Přehled zakázaných služeb pro jednotlivé ligy 

Zvol ligu:


Zakázané služby pro ligu: AT
Velké Kouzlo času50 Za poplatek na tebe sešle samotný Dark Elf silné kouzlo, které zpomalí tok času po dobu jednoho měsíce a tím získáš každý den jedno herní kolo navíc. Dark Elf však jakékoliv další Kouzlo času nesešle vícekrát po tuto dobu (bojí se, že bys byl moc silný).
Malé Kouzlo času5 Za poplatek na tebe sešle samotný Dark Elf kouzlo, které zpomalí tok času pro tento den a tím získáš dnes jedno herní kolo navíc. Dark Elf však jakékoliv další Kouzlo času nesešle vícekrát po tuto dobu.
Střední Kouzlo času8 Za poplatek na tebe sešle samotný Dark Elf kouzlo, které zpomalí tok času pro tento den a tím získáš dnes dvě herní kola navíc. Dark Elf však jakékoliv další Kouzlo času nesešle vícekrát po tuto dobu.
Měšec 2000 zlatých10 Banda skřetů ukradla trpaslíkům z Dol el Zint 2000 zlatých. Měšec vymění za tento poplatek. Maximálně však jeden měšec za tři dny, častěji se krást neodváží.
Zlatý prut v ceně 1000 zlatých5 Cechmistr ze země Sídlo alchymistů nabízí výměnu zlatého prutu v ceně 1000 zlatých. Další prut je schopen vyrobit za dva dny.
200 many z Mramorové věže10 Velmistr z Mramorové věže souhlasí se zasláním 200 many za poplatek. Maximálně však jedenkrát za tři dny.
100 many z Města nekromantů5 Nekromanti ti za úplatu předají 100 duší zemřelých otroků, ze kterých získáš 100 many. Město nekromantů však není schopno zamordovat tolik nebožáků častěji než jednou za dva dny.
Portálová brána4 Toto mocné kouzlo je zapovězeno všem, ale říká se, že samotný Dark Elf ho ovládá a za úplatek otevře siločáry portálů a přenese tě do tebou zvolené neobsazené země na začátku věku. Trhlina je však otevřena jen 24 hodin.
Pomoc mága8 Za poplatek ti pomůže mág z Železné věže se sesíláním kouzel, díky němu se ti zvedne maximální počet seslaných kouzel o 30 za den. Pomoc trvá 30 dnů.
Kouzelná hůl7 Za poplatek ti zapůjčí zaklínač z Prokleté věže kouzelnou hůl, síla každého kouzla seslaného tebou se zvýší o 30% (hůl zvedá sílu jako jedna z magických věží). Vrátit ji musíš za 30 dnů.
Pomoc rytíře0,5 Potulný rytíř se za malý poplatek přidá ke tvému vojenskému útoku a zvedne jeho finální sílu o 10%. Platnost služby je jeden den a lze ji použít pouze 1x. Dobře zvaž odeslání útoku s Rytířem, protože v případě jeho zrušení je Rytíř ztracen!
400 zlatých za svitky2 Obchodník říká, že za tuto provizi prodá některé tvé staré magické svitky a ty za ně dostaneš 400 zlatých. Službu můžeš využít jen jednou za 24 hodin.


Povolené služby ovlivnující herní výkon pro ligu: AT
Najmutí hrdiny4 Najmutí slavného hrdiny, který bude na věčné časy (až do své smrti, zajetí či přenechání jinému vládci) věrně sloužit a bojovat za svého pána. (Použít hrdinu lze až od nového věku, při registaci do ligy.)

Zpět na Placené služby - nákup: Zde