Pozorovatel P9 - jsi přihlášen, liga P9, herní den 5

Alianční deathmatch: cílem této ligy je porazit ostatní aliance, zvítězí ta aliance, která poslední zůstane na mapě. K registraci do této ligy potřebujete zakoupit dle ligy buď Bronzový nebo Stříbrný Klíč.

Odměňování hráčů

V této lize se hraje o 16,2
Vítěz získá odměnu: 4,9
Hráči si rozdělí za země: 11,3

Dnešní cena za 1 zem: 0,314
Cena všech tvých zemí: 0
Vstup do hry
Komentáře k lize P9

18. 11. 2019 11:25

5. Den
Bylo to rychlé! Dostali po číči! Neměli svůj den! A mnoho dalších hesel bychom mohli vidět na stránkách darkelfích novinových plátků. Pátý den věku už je téměř rozhodnuto. Turnajové Lodi se podařilo smazat barbara Sosáka, který měl 3. přepočet snad jen 4 země a chybí krůček od vyhynutí DrBrua. Tento skurut je již na pouhé jedné zemce. Poslední nadějí Sirotků zůstává nekromant Rarášek krčící se v levé části mapky mající 7 zemí, stejně jako 3. den. Od té doby svou pozici nevyužil a počet zemí nenavýšil a jeho zřejmě poslední úlohou bude věk co nejvíce uzdržovat, aby Sirotci získali co nejlepší hodnocení z prohraných týmů po 1. Kole. Hrdinové Pán Temnoty a Pokusný Pták se stali válečnou kořistí žlutého Dolka a béžovomodrého Pedra. A jelikož hoši z Turnajové Lodi už nemají skoro do čeho (koho) píchnout a nacházíme se v ostrovní oblasti, mohou si jít zaplavat třeba na pobřeží perel. Tam je krásných 32 stupňů, krásné mladé taliánky opečovávají strhaná těla relaxujících válečníků a ticho s ozvěnami lehkých šumivých vln prostupuje celou tou krásou a čeká, až se liga uzavře…

Anebo dáme jiný scénář: „Rarášku! Dej jim! Bojuj! To dáš! Kámo! Rozcupuj je na hadry! Rarášek ze sirotčince porazí celou Loď sám se zavřenýma očima a zavázanýma rukama i nohama! Dal jim náskok! Dokážeš to!“

Á dáme si jednoduchou soutěž! Zúčastnit se může každý z této ligy. Do dnešní půlnoci napište na nick Jean jméno boha, kterého můžeme vidět v levém dolním rohu mapky (v nastavení hráče mapa Lidé). Ze správných odpovědí bude náhodně vylosován 1 výherce, který obdrží 400 zkušeností na hrdinu dle svého výběru.

16. 11. 2019 02:10

Dámy a pánové,
pokud jste přišli k Vašim televizorům až nyní, sledujete živě přímý přenos darkelfího utkání Zimního turnaje 2019-20 mezi Sirotky Královské Legie a Turnajovou Lodí. Přišli jste právě včas, neboť dnes je ten čas, kdy se to tady začne řezat a rozdělovat na vítěze a poražené, klesat a stoupat sebevědomí vládců, lítat čepice za hattricky a fanynky budou skákat do mapy a "obtěžovat" hráče. Každé hlášení může být jejich posledním a tak se vyplatí mít napsanou závěť...

Velkým favoritem tohoto souboje je Turnajová Loď. Každý z jejich hráčů má nahráno víc než všichni Sirotci dohromady, ale v tomto turnaji se rozdíly mažou - obě strany mají vyrovnané hrdiny a překvapivé tahy Sirotků nemusí nikdo čekat.


Souboj je zatím vyrovnaný. 3 vládci využili výběru hrdinů proti rase nepřítele. Rozhodující bude mj. také to, kolik kol se podařilo pošetřit na tento 3. přepočet a také možná to, kolik toho hráči večer v hospodě vypijí.

Hodně štěstí a přeji úspěšný přepočet!

Znáte sesterskou hru Dark Elfa - Pána Hradu?   
Již 10 let běží moje druhá hra, které věnuji hodně času. Je to budovatelská a RPG webová hra, kde se nehraje na herní kola, ale bojuje se v reálném čase. Herní věk trvá 80-100 dní, a cvičíte si svého hrdinu (válečník/válečnice, čaroděj, elfka).

Zde je hezké motivační video slavného klanu Slzy Chaosu, kde je zrychlená ukázka bitev a dobývání hradů.

Pokud chcete, zkuste ji a napište mi na Lord Pletron.


Odkaz na hru: www.PanHradu.cz

 1. Ano, hru jsem viděl a zkoušel

  Hlasů: 136 (59%)
 2. Ano, o hře vím, ale nezkoušel jsem ji

  Hlasů: 79 (34%)
 3. Ne, o hře nevím

  Hlasů: 8 (3%)
 4. Ne, o hře nevím, zkusím

  Hlasů: 4 (1%)
Hlasovalo hráčů: 227