Pozorovatel A1 - jsi přihlášen, liga A1 , herní den 12

Aréna: tato exkluzivní liga je jen pro dva hráče, cílem je porazit na omezeném prostoru svého soupeře. Zvítězí ten, kdo dobyje poslední zemi soupeře. K registraci do této ligy potřebujete zakoupit Klíč do Arény.

Odměňování hráčů

V této lize se hraje o 1,8
Vítěz získá odměnu: 0,5
Hráči si rozdělí za země: 1,3

Dnešní cena za 1 zem: 0,045
Cena všech tvých zemí: 0
Vstup do hry
Komentáře k lize A1

16. 3. 2023 12:28

*Den šestý*/c*

Útok na posla vyšel i přes zrušena, paráda, o 60. Ukradl jsem další manu a trh rapidně stoupl. V dobyté zemi je přiznivé počasí, což je pro mě naprd, ale zjištění dobrý, abych věděl, jak na tom posel je. Zatím žádné červené kouzlo na mě neletělo.

Po odtahu

Další útok na neutrálku pryč kvůli zázemí a zpět s hrdinou. Doufám, že už ukradne nějaké peníze, protože je to hrůza a děs. Kdyby nevylezl kurz nahoru, tak bych nemohl ani pořádně útočit. Takhle jsem plošně postavil studny, manu prodal a všude na hranicích postavil obranné vozy a vylepšil obranu. Tak uvidím, co z toho nakonec bude, snad mě posel moc nerozbije. Zlato je pořád dole, takže je to katastrofa se zdroji.

Zisky: +385 zlata, +37 many a 148 / 326(0) obyv./domů

15. 3. 2023 07:42

Den pátý

Včera jsem propadal dost panice, že je aréna ztracená. Dnes jsem ubránil vozy útok a ten můj vyšel, o 35, Za oba dny hrdina nakradl 500 many, takže mám základní vklad do trhu, který je sice nízko, ale aspoň něco. Dnes mám dvojtah a jednu krytou zemi. Tu musím vybavit a poslat útoky na neutrálky, abych si zázemí udržel, jinak bych umřel na nedostatek zlata. Kde jsou ty trpasličí sekery, jejichž ostří setne letokruhy temných lesů?

Po odtahu

Dvojtah hodně pomohl, sice mi trh moc nepomohl, ale stačilo to. Měl jsem našetřeno na sýpku, s prodejem na trhu v kombinaci prodeje obranných vozů jsem měl na další sýpku a z Města nekromantů jsem měl nastavené 2 obchodky, takže jsem se dostal z toho nejhoršího a zase vidím světlo na konci tunelu. Hrdinou můžu útočit jen přes zrušena, což je trochu problém, navíc od posla začne padat první magie. To mi moc nechutná, abych se přiznal. Ale, vydal jsem se bojovat.

Dračí klášter brání 68 obyvatel,
Had le Har je spálená a jdu na Šibeniční vrchy,
Hranici smrti brání 26 jedniček,
Město nekromantů se trochu vzpamatovalo, útočím na Popelavou zem, aby byla i zítra krytá a posel na ni nemohl.

Zisky: +199 zlata, 0 many a 138 / 263(0) obyv./domů

Zisky jsou zavádějící, jestli přijdu o Dračí klášter, tak zisky klesnou k nule. Uvidíme, jak to posel zahraje, jestli pošle frontální útok nebo ne. Na prodej na zítra mi zůstalo 85 many, snad něco nakradu na poslovi, abych měl zase na sýpky.

14. 3. 2023 20:17

Den čtvrtý

Útok sice vyšel, ale ztratil jsem 2 země. Všechno spálený, prodal jsem 2 sýpky, 2 studny, od dobytý země nechávám vozy, co kdyby náhodou. Hážu akorát protiútok na Had el Har, tak uvidím, co z toho bude. Zítra postavím aspoň 1 sýpku, ale zisky jsou v mínusu. Situace je opravdu špatná.