Pozorovatel K1 - jsi přihlášen, liga K1 , herní den 10

Dobýt Pražský Hrad: cílem této ligy je v sedmi zemích postavit sedm největších magických věží, poté založit kult a vyzvat ostatní vládce, aby ho podpořili. Má-li kult podporu 128 zemí, otevře se vojsku cesta na Pražský Hrad a silnější zvítězí...

Odměňování hráčů

V této lize se hraje o 50,8
Vítěz získá odměnu: 15,2
Hráči si rozdělí za země: 35,6

Dnešní cena za 1 zem: 0,108
Cena všech tvých zemí: 0
Vstup do hry
Komentáře k lize K1

2. 10. 2023 09:35

Den osmý

Komu o nic nešlo, ten odlogl. Dead Master uzavřel mírovou dohodu, a tak jediným, takzvaně Posledním mohykánem, tu zbyl Lafarge, který byl z Polska vytlačen zpět do Německa. V Bavorsku se zabývá Renem, na hranici Saska/Slezka 81070586 a z Polska se tam mohou natlačit přes VP Epiqman s alladinem. Vydrží tento hráč do konce věku?

Nikde jinde se toho moc neděje, s ohledem na volební výsledek na Slovensku se všichni spakovali pryč, takže tam zbyly neutrálky a celá země bude zabrána. S ohledem na omezenou mapu však nelze předpokládat, že z východu agresor dojde až k nám. Aspoň ne v této fantasy hře. Mějte se fajn.

28. 9. 2023 09:20

Den čtvrtý

Počasí se horší, ale ani to nebrání hráčům zabírat neutrální území pod své državy. Trochu v problémech se ocitá mn12, který je o zemi méně a nevypadá to, že by potahal nějaká kola. Ostatní neutrálové se zatím zabývají neutrálkami, Dead Masterse zamíroval a bude čekat na konec věku. Pokladna lumíků už je na dostřel Walterovi a Krkavcovi, v Německu se významně podílí na krytí dalšího neutrála, Tommyho. Zda to bude k něčemu, ukáže čas. Nejvíc prostoru má v severním Německu Lafarge, který si podmanil skoro celou oblast a angažuje se už v Polsku. Na jak dlouho, to ukáží další přepočty.

Jinak zbytek jde podle očekávání, tady snad ani nikdo nedoufal, že by to dopadlo jinak, než jak to bylo jasné už od skončení logu.

26. 9. 2023 11:25

Den druhý

Liga se nám pomalu rozjíždí, kdo jel přes trh, tak trpí momentálně na kurz a budou mu chybět zlato. Je vidět, jak neutrálové různě zvolili rozjezdy, překvapil mě Pokladna lumíků aka Flash, který zvolil dost konzervativní rozjezd, i když má celé Slovensko defacto pro sebe.

Problém bude mít Dead Master lognuvší mezi tři Legionáře, podobné problémy bude mít mn12, který má hned dva Legionáře na hranici, zatím. Časem přijdou další 2 a situace rozhodně nebude jednoduchá. Ostatní neutrálové se do komentářů dostanou, až se dostanou na kontakt a uvidíme, jak to bude tento věk probíhat.

Na základě výsledků ankety bude spuštěna P1 o 60 000 zkušeností v pondělí!


Každý hráč, který bude mít 15. herní den alespoň 5 zemí, bude mít nárok na podíl z výhry 60 000 zkušeností. Čím víc zemí, tím větší podíl. Do startu dostanou hráči i poslové dvě země, tak je větší šance na boj, taktiku a i to, že se hráč udrží do konce.

Podmínky a nastavení ligy P1

Délka věku: 15 dní napevno
Herní věk: 18. září (pondělí) až 3. října (úterý, liga zčervená)
Cíl hry: deathmatch všech hráčů i poslů
Zkušenosti si rozdělí: pouze pěti a více-zemičkoví hráči (ne poslové)
Odměna: podíl z 60 000 zkušeností dle počtu zemí (pro 5 a více zemkové hráče).
Rasy: libovolné
Poslové: 30 trojkových poslů Dark Elfa (bojují i proti sobě)
Omezení služeb: jako v první lize
Klíč: stříbrný (za 6 DE-kreditů)
Počet zemí do startu: dvě země!
Počasí: 100-100-100
Povolat hrdiny: pouze do 5. dne, později povolaní hrdinové nemohou dostat případnou odměnu
Vracení hrdinů: záleží na dohodě mezi hráči, ale poslové zajaté hrdiny nevrací!
Jakou rasovku byste si přáli?

(lze kliknout více odpovědí)

 1. Opět boj v P1 proti poslům, přeživší hráči si rozdělí 60 000 zkušeností

  Hlasů: 30 (50%)
 2. Boj v Rm 2 týmy proti sobě

  Hlasů: 21 (35%)
 3. Boj v Rm 3 týmy proti sobě

  Hlasů: 3 (5%)
 4. Boj v Rm 4 týmy proti sobě

  Hlasů: 6 (10%)
Hlasovalo hráčů: 51