Pozorovatel K3 - jsi přihlášen, liga K3 , herní den 14

Dobýt Pražský Hrad: cílem této ligy je v sedmi zemích postavit sedm největších magických věží, poté založit kult a vyzvat ostatní vládce, aby ho podpořili. Má-li kult podporu 128 zemí, otevře se vojsku cesta na Pražský Hrad a silnější zvítězí...

Odměňování hráčů

V této lize se hraje o 27
Vítěz získá odměnu: 8,1
Hráči si rozdělí za země: 18,9

Dnešní cena za 1 zem: 0,053
Cena všech tvých zemí: 0
Vstup do hry
Komentáře k lize K3

4. 5. 2021 15:33

*f* 10. den *f*

Hašišáci poučeni, zvrat a další dlouhý věk nebude?


Máme zde 10. den ligy K3, ve které je situace opět zdá se jasná. I když takových už tu bylo několik a jak to pak dopadlo. Někdy jsme tu nakonec byli třeba i měsíc. Nicméně zástupci klanu Hašišácké doupě si již vyzkoušeli různé situace a to jak být na straně jasných vítězů a skoro přijít o výhru v daném věku, tak i opačnou stranu mince, být zdecimování soupeřem a tvrdou pílí věk otočit ve svůj prospěch. Postupnými kroky si tak Hašišáci mohli brát různá poučení pro další věky. Za to vše mohou vděčit především nezdolnému Buntokapimu, který momentálně odpočívá a možná se chystá na další věky přidávat vrásky na čelo svým soupeřům.

225 zemí Střepu zájmu oproti 106 zemkám aliance Jistě pane lorme. Důležitým faktorem je především rozložení jednotlivých hráčů po mapě a jejich vyhlídky na magickou cestu na Pražský hrad. Dá se říci, že veškeré trumfy drží ve svých rukou Střep zájmu a jedině další extrémní podcenění svého soupeře by mohlo tento věk prodloužit na více jak tři týdny. Spíš to však vypadá, že bychom do týdne mohli opět přivítat nový věk. Proti je totiž snad jen počasí, které se drží na skoro nejhorších hodnotách, které jsou v systému nastavené a k burtální bouři 50-50-150 už chybí kousek, možná den, možná dva, ale místní by se nemohli divit, kdyby to opravdu nastalo.

Dnes žádné extra velké změny na mapě neproběhly, jakoby se právě Střep zájmu poučil z předchozích věků a snaží se držet si své hodnosti alespoň nad hraniční 1000. Právě minulý věk se několik hráčů dostalo s hodností ke spodní hranici 250 a posléze zjistili, že v tuto chvíli jsou v lize jen do počtu. Portál v Saské Jeně si nakonec vzal Jean, překvapen faktem, že ho nikdo z jeho soupeřů nechce. Teď jsem zvědavý, jakou taktiku odkryjí právě tři hráči aliance Jistě pane lorme, kteří tam na Jeana čekají jako na doktora, co jim přišel píchnout očkování. Druhý portál v Bavorském Schwaimu se po velkém odhodlání povedlo ukořistit elfu Drsnakovi. Jeho aliance byla dokonce tak drzá, že si nárokovala v této zemi minimálně 300 domů pro nové nájemce. Požadavku bylo vyhověno z poloviny a i tak to vypadá, že ke 100% obsazení stejně nedojde.

Asi jedniná zbraň, která by ještě mohla alianci Jistě pane lorme pomoci, je Richard a jeho lidé. Ten je schovaný mezi svými kolegy a kdyby někdo z nich vzal portál v Jeně mohl by mít naprostý klid, aby se pokusil rozjet konkurenceschopnou magii. Zatím to však vypadá, že Richard bude velký stavitel, protože kromě domů a nově obranných magických věží, toho v jeho zemích příliš mnoho neuvidíme, ale třeba nás překvapí hned další den.

3. 5. 2021 14:35

*f* 9. den *f*

Pan lorm zuří!


Po delší odmlce jsme zpět v lize K3. Od započetí bitev mezi hráči se nám toho v lize příliš nezměnilo. V alianci Jistě pane lorme došlo pouze k malé personální změně. Člověk Majkl ztratil v souboji s maxpolem portál, což ho ihned stálo i místo v alianci. Byl poté nahrazen stálicí ligy K3 Wayneneym. Budiž tato malá hydra odpuštěna neznalostí místních vládců.

Další portálovou válku vede maxpol z Rakouska do Slezska (i když je to spíše Polsko). Zde však již několik dní sledujeme zákopovou válku, kde si jak maxpol, tak jeho entí soupeř Armion poctivě drží své portály a výpady jsou spíše jen na oko. I když právě jeden z nich stál oko Armionova hrdinu Starého Fritzla, který nyní doufá, že ho jeho vládce vysvobodí z klece, kde ho vězní maxpol.

Další souboj o portál poté probíhá mezi Saskem a Bavorskem, kde jsme z počátku věku byli svědky hobitího proniknutí do elfích hvozdů. Redis se svými hobity udělal v elfím lese průvan a jejich vůdce Drsnak ho očividně rozdýchává ještě dnes. Po několika dnech se mu snad konečně povedlo stabilizovat situaci na portálu, do čehož vložil veškeré své prostředky, aby se podobná situace již neopakovala, neboť by pro něj mohla mít likvidační dopad. Na druhé straně portálu pak můžeme vidět naprostý klid a pohodu. Místní hobité si natolik věří, že za bránu portálu nepostavili ani žádné vojsko a věří, že zdecimované a rozložené vojsko Drsnaka ubrání pouze místní obyvatelé vidlemi a lopatami.

Kde však aliance Jistě pane lorme ztrácí, je samé srdce Polska. Tam se srdnatně rve lorm, kterému však jeho kolegové vůbec nepomáhají a existence lorma už by brzy mohla nabrat jeho konec. Jako draví supi se na něj snesla hned trojice zástupců Střepu zájmu. Fakt, že lorm vydrží do konce věku, se již pohybuej pouze v rovině teoretické. paprsek ani Armion mu totiž v boji příliš nepomohli. Přes portál ze Saska pak mohli přispěchat na pomoc hned tři kolegové Wayneney, Drsnak a Richard. Ale nejspíš proto, že jsou tři, se nedokázali dohodnout, kteří dva z nichby přes portál proskákali na druhou stranu a tak raději nechali portál volný. Je to asi jako když se Vám sejdou na "T"éčkové křižovatce bez značek tři blondýnky. Teoreticky tam můžou zůstat stát do konce života, i když snad i blondýnky by se nějak domluvily.

Tolik pro dnešek ode mne k dění v lize K3. Spojitost s blondýnkami použita čistě náhodně při výběru ze vtipů o Pepíčkovi, blondýnkách a policajtech.

Holá skřetí zadnice - sázková kancelář

U příležitosti probíhajícího Hodorova akčního lockdownu (HAL) založil hráč H29 sázkovou kancelář Holá skřetí zadnice, ve které si můžete vsadit v aktuálních kurzech jak na vítěze HALu tak na vybrané zápasy turnaje. Odkaz na sázkovou kancelář včetně návodu jak vsadit je zde: bit.ly/desazky

Jak vidí šance na vítězství v turnaji komunita? To můžete zjistit v následující anketě! Koho tipujete na celkového vítěze HALu?

 1. Almir

  Hlasů: 15 (21%)
 2. Arekino

  Hlasů: 5 (7%)
 3. Azazel00

  Hlasů: 4 (5%)
 4. Beny

  Hlasů: 1 (1%)
 5. Beruška

  Hlasů: 12 (16%)
 6. Bomi

  Hlasů: 3 (4%)
 7. Devil123

  Hlasů: 1 (1%)
 8. Djerun

  Hlasů: 2 (2%)
 9. Figo1

  Hlasů: 1 (1%)
 10. Hodor

  Hlasů: 7 (9%)
 11. hrbs

  Hlasů: 0 (0%)
 12. Klikoroh

  Hlasů: 15 (21%)
 13. Maxpol

  Hlasů: 0 (0%)
 14. prisnak

  Hlasů: 5 (7%)
Hlasovalo hráčů: 71

HAL - souboj Arekino vs. prisnak

Kdy: TBA
Kde: D1a
Rasy: Arekino - TE, prisnak - TE
Počasí: 120-80-70


Vítěz: prisnak

 1. Arekino

  Hlasů: 23 (65%)
 2. prisnak

  Hlasů: 12 (34%)
Hlasovalo hráčů: 35

HAL - souboj Arekino vs. Almir

Kdy: 26. 3. v 19:00
Kde: D1a
Rasy: Arekino - trpaslíci, Almir - barbaři
Počasí: 50-60-110

Vítěz: Almir

 1. Almir (barbaři)

  Hlasů: 28 (53%)
 2. Arekino (trpaslíci)

  Hlasů: 24 (46%)
Hlasovalo hráčů: 52

HAL - souboj Hodor vs. Figo1

Kdy: 25. 3. ve 20:00
Kde: D2a
Rasy: Hodor - trpaslíci, Figo1 - barbaři
Počasí: 60-60-60

Vítěz: Figo1

Záznam Hodorova streamu zde: https://www.twitch.tv/videos/962750533

 1. Hodor

  Hlasů: 6 (54%)
 2. Figo1

  Hlasů: 5 (45%)
Hlasovalo hráčů: 11