Pozorovatel K1 - jsi přihlášen, liga K1 , herní den 4

Dobýt Pražský Hrad: cílem této ligy je v sedmi zemích postavit sedm největších magických věží, poté založit kult a vyzvat ostatní vládce, aby ho podpořili. Má-li kult podporu 128 zemí, otevře se vojsku cesta na Pražský Hrad a silnější zvítězí...

Odměňování hráčů

V této lize se hraje o 55,8
Vítěz získá odměnu: 16,7
Hráči si rozdělí za země: 39,1

Dnešní cena za 1 zem: 0,151
Cena všech tvých zemí: 0
Vstup do hry
Komentáře k lize K1

28. 3. 2023 10:40

Nový věk, nové výzvy

Do ligy nám zavítalo celkem 24 hráčů, včetně admina, šéfredaktora a nového vizionáře Morxe. Ten zkouší nejspíš nový rozjezd za enty, kdy víc sbíráte kola jak země. Uvidíme, jestli to není náhodou jen slepá ulička.

Díky tomu, že je zde tolik hráčů, vypadá to, že se bude i bojovat. stakary už sebral 5 hráčů, ještě 2 místa má volná, rozhodně bych nečekal dlouho a začal plnit alianční kasu, zítra se bude hodit. Legion of Doom je tu tradičně organizovaně nalogovaný, kteří mají dobré vyhlídky. Hobit Ufin je téměř krytý, pokud se neutrální Zone odporoučí do pekla, bude krytý i Reno za mágy. To bude opravdu velká síla.

I konkurence má dobrou možnost, Helix je na tom pozičně taktéž velmi dobře. Pokud bude dlouhý věk, elfí uzdravení by mohl být zajímavý gamechanger. Tak šup, 2 místa volná, honem do Barbarské legie, ať se to může pořádně rozjet. Přeju hodně štěstí na zítřejší odtah, pořádně to propočítejte!