Pozorovatel P7 - jsi přihlášen, liga P7, herní den 5

Alianční deathmatch: cílem této ligy je porazit ostatní aliance, zvítězí ta aliance, která poslední zůstane na mapě. K registraci do této ligy potřebujete zakoupit dle ligy buď Bronzový nebo Stříbrný Klíč.

Odměňování hráčů

V této lize se hraje o 16,2
Vítěz získá odměnu: 4,9
Hráči si rozdělí za země: 11,3

Dnešní cena za 1 zem: 0,39
Cena všech tvých zemí: 0
Vstup do hry
Komentáře k lize P7

17. 11. 2019 15:15

Příjemné sváteční nedělní odpoledne ve spolek. Ať už dnes slavíte 30 let života ve společnosti bez zábran, nebo smutníte po době, kdy k úspěchu stačilo mít stranickou knížku a občas někoho pomluvit, tento komentář bude pro vás. Věřím, že všichni jsme stejně zklamaní, že státní svátek vyšel zrovna na neděli a všechny zajímá, jak se vyvrbil první ostrý přepočet Zimního turnaje 2019 v lize P7!


Na první pohled nic překvapivého.
Letmým pohledem do statistik se přesvědčíme, že tři jsou více něž dva a že Nully poráží Kruh zatím přibližně v poměru 3:2... Vypomůžu si přirovnáním ze světa hudby. Je jasné, že je velký rozdíl, pokud máte k dispozici tři tóny na skladbu, nebo jenom dva. Zatímco Kruh by si tak musel v hudebním battlu vystačit s prostým volání "HO-ŘÍ", Nully by daly dohromady třeba oblíbenou ukolébavku českých a slovenských dětí "Halí belí".


Jo, být tu newmike... To by si v Kruhu mohli zazpívat i půlku Ovčáků, čtveráků.Nicméně i s málo notama se dá odehrát slušný koncert, nejeden popový zpěvák nebo zpěvačka by o tom mohli vyprávět. A tak přes veškeré překážky zaznamenal Kruh první ostrý přepočet zisk jedné země oproti ztrátě jedné země na straně Null. Almir se odvážně pustil s herem proti zdi a ačkoliv v jeho táboře určitě několikrát zazněla řečnická otázka "Proč já?   " je to "Hobitožrout 999", který se dnes probudil v kleci a musí až do setmění poslouchat oslavnou píseň "HO-ŘÍ".Pokud by Kruh postupoval tímto tempem, 7. den už by mohl na zemky vyhrávat.


Na druhou stranu jeden z trpaslíků od Null, a je mi jedno který a ani se nebudu obtěžovat to zjišťovat (sorry hoši, aspoň jste si mohli vymyslet trochu víc odlišná jména), už včera postavil cech magie a Nully budou určitě sázet na to, že kde nejsou obyvatelé nejsou ani muzikanti, ani armáda.


Na závěr ušetřím trochu svého času, aniž by to mělo vliv na délku komentu a zkopíruji zde poslední odstavec z komentu minulého. Pokud jste četli už minulý komentář a současně chcete taky ušetřit trochu času... Což je otázka, proč vůbec čtete tento komentář... tak nicméně pro vás už tohle může být konec komentu.Jakkoliv je na první pohled Kruh na nejlepší cestě hned první věk turnaje prohrát, věřím, že zde uvidíme dlouhý a pikantní souboj, ve kterém si ani jedna strana nedá nic zadarmo. A kdo ví, jestli se stejně nakonec nebude radovat aspoň nějaký hráč z Kruhu.Váš komentátor,
Ent Kyslík

Znáte sesterskou hru Dark Elfa - Pána Hradu?   
Již 10 let běží moje druhá hra, které věnuji hodně času. Je to budovatelská a RPG webová hra, kde se nehraje na herní kola, ale bojuje se v reálném čase. Herní věk trvá 80-100 dní, a cvičíte si svého hrdinu (válečník/válečnice, čaroděj, elfka).

Zde je hezké motivační video slavného klanu Slzy Chaosu, kde je zrychlená ukázka bitev a dobývání hradů.

Pokud chcete, zkuste ji a napište mi na Lord Pletron.


Odkaz na hru: www.PanHradu.cz

 1. Ano, hru jsem viděl a zkoušel

  Hlasů: 136 (59%)
 2. Ano, o hře vím, ale nezkoušel jsem ji

  Hlasů: 79 (34%)
 3. Ne, o hře nevím

  Hlasů: 8 (3%)
 4. Ne, o hře nevím, zkusím

  Hlasů: 4 (1%)
Hlasovalo hráčů: 227