Pozorovatel K1 - jsi přihlášen, liga K1 , herní den 5

Dobýt Pražský Hrad: cílem této ligy je v sedmi zemích postavit sedm největších magických věží, poté založit kult a vyzvat ostatní vládce, aby ho podpořili. Má-li kult podporu 128 zemí, otevře se vojsku cesta na Pražský Hrad a silnější zvítězí...

Odměňování hráčů

V této lize se hraje o 55,4
Vítěz získá odměnu: 16,6
Hráči si rozdělí za země: 38,8

Dnešní cena za 1 zem: 0,166
Cena všech tvých zemí: 0
Vstup do hry
Komentáře k lize K1

5. 5. 2021 14:42

Mnohe to mozna prekvapi, ale mel jsem pravu.

Zadna opozice, chystajici se vzit kormidlo z rukou vedoucich LoDivodu se nechysta, urcite tomu nic nenapovida. Ze tri alianci zbyli jen dve, pravda, jedna uz ma tri cleny, s krasnym poctem zemi i v kontrastu s osmiclennou ParoLoDni skupinou vedouci nas na sire more nepoznaneho.... Ale obavam se, ze to takhle nebude stacit. Dalsi lidi, co by se mozna pridali porad cekaji, spis ale na objeveni krypt a jejich vykradeni v nadeji, ze to stihnout driv nez si pro ne prijde vedouci posadka velmoci v ramci sireni demokracie a miru.
Takhle tedy vsechen respekt Therwiin a jeho Salingradu, pokusu, ktery asi nebude plavat tak dobre a efektivne jako dobre namazany parostroj sehrane party Legion of Doom.
Aby se nereklo, Pivus Pupkus a jeho hello here again je spis doplnek stravy na jejich jidelnicku... Porad je sam a nevypada to, ze ma vubec nejaky snahy o zatreseni ustanovene hierarchie, stejne jako nemel zadne nadeje typek co se prihlasil do ligy na 3. dny a pak se odpojil.
Ted tedy hracu proti LoD a jejich hrozbe nemirovani a tim padem potencionalnimu smazani stoji misto 14 jen pouhych 13, co se nezda byt stastne cislo.
Uvidime, jak to dopadne a kdo vlastne tuto cistku technologickeho boje parnich stroju vuci pltkam pohanenych vetrem zvladne.

Porad plati moje otazky a dohady, ke kterym se doufam pridate:
- Budou dohromady na mape lepsi Skreti nebo Nekromanti?
- Nejlepsi z techto dvou ras bude ktery vladce?
Dozijeme-li se 10. dne ligy, rozeberu vysledky a do te doby snad i nejake Vase dohady, tak budte hodni a skuste do Ligoveho fora napsat ten svuj!
Peknou stredu kamosi,
Zgegnesh.

3. 5. 2021 17:14

Chvala Vam vsem, apokalypticky milackove!
Mozna jsem Vam nechybel nebo ani netusite, kdo jsem, ale vratil jsem se. Mozna jsem nechybel ja, ale vy mne urcite, moc, mocinky! Rad Vas tady vidim a jeste v tak hojnem poctu... Koukam ale, ze se po dobu me nepritomnosti nic vyjimecneho nestalo.
Walter a jeho skupina LoĎivodů z pekel pekloucich tady opet vytvorili pratelske prostredy pro kazdou malou LoĎičku, co by se rada schovala v jejich pristavu. Jako vzdy, pripraveni na cokoli - klidne i na nejlepsiho pirata vsech dob se v posadce 8 silnych muzu pripravuji na neovlyvnitelnou cestu k vitezstvi. Nechci krivdit dalsim trem aliancim, hello here again, Šalingrad a Hanza, ale jejich barky bez clenu, jen se samotnym kapitanem se prozatim urcite nechystaji vzit jim vitr z plachet.
Samotna sestava ligy vypada slibne, mozna se proti nim neco slozi, ale vsichni moc dobre vime, jak demotivacni je to zkouset doplavat tak rozjetou LoĎ s tak vyjimecnou posadkou poskladanou z takovych drsnych namorniku.
Muzu se tedy spis venovat nejakym jednotlivcum, zajimavych veci se tady snad par stihne udat, nez doplaveme do cile a na dostrel Krale Vaclava. Jedine stesticko, ze Vltava a Elbe jsou splavne az do more, jinak si nedokazu vysvetlit nejcasteji vybranou rasu v takovem kontrastu - Nekromant a Skret. Oba maji po 5 namornicich, tak treba bych se fakt koukl, jak bude vypadat stav jejich vlajek treba v 10. den...
Co vy na to?
Na koho vsazite, ze bude mit vic zemi? Nekromanti, nebo Skreti? V pripade, ze budou zeme stejne, coz se me zda byt vysoce nepravdepodobne, ktery z nich bude mit prvenstvi v bodech?

Mam tedy dve otazky - Nekromanti nebo skreti?
Ktery z hracu techto ras bude nejvic nejlepsejsi?

Holá skřetí zadnice - sázková kancelář

U příležitosti probíhajícího Hodorova akčního lockdownu (HAL) založil hráč H29 sázkovou kancelář Holá skřetí zadnice, ve které si můžete vsadit v aktuálních kurzech jak na vítěze HALu tak na vybrané zápasy turnaje. Odkaz na sázkovou kancelář včetně návodu jak vsadit je zde: bit.ly/desazky

Jak vidí šance na vítězství v turnaji komunita? To můžete zjistit v následující anketě! Koho tipujete na celkového vítěze HALu?

 1. Almir

  Hlasů: 15 (21%)
 2. Arekino

  Hlasů: 5 (7%)
 3. Azazel00

  Hlasů: 4 (5%)
 4. Beny

  Hlasů: 1 (1%)
 5. Beruška

  Hlasů: 12 (16%)
 6. Bomi

  Hlasů: 3 (4%)
 7. Devil123

  Hlasů: 1 (1%)
 8. Djerun

  Hlasů: 2 (2%)
 9. Figo1

  Hlasů: 1 (1%)
 10. Hodor

  Hlasů: 7 (9%)
 11. hrbs

  Hlasů: 0 (0%)
 12. Klikoroh

  Hlasů: 15 (21%)
 13. Maxpol

  Hlasů: 0 (0%)
 14. prisnak

  Hlasů: 5 (7%)
Hlasovalo hráčů: 71

HAL - souboj Arekino vs. prisnak

Kdy: TBA
Kde: D1a
Rasy: Arekino - TE, prisnak - TE
Počasí: 120-80-70


Vítěz: prisnak

 1. Arekino

  Hlasů: 23 (65%)
 2. prisnak

  Hlasů: 12 (34%)
Hlasovalo hráčů: 35

HAL - souboj Arekino vs. Almir

Kdy: 26. 3. v 19:00
Kde: D1a
Rasy: Arekino - trpaslíci, Almir - barbaři
Počasí: 50-60-110

Vítěz: Almir

 1. Almir (barbaři)

  Hlasů: 28 (53%)
 2. Arekino (trpaslíci)

  Hlasů: 24 (46%)
Hlasovalo hráčů: 52

HAL - souboj Hodor vs. Figo1

Kdy: 25. 3. ve 20:00
Kde: D2a
Rasy: Hodor - trpaslíci, Figo1 - barbaři
Počasí: 60-60-60

Vítěz: Figo1

Záznam Hodorova streamu zde: https://www.twitch.tv/videos/962750533

 1. Hodor

  Hlasů: 6 (54%)
 2. Figo1

  Hlasů: 5 (45%)
Hlasovalo hráčů: 11