Pozorovatel 1 - jsi přihlášen, liga 1, herní den 2

Svrhnutí Dark Elfa: cílem této ligy je v sedmi zemích postavit sedm největších magických věží, poté založit kult a vyzvat ostatní vládce, aby ho podpořili. Má-li kult podporu 151 zemí, otevře se vojsku cesta do země Dark Elfa a silnější zvítězí...

Odměňování hráčů

V této lize se hraje o 56,2
Vítěz získá odměnu: 16,9
Hráči si rozdělí za země: 39,3

Dnešní cena za 1 zem: 0,374
Cena všech tvých zemí: 0
Vstup do hry
Komentáře k lize 1

24. 6. 2019 21:44

Nikdo se toho neujal, tak to skusim ja.
Jako vzdy, nebo teda nikdy - necekejte nic jineho nez zabavne, mirne urazlive psane slovo se snahou pobavit.... Doufam, ze nikde na blizku neni Delarius jinak si zase udelam hroznou ostudu!

Oddelil jsem to, aby bylo kazdemu jasne, ze vtipny uvod je u konce a budu psat o lize.
Jako kazdou Prvni, prislo slusne mnozstvi lidi - 24, ze kterych je prozatim ale jenom 9 v alianci, jestli tedy da 1 z nich zahrnout k tem, co se snazi zavrit. Andel Smrti to totiz nejenom popiskem ale i aliancnim nazvem Barbaris neutralis dava dost najevo... Ale si vzal barbary?   
Nikoho, kdo se aspon z ligy na ligu koukne i na Jednicku, nebude prekvapen kdo jsou ti ostatni... Kruh světla. Neasi. V cele rozrazi dvere Hodor a za nim aliance ReKruhze. V plne sile a mocne sestave se strategicky vyskytuji na 5 z 9 segmentu mapy.
Nic proti nim, ale doufam, ze se jim nekdo postavi a nebudou zabirat te mapy tu celou 5/9. Porad totiz zustava 15 (14) hracu, ze kterych by se jim mohl nekdo postavit. Bude to jedna aliance zlepencu?    Dve mensi party?    Lokalni bojuvky s marnym odporem dobre sehranemu valecnemu stroji puristickych Kreis?    Se smutkem, nevypada to. Z tech ostatnich totiz nemuzu vycist jakoukoli vzajemnou pribuznost, ktera by necemu takovemu napovedela.
Snad se pletu.

Z.

Znáte sesterskou hru Dark Elfa - Pána Hradu?   
Již 10 let běží moje druhá hra, které věnuji hodně času. Je to budovatelská a RPG webová hra, kde se nehraje na herní kola, ale bojuje se v reálném čase. Herní věk trvá 80-100 dní, a cvičíte si svého hrdinu (válečník/válečnice, čaroděj, elfka).

Zde je hezké motivační video slavného klanu Slzy Chaosu, kde je zrychlená ukázka bitev a dobývání hradů.

Pokud chcete, zkuste ji a napište mi na Lord Pletron.


Odkaz na hru: www.PanHradu.cz

 1. Ano, hru jsem viděl a zkoušel

  Hlasů: 91 (63%)
 2. Ano, o hře vím, ale nezkoušel jsem ji

  Hlasů: 45 (31%)
 3. Ne, o hře nevím

  Hlasů: 6 (4%)
 4. Ne, o hře nevím, zkusím

  Hlasů: 2 (1%)
Hlasovalo hráčů: 144