Pozorovatel 1 - jsi přihlášen, liga 1 , herní den 10

Svrhnutí Dark Elfa: cílem této ligy je v sedmi zemích postavit sedm největších magických věží, poté založit kult a vyzvat ostatní vládce, aby ho podpořili. Má-li kult podporu 151 zemí, otevře se vojsku cesta do země Dark Elfa a silnější zvítězí...

Odměňování hráčů

V této lize se hraje o 675,9
Vítěz získá odměnu: 202,8
Hráči si rozdělí za země: 473,1

Dnešní cena za 1 zem: 1,108
Cena všech tvých zemí: 0
Vstup do hry
Komentáře k lize 1

20. 5. 2024 23:20


Den 9: Suprise! na pokraji vítězství!


Nad světem se snáší stín Dark Elfa, jehož tyranie trvá už příliš dlouho. Ale naděje na svobodu stále žije v srdcích statečných bojovníků z aliance Suprise!

Po devíti dnech urputných bojů se blíží konec. Aliance Suprise! pod vedením charismatického skřeta Mr. Nobody .. dominuje bojišti. Jeho chytrá strategie a silné zázemí z ní udělaly hrozbu pro všechny soupeře.

Krutý boj si vybírá daň. Aliance Blue Oyster Bar a Potřetí...či poprvé? jsou vyčerpány a zdecimované. Jejich síly se tenčí a vítězství Suprise! se zdá být nevyhnutelné.

Poslední obránci padají. Démoničtí mágové DemonKiller a Rand al´Thor bojují statečně, ale i oni nakonec podléhají zkáze. Jejich země padají do rukou mágů, lidí, elfů a barbarů.

Naděje umírá. Elf -Pedro- se statečně brání, ale jeho síly ubývají. Skřet ThoR ztrácí další území a jeho pád je jen otázkou času. Dokáže Blekotavý stařec odrazit chystanou odvetu Mr. Nobodyho ..?

Zmatený 81070586 opouští alianci Potřetí...či poprvé? Jeho motivace jsou nejasné. Snaží se zachránit si země pro sebe, nebo tajně pomáhá Suprise! Jeho činy vzbuzují mnoho otázek.

Napětí stoupá. Všichni se ptají: Dokáže Suprise! dovršit svůj triumf a osvobodit svět od tyranie Dark Elfa? Nebo se v posledních hodinách bojů ještě něco zvrtne?

19. 5. 2024 22:41


Den 8: Bitva o nadvládu se stupňuje!


Suprise! dominuje: Aliance Suprise! pod vedením Mr. Nobodyho .. i nadále posiluje a zdá se, že je na nejlepší cestě k vítězství. Jejich strategická pozice na mapě jim dává značnou výhodu a jejich investice do obřadních svatyní , magických věží a dalších vylepšení se jim vyplácí. Ostatní aliance se snaží držet krok, ale Suprise! je o krok napřed.


Rand al´Thor odolává: I přes ztrátu většiny zemí se Rand al´Thor nevzdává. Už několik dní bojuje na pouhých dvou zemích a čelí neustálým útokům, ale stále se mu daří přežít. Jeho houževnatost je obdivuhodná a inspiruje jeho zbývající vojáky.


Temný elf utíká: Neočekávaný zvrat nastává, když wiaredikum2, Temný elf z aliance Gedwei ignasia, uprostřed osmého dne bitvy opouští bojiště. Jeho zrada oslabuje alianci a dává Suprise! další šanci na vítězství.


Zkáza se blíží: Mnoho dalších vládců čelí hrozbě zničení. Dea†h Mas†er, ThoR, Ušaček I a Blood jsou na pokraji porážky a jejich země jsou ohroženy. Jejich armády jsou decimovány a jejich naděje na přežití se zmenšují s každým dnem.


Naděje a oběti: Někteří vládci se nevzdávají a bojují dál, i když vědí, že šance na vítězství je malá. DemonKiller pravděpodobně obětuje bohům dary, aby si zajistil přežití, zatímco -Pedro- se snaží udržet své vojáky motivované slibem odměny.


Blekotavý stařec v ohrožení: Blekotavý stařec z aliance Gedwei ignasia se chystá čelit těžké zkoušce. Skřetské armády Mr. Nobodyho .. se zaměřují na jeho země a hrozí, že ho vyženou a zničí.


81070586 prosperuje: Zatímco se ostatní vládci potýkají s válkou a ztrátou, 81070586 a jeho lid si užívají blahobyt. Díky tomu a prosperitě se stal celkově nejlepším vládcem na mapě.


Napětí stoupá: Noc ze sedmého na osmý den bojů přinesla dramatické zvraty a ukázala sílu i slabost jednotlivých aliancí. Napětí stoupá a vize konečného vítězství se zdá být stále vzdálenější. Kdo se nakonec stane vládcem světa a porazí tyranského Dark Elfa? To se teprve uvidí v dalších dnech epické bitvy.

18. 5. 2024 21:47


Den 7: Noc plná zvratů a nečekaných úderů


Sedmý den bojů o nadvládu nad mapou se pomalu blíží ke svému rozuzlení. Aliance se utkávají v nelítostném boji o moc a slávu, zatímco tyranská vláda Dark Elfa pomalu slábne. Síla aliance Suprise! roste s každým dnem, posílena strategickou pozicí a tajemnými rituály, které jim dávají nevídanou sílu.


Vládce Saul III. se stal hrdinou aliance, když včera odvážně zbořil střední pevnost v zemi Lesní portál a vybudoval na jejím místě mohutnou velkou pevnost Díky tomuto strategickému kroku odolala země neuvěřitelnému útoku vládce 81070586 z aliance Potřetí...či poprvé?. Bitva se stala legendou a Saul III. si získal respekt a obdiv svých spojenců. *r*


Na druhou stranu, ne každý má takové štěstí. Vládce Dea†h Mas†er z aliance Potřetí...či poprvé? utrpěl zdrcující porážku a ztratil polovinu svého území. Jeho šance na přežití v nadcházejících bojích jsou mizivé. Vládce Blood z aliance Suprise! se ocitl v podobně beznadějné situaci. Zbývá mu jen zoufale doufat v zázrak, aby se mu podařilo zvrátit nepříznivý vývoj.


Elf z aliance Blue Oyster Bar se potýká s vlastními problémy. Vládce -Pedro- nestíhá tempo bitvy a jeho země pomalu upadají do rukou nepřátel. Jeho šance na záchranu jsou mizivé, pokud se mu nepodaří brzy obrátit list.


V alianci Gedwei ignasia se zdá, že štěstí přeje vládci DemonKillerovi, který bojuje s urputnou odvahou a zatím se mu daří odvracet hrozbu porážky. Jeho kolega, Blekotavý stařec, se naproti tomu ocitl v nejistotě. Drží sice pět území, ale jeho strategie je nejasná a jeho budoucnost nejistá.


Naděje se ale znovu blýská pro cicimbra, vládce Nekromantů z aliance Blue Oyster Bar. Po sérii porážek se mu v noci podařilo zázračně zvrátit nepříznivý vývoj a vymanit se z "klinické smrti". Jeho odhodlání a vůle zvítězit jsou silnější než kdy jindy.


Boj o nadvládu nad mapou pokračuje a napětí stoupá. Kdo se stane konečným vítězem a zbaví svět tyranie Dark Elfa To se teprve ukáže v nadcházejících dnech. Jedno je ale jisté: tato bitva se zapíše do historie a její legendy budou vyprávěny ještě po generace.

Vylepšení Hospody pro hrdiny - systémové zamykání do X. dne ligy

Budu dnes programovat systémové hlídání omezení příchodu hrdinů v Hospodě. Protože v S1 byl příchod hrdinů dle scénáře omezen do 8. dne věku a bohužel toto bylo včera porušeno.

Po úpravě budu moci dle scénáře v každé lize nastavit přímo v databázi den ligy, do kdy lze povolat v Hospodě hrdinu. Další den už to nepůjde.

Je to proto, že si hráči do speciálních lig a rasovek povolávají své hrdiny - obludy až ke konci věku, tj. nenesou nebezpečí bojů v průběhu věku a na konci si hráč na nich vyzvedne odměnu či unikátní artefakt či zkušenosti (hrdina může být samozřejmě kamaráda).

Proto mi přijde férové, aby hrdina ve hře byl, alespoň od 8. dne.

A je zde anketa, dvě otázky.

1) Který poslední den by mělo být možné povolat hrdinu do ligy?
2) A zdali zavést omezní obecně do všech lig? Nebo jen do rasovek a turnajů, protože tam se dávají arty a expy.

Chápu, že se hráči o své miláčky bojí, ale přiletět si v závěru ligy na jistotu a případně pro odměnu mi nepřijde úplně správně.

(zaškrtněte více možností)

 1. Ano, poslední den, kdy by šel ve speciálních ligách a rasovkách povolat hrdina je 16. den

  Hlasů: 3 (1%)
 2. Ano, poslední den, kdy by šel ve speciálních ligách a rasovkách povolat hrdina je 12. den

  Hlasů: 6 (2%)
 3. Ano, poslední den, kdy by šel ve speciálních ligách a rasovkách povolat hrdina je 8. den

  Hlasů: 57 (25%)
 4. Ano, poslední den, kdy by šel ve speciálních ligách a rasovkách povolat hrdina je 6. den

  Hlasů: 3 (1%)
 5. Ano, poslední den, kdy by šel ve speciálních ligách a rasovkách povolat hrdina je 3. den

  Hlasů: 6 (2%)
 6. Nechci omezovat příchod hrdiny do ligy, klidně ať si přijde až na závěr věku a vezme odměnu

  Hlasů: 28 (12%)
 7. Líbí se mi myšlenka omezit příchod hrdinů do X. dne i v normálních ligách

  Hlasů: 17 (7%)
 8. Líbí se mi myšlenka omezit příchod hrdinů do X. dne POUZE v rasovkách a turnajích

  Hlasů: 75 (33%)
 9. Nelíbí se mi myšlenka omezit příchod hrdinů do X. dne

  Hlasů: 30 (13%)
Hlasovalo hráčů: 129