tajné údaje vyzradil a vypisoval je ve statistice. Ano, jen za podmínky, že byly v TOP5 v rámci celého světa DE.

To je již opraveno a přepočet zjistí, zdali se liga o víkendu nehraje a tyto údaje nevyzradí. Během pracovních dnů ale vypisovat tyto údaje z nevíkendovek bude.

21. 1. 2021 20:01KOMENTÁTORSKÝ SPRINT

S potěšením Vám oznamuji, že od 1.2.2021 startujeme Komentátorský sprint!

Co je komentátorský sprint?
Souboj/závod komentátorů o nejlepšího komentátora měsíce začínající prvním dnem měsíce a končící posledním dnem v měsíci. Komentátoři budou několik dní před začátkem nového měsíce vyzváni k zaslání přihlášek.

Kdo se může přihlásit?
Jakýkoliv komentátor (kdo jím není, nechť mě požádá poštou na nick Jean), pokud už kapacita ve sprintu není obsazena (max. 8 komentátorů ve sprintu, kdo se dříve přihlásí poštou na nick Jean po jeho výzvě na sloupku a fórech DE).

Co se hodnotí?
Čtivost, nápaditost, vtáhnutí čtenáře do děje, přehled, nezaujatost (pro 1 stranu), zajímavost obsahu, pravopis, četnost komentářů, „grafika“ apod. Komentátor musí celý měsíc komentovat alespoň 1 za 3 dny. Hodnotí Jean dle svého nejlepšího svědomí.

Jak to bude probíhat?
Několik dnů před začátkem nového měsíce na sloupku, inzertním a meziligovém fóru sdělena výzva k přihlášení do sprintu pro následující měsíc. Dva až tři dny před začátkem měsíce budou vyhlášeni noví sprinteři, Jean přidělí každému komentátorovi příslušnou ligu. Celý měsíc komentátoři píši komenty k ligám. Pár dnů po konci měsíce proběhne vyhodnocení, vyhlášení vítězů a rozdání odměn (tou dobou už je v běhu další sprint dalších sprinterů a zase znova).


Tímto spouštím první Komentátorský sprint (pro měsíc leden)! Závazní zájemci, přihlašujte se do 28.1. 23:59 do pošty na nick Jean zprávou ve tvaru „Sprint 01/2021“ + o kterou ligu máte největší zájem. Prvním osmi odepíši potvrzení o účasti v soutěži. 29.1. pak přijdou vybraným komentátorům do pošty další instrukce a přidělená liga pro komentování. Hodně štěstí!


Ceny pro měsíc leden:

1. místo – 2 artefakty ze setu Sv. Václav/Darkelf
2. místo – 1 artefakt ze setu Sv. Václav/Darkelf a 1 ze setu nekromant/mág
3. místo – 1 artefakt ze setu Sv. Václav/Darkelf
4. místo – 1 artefakt ze setu nekromant/mág
5. místo – 1 artefakt ze setu trpaslík/elf/rytíř


18. 1. 2021 21:51

*g* Liga S1: Devil123 ft. ~BOMI~ - Komentátorský battle *g*

V pátek byla spuštěna organizovaná rasovka S1, kde si velitelé Arekino a prisnak volili napřeskáčku přihlášené hráče a poté je organizovaně museli postupně nalogovat do ligy.

Otroci magie, jež se trefně pojmenoval tým skřetů a mágů velitele Areka má 3. den 74 zemí, jejich soupeř v podobě temných elfů a hobitů s protichůdným názvem Vládci magie pod vedením prisnaka prozatím nastřádal zemí 80.

Průběh ligy famózně komentuje duo Devil123 a ~BOMI~. Každý je zároveň zástupcem jednoho z týmů. Komentátoři zvolili naprosto odlišný styl komentování ligy.

A já si tímto dovolím Vás pozvat ke sledování rasovky S1 a především ke čtení, sice delších, ale zato vtipných a trefných komentářů. Dnes se komentátorské duo dokonce pokusilo o rapový battle! Jak se jim to povedlo?

*q* Posuďte sami! *q*

Super hry Internet.er.cz pletron@volny.cz

TOP klany 182 dní

Lamky: 832 bodů
Legion of Doom: 390 bodů
Královská Legie: 266 bodů
Hašišácké doupě: 236 bodů
Vidláci: 234 bodů

TOP hráči 182 dní

Walter: 141 bodů
aladinn: 123 bodů
Štěstí: 116 bodů
Reno: 111 bodů
ShadowDancer: 111 bodů

Nejlepší hrdinové

Ohnomet: 467542
Enslaver of Souls: 448451
NeZnámý :: 361809
Kulík Chluponožka: 339504
Green II: 338106

Nejukecanější fóra

Meziligové: 247 zpráv
Dotazy: 42 zpráv
Liga x: 167 zpráv
Liga S1: 57 zpráv
Liga 2A: 30 zpráv
Liga 2B: 23 zpráv
Liga 3A: 15 zpráv
dark elf webové hry zdarmadark elf super hrydark elf webhrydark elf online hry1000 her zdarma