Dark Elf: online hry - super hry - webhry - 1000her - hry zdarma

Online hry? Nejlepší je Dark Elf. Hraní je zdarma, spadá do kategorí: super hry, webhry, super hry zdarma,zdarma hry,webhry,1000her,online hry,webové hry,multiplayer hry,strategické hry,logické hry,online hry,multiplayer hry,webové hry,1000her,multiplayer games,fantasy hry,logické hry,super hry a webhry.

Dark Elf   (www.darkelf.cz)   je strategická internetová online hra na motivy knihy Pán Prstenů. Její jedinečnost je v ohromné mapě herního světa, na které vidíte vše jako na dlani: země, vojska, pevnosti, atd. Cílem hry je porazit vládnoucího tyrana Dark Elfa, proti kterému se musí hráči sjednotit v alianci a táhnout za jeden provaz. Pojď ji hrát s námi!!!


Hra je něco na způsob Civilizace (hraje se na tahy, kterých máte přiděleno systémem na každý den určité množství) a Heroes (trénování svých hrdinů - RPG, dobývání zemí, kouzla). K hraní nemusíte nic instalovat, vše odehráváte v internetovém prohlížeči, ať už doma, ve škole, v kavárně nebo v práci.

Každý den dostanete herní tahy a o půlnoci se vyhodnotí vaše kouzla a vojenské útoky. Ráno až se přihlásíte, zjistíte, zda-li máte zase o několik zemí více, příjem zlatých a many větší, anebo zda-li Vám proboha někdo zbaběle neobsadil Vaši nejvyvinutější zemičku a nedejbože nezabil vašeho tři měsíce trénovaného miláčka hrdinu!

Darkelf je hra, ve které nehledejte potěšení z okamžité akce, jako třeba ve hře typu Call of Duty. Dark Elf vyžaduje trochu trpělivosti, protože výsledky vašeho snažení zjistíte až další den po přepočtu. Ovšem pokud strádáte nedostatkem adrenalinu, či potlačovanými emocemi, tak si buďte jistí, že tato hra vás z těchto neduhů rychle vyléčí. Je to internetová droga!

A čím je Darkelf tak výjimečný? Zcela jistě je na prvém místě obrovská herní mapa, která ve formě různých ikonek hráči přehledně nabízí informace o hře. Začátečník by se měl podívat na nápovědu, aby zjistil, co může všechno na mapě nalézt. Princip mapy je jedním ze zásadních prvků této hry, který jí odlišuje od většiny českých „onlajnovek“. V nich je prakticky možno napadnout každého, kdežto v Dark Elfovi, díky mapě, hned vidíte, kde jste chráněn horami, moři a kde můžete útočit. Pouze magie je všeprostupující. Hráč má tedy pocit boje stejný jako v reálném světě. V praxi tento herní prvek vyžaduje poměrně vysoké nároky na souhru v alianci (klanu).

V registraci zvolíte ligu, rasu, svou přezdívku a oblast mapy, ve které začínáte hrát s hrstkou vojáků v chudé zemi. Postupně dobýváte okolní země, zlaťáky se jen hrnou, a jak vaše říše roste, dostanete se do křížku se sousedními hráči. Ty přivede k rozumu smršť ničivých kouzel a poté vaše silné vojsko vedené vycvičeným hrdinou...

Zde jsou ukázky hrdinů, se kterými bojujete na mapě a které můžete trénovat, podobně jako ve hře Heroes of Might&Magic.

Hrdinové Hrdinové Hrdinové Hrdinové Hrdinové Hrdinové Hrdinové Hrdinové Hrdinové Hrdinové Hrdinové Hrdinové Hrdinové Hrdinové Hrdinové Hrdinové Hrdinové Hrdinové Hrdinové Hrdinové Hrdinové Hrdinové Hrdinové Hrdinové Hrdinové Hrdinové Hrdinové Hrdinové Hrdinové Hrdinové Hrdinové Hrdinové Hrdinové Hrdinové Hrdinové Hrdinové Hrdinové Hrdinové Hrdinové Hrdinové Hrdinové Hrdinové Hrdinové Hrdinové Hrdinové Hrdinové Hrdinové Hrdinové Hrdinové Hrdinové Hrdinové Hrdinové Hrdinové Hrdinové Hrdinové

Záleží jen na vašich dovednostech, zdali porazíte ostatní a v závěru samotného Dark Elfa - vládce světa. K tomu musíte mít cit pro strategii, obchodního ducha, být rozený diplomat, a také trochu štěstí. Zažijete mnoho zábavy, intrik, spojenectví i zrad. Najdete nové přátele. Pokud jste schopný velitel, můžete udělat kariéru v některé slavné alianci (klanu) a řídit ostatní hráče. I to hra umožňuje.

Meč

Dark Elf byl spuštěn v březnu 2001 a každý den tisíce hráčů odehrává herní kola přidělené systémem. Registrace i on-line hraní je zdarma! Stačí mít internetový prohlížeč, každý den trochu času, z počátku možná trochu trpělivosti, ale jakmile svou armádou dobyjete první zemičku, už vás hra nepustí! Vzhůru do boje!

Jak začít?

Registraci nebudu moc řesit, jen poznamenám, že doporučuji pro nováčky rasu Enty, Barbary či Skuruty!
A teď jak odehrávat. Rozhodně se nenechte zlákat kupováním všemožných staveb a sesíláním kouzel. Ano jsou užitečné, ale pro nováčka je spíš jistota, že koupí nějakou volovinu. V prvních třech dnech hry stačí stavět všude jen sýpky a dobývat okolní země jak jen to jde. Nic jiného!

1) Postavte stavbu sýpka
2) Odehrajte všechny herní kola
3) Kupte maximum vojáků co to jde
4) Vyhlašte válku zemi na kterou budete útočit - to je nutné!
5) A pošlete dobyvačný útok plnou silou (alespoň 60, další dny o cca +10,+20 více)
6) Pokud máte dost vojska na další útok, opakujte bod 4 a 5 s jinou sousední zemi.

To je vše. Počkejte do zitřka (o půlnoci je přepočet hry), dostanete nové herní kola a v hlášení budete mít výsledek. Je to hodně primitivní návod, ale začátečníkům to pomůže.

p.s. kdo má chuť, ať kontroluje, jestli se mu během dne jiný hráč nezaregistroval do země, na kterou útočí. Pokud ano, zrušte útok a pošlete ho na jinou volnou zemi dle bodu 4 a 5!