Pozorovatel 1 - jsi přihlášen, liga 1 , herní den 5

Svrhnutí Dark Elfa: cílem této ligy je v sedmi zemích postavit sedm největších magických věží, poté založit kult a vyzvat ostatní vládce, aby ho podpořili. Má-li kult podporu 151 zemí, otevře se vojsku cesta do země Dark Elfa a silnější zvítězí...

Odměňování hráčů

V této lize se hraje o 64,8
Vítěz získá odměnu: 19,4
Hráči si rozdělí za země: 45,4

Dnešní cena za 1 zem: 0,134
Cena všech tvých zemí: 0
Vstup do hry
Komentáře k lize 1

18. 1. 2021 00:02

Vylosování tří artefaktů (náhodný dárek) ve VIP lize 1 je tu!


Artefakt Dárek - překvapení získává hráč Ezio_Auditore na hrdinu Dobyvatel Angmaru

Artefakt Dárek - překvapení získává hráč Djerun na hrdinu Its Green

Artefakt Dárek - překvapení získává hráč cicimbrus na hrdinu Graenditas Songsteel


Gratulujeme výhercům! Další věk budeme opět 5. den losovat, bude-li v té době v lize alespoň 20 hráčů.

14. 1. 2021 08:04

1. Den

Srdečně vítám všech 42 vládců v lize, kteří zkusí své štěstí a um v počasí 50-50-130 proti soupeřům a kamarádům. Věřím, že si užijeme více bojové zábavy než minulý věk. Zvláště logy entů Kruhu Světla Almira a Newmika naznačují, že si mág Cicimbrus a hobit Lord Kikin mohou dopřát stín z lesa kolem či koukat na zvěř, která se v lesích pohybuje. Přestože jsem nekoukal úplně detailně na log ve večerních hodinách, mám nějaké nutkání říci, že Kruh prostě z nějaké pohnutky věděl, kam lohnout/přelognout. Položme si otázku (my, co jsme večer nebyli) – byl to od nich risk, že logli enty k (neutrálnímu) mágovi a hobitovi? Nebo to bylo díky alierbíkům ffv vyho aliance jasný kauf? Pokud by platila 2. možnost, dala se tato situace zahrát asi trochu lépe – minimálně tak, aby to byl ten risk. Stačilo jít do aliance až další den. Naproti tomu hobit Kruhu Figo je o něco v lepší situaci než jeho bratr z Karambolu. Trpasličí Lord Krocan by nemusel kousat jako entí trnitá větev. Na první pohled to vypadá, že Kruh 0. den zvládl o něco lépe než Karambol. Jsou zde ovšem i Ilumináti s Frodem zatím ve čtyřech a trpasličí ali Lichess. Mým tajným favoritem je skřet Martinz (kterého tímto zdravím) a věřím, že v boji s ním antiskřetí mrkev Vojansky ostrouhá.

Pěkný věk!

13. 1. 2021 06:50

Kdo to umí v nečase, logujte!

Je zde další příležitost ukázat se, co ve Vás je. I v tomto špatném počasí (jak pro koho) 50-60-130 se dá leccos vymyslet a jako první páni na holení přichází bílé erbíky – Kruh Světla. Už je zřejmě nebaví taktika, kdy se co nejdřív po přepočtu zhmotnili na osvědčených zemích v drakovi a trpaslících, tak zvolili jih mapy. A je to fajn to občas prostřídat. Všimněme si jejich málokolových ras - zatím 2 trpaslíci, 2 enti a 1 elf. Uvidíme, zda stihnou ligu vyhrát dříve než minulý věk Brumbálova armáda za 20 dní bez konkurence.

Nebo jim to překazíš právě ty? Určitě je šance. Kruh teď věk, dva tři nehrál – určitě zapomněli, jak se to hraje. Znáte to, Vánoce, cukroví, + 10 kg… na bojové frontě se pak každé kilo projeví, tak vzhůru do boje! Pokud ses ještě neregistroval/a, hurá do ligy!